Příspěvky uživatele - jira123

Rovná betonová deska pod bazén, 10.9.2015
Ahoj lidi, prosím o pomoc (radu).Jak udělat takřka rovnou betonovou desku pod bazén bez lazeru. Vodováhu znám :), jde mi abych na té ploše neulítl. rád si vyslechnu rady zkušenějších , nebude mix, ale míchačka.
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 18.8.2015
Dnes mi fatrfol potvrdil  (nepřímo),že to folie vydrží, ale bez záruky :)
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 18.8.2015
Dneska jsem si sedl k papíru a následně mi vyšlo : Varianta   plastový bazén 70 000 Kč Varianta Betonový ze ztraceného bednění 50 000 Kč Varianta Mountfield 39 000 Kč Vše děláno svépomocí :)
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 17.8.2015
Dnes jsem se dočetl, vyvložkování bazénu střešní folií fatrafol, cena za M2 zhruba 230 kč. Zajímavá alternativka .
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 17.8.2015
Ahoj lidi, Nerad bych aby jsme se špatně pochopily. Do ceny 45 00 Kč bych se vešel s tímto  :  plastový obdelníkový (oválný) bazén 6x3x1,2m (žebrování, výstuže) •vnitřní plastové schody v rohu 3 - 4 stupně •pískovou filtraci... celý příspěvek >
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 14.8.2015
Také jsi nechal nějakou část nad zemí??Rád bych se zeptal zda máš trochu v mysli co tě vyšlo to obetonování ztraceným bedněním, dělal jsi všechny strany nebo jen podélné??A jak veliký bazén jsi stavěl.
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 12.8.2015
Ahoj lidi, předpokládám že už toto kolo máte za sebou.A rádi se podělíte o svoje drahé zkušenosti.Celé bych to rád koupil do 45 000 Kč :) Moje představa je taková : plastový obdelníkový (oválný) bazén 6x3x1,2m (žebrování, výstuže) •vnitřní... celý příspěvek >
Jak a z ceho vyrobit kryt na bazen, 3.8.2015
Dobrý den , musím vám složitt pochvalu , máte to krásné.Sám uvažuji o podobné srandě (za klasiku dávat 70 000 fakt nemohu ).Jak jste udělal obloukový strop???
Výběr značky nové pily, 25.2.2015
Děkuji všem za příspěvky ,Te´d už to jen roseknout :). Finále je Dolmar ps35c vs echo cs-352es Co si myslíte o životnosti těchto dvou pilek ?
Výběr značky nové pily, 23.2.2015
Ahoj lidi , možná toho tu bylo rozebráno už mraky :). Ale proč nepoprosit o pomoc.Předem povím že v domě máme jednu velkou pilu stihl ms 290, o něco menší castor (letitá) a malou pilu stihl 017 která mi te´d odešla.Za ni hledám náhradu,... celý příspěvek >
Zastřešení nebo praktické zakrytování bazénu (podělte se), 25.7.2013
Ahoj lidi, pochlubte se vlastnímy nápady a kutilským řešení zakrytí bazénu. Jako každý správný čech a kutil hledám, funkční, hezké, manipulace jedním člověkem a levné zastřešení. Já mám konkrétně bazén 4,5 m kruh, cca 1m nad zemí.Chystám se... celý příspěvek >
Betonova směs B10, 10.8.2010
Dobrý den Vysvělí mi někdo co se pod tímto pojmen skrývá??Chci dělat základ pod bazen a váhám zda mix či se do toho pustit sám? 3,5 m3 betonu.je to kruhova deska průměr 5m a tlouš´tka 10-15 cm.Ani netuším kolik bych měl koupit betonu a... celý příspěvek >
Podělte se o zkušenosti se zapouštěním bazénu, 10.8.2010
Ahoj lidi, podělte se o zkušenosti se zapouštěním bazénu.Buď na podzim nebo na jaře se do toho chci pustit.Zatím posílám potávky kde, za kolik co bude  .Bude to bazen kruh 4,8 m 1,2 m hlubka.Neřešil někdo jak nahradit ty předražené nerezové... celý příspěvek >
Jak levně zapustit a který bazén?, 6.8.2010
Ahoj kutilové, na příští rok si chci pořídit nějaký kruhový bazen a zapustit ho do země.Měl by být o průměru 5 m a hloubka 120 cm.Nyní pořád přemýšlím který (plastový, ocelový) a nemohu se rozhodnout.Všechny práce bych si chtěl dělat sám abych... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika