Znáte nějaký fígl na zjištění úniku vody bazenu AZURO?



host - 45.100 (?) 
13.5.2018 10:53, zobrazeno: 12141x

Stále se nám ztrácí voda v bazénu Azuro 3,7x7,3.Není to velký úbytek(2cm za den),ale odparem to nebude.Bude někde protržená folie, ale nemohu najít to místo.Je nějaký fígl, jak ji najít?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 68.192 (?), 13.5.2018 23:01

Jenom mi řekni, pozoruješ ten únik už dlouho, nebo je to otázka posledních cdca 14 dní??

Já to mám to samý, taky se mi v posledních dnech jakoby ztrácí voda, odhaduju cca 1,5 cm za den, přes zimu se hladina držela těsně pod skimerem, teď na jaře jsem dopustil a vyčistil bazen a začalo to počasí, co je teď, sucho a hlavně nízká vlhkost vzduchu a voda se začala ztrácet - nechce se mi na jednu stranu věřit, že je to odparem, ale nevěřím ani, že se někde udělala díra ve folii, ještě nikdo v bazenu nebyl ani tam nic nedělal a folie není zrovna slabá - kdo máte podobné zkušenosti???

Bazen mám víc jak 10 let a nikdy žádný problém, alespoň v takové míře.

Díky!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.100 (?), 14.5.2018 10:26

Uź to dělalo i minulý rok.Ale já už mám vyhráno, díru jsem našel.Až jsem vypustil celý bazén, tak tady v jednom vláknu jsem si přečetl o problému schůdků.A bingo protržená folie v místě kde se kloub žebříku zařezává do stěny.Mají to blbě vyřešené, protože to vychází na přechod ke dnu.Jak se po tom žebříku leze, tak se trochu pohybuje i ten kloub a vpodstatě prořeže folii.To ale asi nebude tvůj případ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 18.5.2018 12:03

V těch vedrech to bylo normální.U mne to samé a fólie je nová.Okolo bazénu je drenážní trubka a jímka je totálně suchá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.93 (?), 20.5.2018 13:17

Dobrý den, máme stejný problém. Schody nám prothly folii hodně a zrovna v ohybu.Bazén nám celý vytekl.Jak jste lepil? Nemáme to kam přitisknout jestli mi rozumíte

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 45.100 (?), 23.5.2018 11:31

Taky mi to nejde zalepit.Vypadá to, že se bude muset část folie sundat z těla bazénu a na suchu zalepit, Pořádně nechat zaschnout a dát zpět.Jestli to ale vydrží to namáhání, tak to nevím.Je to nejblbější místo bazénu.Dno, nebo kolmé stěny by byly v pohodě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 97.99 (?), 15.5.2022 9:28

Stejny problem, uz na konci prvni sezony se zacala ztracet voda az se cely bazen vypustil temer na dno, pod pod bilym plastem na konci schudku byla cca 1-2 cm dirka, tu jsem zalepil a to vydrzelo presne jednu dalsi sezonu, kdy se bazen vypustil opet na stejnem miste dira tentoktat i v plechu, takze bazen po 2 letech na odpis.

V Maunfieldu s nima nebyla vubec rec, neochota neco resit, same vymluvy typu, nevhodne schudky k bazenu azuro, montaz jste si delali sami, nemate zarucni list... smutne.

Diru jsem ocistil a zablindoval alu plechem okraje prelepil textilni paskou a sali jsme novou folii, nakaldy celkem 4.500,- 

Stejne mam obavu jestli se to opet neprodre, gumove konce schudku jsem osmirkoval, byly dost ostre, tak uvidime, ale Maunfield bazen uz nikdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika