Jak a z ceho vyrobit kryt na bazen



Stránky: 1,  2   
host - 26.58 (?) 
12.1.2015 13:36, zobrazeno: 26542x
Dobry den kutilove a zahradkari. Jdu si pro radu. Budeme mit bazen Azuro kruhovy o prumeru 3,66 zcela zapusteny. Potrebuji vymyslet jak ho prikryt tak aby se po nem dalo chodit-kvuli detem. Zastreseni jsou predrazene a plachta nepomuze. Nemate prosim nekdo nejaky tip, ci obrazek z ceho a jak tento kryt vyrobit? Dekuji za jakoukoliv reakci :-)
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
fanatix - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (256) - 209.79 (?), 12.1.2015 16:44

jedine co ma napada su plastove terasove dosky a kolajnice, teda odsuvaci poklop

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 153.7 (?), 25.1.2015 10:15

Dobrý den, 

máte pravdu, zastřešení jsou předražená. Proto jsem si před 4 lety vyrobil zastřešení sám, stálo to 15.000,- Kč a je to jenom dřevěné latění přikryté polykarbonátem. Venku fouká, venku prší, ale u nás je v bazénu stále pohodička. Tepelné čerpadlo jsem ani nezapojoval, i když nám ho Maunfield v " akci " údajně dal zadarmo. Při slunci je uvnitř bazénu 50 °C, nádhera být ve vodě. A pozor, fóliové bazény vložené do plechového pláště od Maunfieldu jsou neštěstí, výdrž minimální, vloni jsme ho měnili za plastový. Zastřešení Vám zasílám v příloze. 

zastřešení
zastřešení
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 8.98 (?), 25.1.2015 10:54

A jak dlouho vydrzel ten plechovej bazen?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 118.16 (?), 27.3.2015 12:04

Plechový bazén máme 15 roků, je částečne zapuštěný, nikde nemáme žádnou izolaci. Letos ho měníme za nový, zase plechový. Ten původní jsme nyní odstranily a vůbec není nikde shnilý nebo prorezavělý. Ten nový má silnější plech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 49.10 (?), 1.6.2015 10:50

Vážený pane,

ta fotografie zastřešení, které jste tu ukázal nás s mým mužem velmi nadchnula. Zajímalo by nás, jak to vypadá po těch 4 letech a zda voda, která se vypařuje a sráží na polykarbonátu nenarušuje dřevo. Také by nás zajímalo, čím je dřevo ošetřeno. Pokud by jste byl ochotný se o Vaše zkušenosti podělit, byli bychom Vám moc vdečni. Předem děkuji. jitkajarouskova@seznam.cz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 178.13 (?), 1.6.2015 11:12

Já jsem taky zvědavý a asi nebudu sám... Díky za zveřejnění.  Jinak s foliovým bazenem Mtf nemám zas tak tragické zkušenosti. Zapuštěný asi do 3/4 do země vydržel v pohodě 10 let. K ochraně před pádem dětí - já jsem jej prostě na těch několik nebezpečných let ohradil a dvířka měla otevírání dost vysoko, aby malé dítě na ně nedosáhlo.Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 146.58 (?), 1.6.2015 11:47

Da se koupit trapezovi samonosny laminat.Je uz ohnuty.jen posadit na pojezdy.Takto to mam vymysleno ja.Zatim nerealizovano.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 77.18 (?), 9.6.2015 13:22

Da sa po tom trapezovom laminate chodit?

Obrazok zastresenia je pekny, ale neriesi poziadavku tazatele "aby se dalo po nem chodit".

Ja mam bazen 3,5 x 7 m - myslite ze to trapezovy laminat zvladne?

Nechcem objednavat alu zastresenie - jednak je to drahe,  jednak bazen je na terase pred oknami obyvaku (zastresenie by tam zavadzalo) a jednak teren sa mierne zvazuje a kolajnice pre odsuvanie by som musel zdvihat do roviny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jira123 - (14) - 250.134 (?), 3.8.2015 15:52

Dobrý den , musím vám složitt pochvalu , máte to krásné.Sám uvažuji o podobné srandě (za klasiku dávat 70 000 fakt nemohu ).Jak jste udělal obloukový strop???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika