Příspěvky uživatele - Dasty

El. centrála HECHT GG2500, 8.12.2019
Já mám doma ve sklepě CG 3300 a v ní benzín už 8 let.Dvakrát do roka jí nechám projet asi 20 minut, doplním benzín do plné nádrže.Jednou za dva roky vyměním olej v motoru a to je celá údržba.Akorád jsem hnedle u nové centrály vyměnil původní svíčku... celý příspěvek >
Zalepení soláru, 23.6.2019
Já jsem použil lepidlo na autoskla a drží to již asi 5 let.
Modřín, 15.6.2019 Obsahuje fotku
Letos se nám na modřínech objevilo toto.Je to jalo při zvětšení jako chomáček vaty.Na jiný jehličnany se to nechytá.Co to je a co s tím dělat?
Begónie, 19.4.2019
Jak přesazovat pokojovou begónii-vzhledem k její křehkosti.
Solární panel, 25.2.2019
Já jsem snýtoval držák na solární panely z CD profilů na sádroš.Levný a je to na střeše cca 8 let.
Automatické zavlažování, 23.1.2019
ORBIT mám už 11 let a k plné spokojenosti mojí i naší zahrady.Bez jediné závady.
Osvětlení na pergolu, 19.8.2018 Obsahuje fotku
Nasvícený altán a bazén.
Odpar vody, 22.5.2018
1 cm za den neni moc, já mám na bazén nasměrovanou kameru s IR přísvitem a jak padne teplota v těchto dnech v noci dolu, tak se z bazénu páří a docela dost.Takže nejen přes den.A ten 1-2 cm denně to budou.
Znáte nějaký fígl na zjištění úniku vody bazenu AZURO?, 18.5.2018
V těch vedrech to bylo normální.U mne to samé a fólie je nová.Okolo bazénu je drenážní trubka a jímka je totálně suchá.
Zahradni solarni osvetleni, 12.5.2018 Obsahuje fotku
Naprostá pravda.Já mám na zahradě oboje, jak solární tak světla napájené 12V.Kvalitní solární světla vydržeji opravdu hodně dlouho svítit i celkově.Máme na zahradě několik solárních světel, které tam jsou celoročně již hodně let a pořád spolehlivě... celý příspěvek >
Zvonička, 5.5.2018
Proto tam je ten smajlík, to byl jenom fór s tím zvoněním. Ale pokud bych chtěl naštvat souseda, tak by to použít šlo.
Zvonička, 5.5.2018 Obsahuje fotku
Letos jsem postavil na zahradě funkční zvoničku.Zvon má průměr 28 cm a váží 9 kg.Budu zvonit poledne a klekání
Zahradní štěpkovač na břečťan, 28.1.2018
Já mám oba dva.Válcovej používám právě na slabé čerstvé větvičky, sešrotuje všechny.Nožovej je lepší na suché a tlusčí větve, které válcovému nesvědčí pro větší namáhání mechaniky.
Zahradní štěpkovač na břečťan, 25.1.2018
Válcovej
Škornice šípová, 8.1.2018
škornice šípová.Mám dotaz, kdy a jak se tato rostlina zastřihuje.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika