Příspěvky uživatele - 68.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Znáte nějaký fígl na zjištění úniku vody bazenu AZURO?, 13.5.2018
Jenom mi řekni, pozoruješ ten únik už dlouho, nebo je to otázka posledních cdca 14 dní?? Já to mám to samý, taky se mi v posledních dnech jakoby ztrácí voda, odhaduju cca 1,5 cm za den, přes zimu se hladina držela těsně pod skimerem, teď na jaře... celý příspěvek >
Ako najjednoduchšie vybrať filtračný piesok z filtrácie?, 25.4.2018
Není nic jednoduššího - obratíš nádobu hrdlem dolů a písek bez problémů vyplavíš hadicí s vodou.
Zakalena (mlecna) voda v bazenu po osetreni, 8.4.2017
U8rčitě je špatně, když se tam napere tolik chemie najednou, kyselej déšť to trochu spraví, nech to vyprchat a začni postupně znovu a pak si kup AZURO - MODRÝ BLESK.
Zelená voda v bazénu, 30.7.2016
Nepíšete ovšem, jak jste na tom s obsahen chloru ve vodě, měříte ho vůbec a jak často - ten chlornan je potřeba dávat pravidelně, nebo alespoň tablety - preventivně a tím zaručit obsah chloru ve vodě min.0,3 mg/m3,jestli to nedodržujete, nemůžete... celý příspěvek >
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 16.7.2016
Důležitý je, proč vám to kleslo, než to začnete betonovat.
Voda v bazenu jak mleko, 16.7.2016
Proč jste vlastně dával ten chloršok, když jste měl křišťálovou vodu??? Odkud máte vodu - z potoka, ze studny, nebo z vodovodu??
Vodárna AL-KO, 22.3.2016
Ještě jedna kontrolní otázka - máte někdo zkušenosti s atomatickou vodárnou bez tlakové nádoby, je jich několik na trhu azapínají se vlastně automaticky otevřením kohoutku.To všechno by bylo dobrý, ale nevím co udělá to, když jsou v domě děti a... celý příspěvek >
Vodárna AL-KO, 20.3.2016
Já to chci hlavně kvůli tomu, ž emám prútokové ohřívače vody a tudíž potřebuji stálý tlak - osadím ještě regulátor tlaku a chci mít konstantní tlak v rozvodu 3bar, se zapínacím tlakem 2 bar to však fungovat nebude.Překvapuje mne to, že takovou... celý příspěvek >
Vodárna AL-KO, 19.3.2016
To já vím, a budu to tak muset udělat.
Vodárna AL-KO, 18.3.2016
Rád bych koupil vodárnu AL.KO HW 6000 premium, má displej, hodnoty zobrazeny na displeji, ale odrazuje mne jedna věc - potřeboval bych přenastavit některé parametry, např, zapínací a vypínací tlak - neznáte někdo způsob, jak se dostat do servisního... celý příspěvek >
Kam zátku vratné trysky, 28.10.2015
Musíš ještě vyšroubovat tu třetí část trysky, ta ti tam ještě zbyla, ta má stejný závit, jako ta zátka - pak ji tam jednoduše našroubuješ.
Rovná betonová deska pod bazén, 12.9.2015
Na vodováhu to určitě stačí, nejlepší jsou dvě rovné trubky, které si podhodíš betonem, zamáčkneš je dovnitř tak, aby byly ve vodováze a pak pode nich stahuješ latí beton a tvoříš rovinu, pak je jenom popotáhneš, vyrovnáš a zase betonuješ.
Azuro 404, 27.12.2013
Já mám už roky bazen AZURO 403, rozhodně doporučuji zapustit, podívej se na stránky Mountfield.cz, tam je galerie uprav a realizací bazénů AZURO, včetně zastřešení.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika