Jak a z ceho vyrobit kryt na bazen



host - 178.13 (?)
1.6.2015 11:12

Já jsem taky zvědavý a asi nebudu sám... Díky za zveřejnění.  Jinak s foliovým bazenem Mtf nemám zas tak tragické zkušenosti. Zapuštěný asi do 3/4 do země vydržel v pohodě 10 let. K ochraně před pádem dětí - já jsem jej prostě na těch několik nebezpečných let ohradil a dvířka měla otevírání dost vysoko, aby malé dítě na ně nedosáhlo.Jirka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2   
host - 26.58 (?), 12.1.2015 13:36, zobrazeno: 26543x
Dobry den kutilove a zahradkari. Jdu si pro radu. Budeme mit bazen Azuro kruhovy o prumeru 3,66 zcela zapusteny. Potrebuji vymyslet jak ho prikryt tak aby se po nem dalo chodit-kvuli detem. Zastreseni jsou predrazene a plachta nepomuze. Nemate prosim nekdo nejaky tip, ci obrazek z ceho a jak tento kryt vyrobit? Dekuji za jakoukoliv reakci :-)
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
fanatix - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (256) - 209.79 (?), 12.1.2015 16:44

jedine co ma napada su plastove terasove dosky a kolajnice, teda odsuvaci poklop

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 153.7 (?), 25.1.2015 10:15

Dobrý den, 

máte pravdu, zastřešení jsou předražená. Proto jsem si před 4 lety vyrobil zastřešení sám, stálo to 15.000,- Kč a je to jenom dřevěné latění přikryté polykarbonátem. Venku fouká, venku prší, ale u nás je v bazénu stále pohodička. Tepelné čerpadlo jsem ani nezapojoval, i když nám ho Maunfield v " akci " údajně dal zadarmo. Při slunci je uvnitř bazénu 50 °C, nádhera být ve vodě. A pozor, fóliové bazény vložené do plechového pláště od Maunfieldu jsou neštěstí, výdrž minimální, vloni jsme ho měnili za plastový. Zastřešení Vám zasílám v příloze. 

zastřešení
zastřešení
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 8.98 (?), 25.1.2015 10:54

A jak dlouho vydrzel ten plechovej bazen?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 118.16 (?), 27.3.2015 12:04

Plechový bazén máme 15 roků, je částečne zapuštěný, nikde nemáme žádnou izolaci. Letos ho měníme za nový, zase plechový. Ten původní jsme nyní odstranily a vůbec není nikde shnilý nebo prorezavělý. Ten nový má silnější plech.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 49.10 (?), 1.6.2015 10:50

Vážený pane,

ta fotografie zastřešení, které jste tu ukázal nás s mým mužem velmi nadchnula. Zajímalo by nás, jak to vypadá po těch 4 letech a zda voda, která se vypařuje a sráží na polykarbonátu nenarušuje dřevo. Také by nás zajímalo, čím je dřevo ošetřeno. Pokud by jste byl ochotný se o Vaše zkušenosti podělit, byli bychom Vám moc vdečni. Předem děkuji. jitkajarouskova@seznam.cz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 178.13 (?), 1.6.2015 11:12

Já jsem taky zvědavý a asi nebudu sám... Díky za zveřejnění.  Jinak s foliovým bazenem Mtf nemám zas tak tragické zkušenosti. Zapuštěný asi do 3/4 do země vydržel v pohodě 10 let. K ochraně před pádem dětí - já jsem jej prostě na těch několik nebezpečných let ohradil a dvířka měla otevírání dost vysoko, aby malé dítě na ně nedosáhlo.Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 146.58 (?), 1.6.2015 11:47

Da se koupit trapezovi samonosny laminat.Je uz ohnuty.jen posadit na pojezdy.Takto to mam vymysleno ja.Zatim nerealizovano.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 77.18 (?), 9.6.2015 13:22

Da sa po tom trapezovom laminate chodit?

Obrazok zastresenia je pekny, ale neriesi poziadavku tazatele "aby se dalo po nem chodit".

Ja mam bazen 3,5 x 7 m - myslite ze to trapezovy laminat zvladne?

Nechcem objednavat alu zastresenie - jednak je to drahe,  jednak bazen je na terase pred oknami obyvaku (zastresenie by tam zavadzalo) a jednak teren sa mierne zvazuje a kolajnice pre odsuvanie by som musel zdvihat do roviny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jira123 - (14) - 250.134 (?), 3.8.2015 15:52

Dobrý den , musím vám složitt pochvalu , máte to krásné.Sám uvažuji o podobné srandě (za klasiku dávat 70 000 fakt nemohu ).Jak jste udělal obloukový strop???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika