Vycisteni dna bazenu



host - 168.43 (?) 
23.7.2015 9:25, zobrazeno: 4907x

Dobry den, prosim o radu, mam prvni rok nadzemni bazen s nafukovacim prstencem 3,6 m a po trech tydnech pouzivani mam spinave zelene dno,. Pouzivam chlorovane mini tablety primo v kartusove filtraci, voda docela cista, na to dno jsem zkusila ten vysavac na hadici ale jen mi to vse rozvyrilo po celem bazenu a filtrace to nebere, ta kartusova je asi na nic, nicmene poradte prosim co s tim dnem? chlor sok to nevzal

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 23.7.2015 9:34

ta kartusova je asi na nic,

Správně, pro takový bazén potřebujete pískovou, stačí i malá, jestli nemáte solární ohřev.

nicmene poradte prosim co s tim dnem?

Dostat řasy ven. To neudělá žádná chemie, ta je jen přizabila, teď se musí odčerpat. To nepůjde tím vaším chrastítkem, nebo jen značně těžko. Zkuste to odsát samospádem hadicí hozenou ven z bazénu na zem. Dělal jsem to tak u malého bazénku a při troše cviku se dá. Pak to necháte usadit a znovu a znovu. Doporučuju do výstupní trysky v bazénu dát cosi, co způsobí natékání vody ke straně. Voda se v bazénu roztočí a svinčík se bude hromadit ke středu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 23.7.2015 10:17

Ty s nafukovacím límcem maji výpustní otvor u dna.Jedině vypustit, vydrhnout a znova napustit a dát tu pískovou filtraci.Stačí ta na průtok 2 m3.Na chlor plovák nebo na hadici dávkovač.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 168.43 (?), 23.7.2015 11:04

a kolik stoji na piskova filtrace ta mala?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 23.7.2015 15:16

Pokud se nemejlím tak něco kolem 2000,- + -.Ono když to člověk spočítá tak se to vyplatí.Do karušovky stojí kartuš kolem 350,- a jedna vám na sezonu stačit nebude, bude jich potřeba víc a písek vás vyjde na 250,- a do té malé to bude na hodně let, protže ho tam tolik nepadne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika