Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity)



host - 65.144 (?)
27.3.2015 9:31

O peci pri baleni nejde, problem je zamena odrud. Taky mi dodali neco jineho, nez jsem objednal. Ale mozna tam jeste neco objednam.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
host - 4.142 (?), 7.7.2018 17:25

Zahradnictví Na Zázvorce poslalo rostliny suché, zaschlé, broskev uhynulá, ze sedmi objednaných rostlin jsou jen dvě, které jsou v pořádku. Poslali jsme ihned fotografie, dokonce jsme počkali až po termínu 25.5., aby rostliny mohli jako vyrůst a olistit se, znovu nafotili a pak jsme reklamovali, ovšem nulová reakce ze strany pracovníků zahradnictví, majitele,  takže nemáme ani nové rostliny ani peníze. Bohužel jsme hledali recenze, až po tom, co nám došly uhynulé rostliny. Takže těch negativních recenzí je naprostá většina. Vlachová

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 51.184 (?), 1.5.2020 18:32

Dobrý den, já si objednala ze zahradnictví 2 ostružinojahody, 1 malinu a 1 goji. Ty ostružinojahody byly celkem ok, ale goji šílený... jsem zvědavá jestli se vůbec chytne a malina byla tak prorostlá pýrem, že jsem musela před zasazením úplně rozebrat až na kořeny. Pokud můžete.. raději si připlaťte a zajeďte si do pořádného zahradnictví ;-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 193.168 (?), 2.6.2020 22:29

Koukam, ze to je vsude asi stejny. Objednala jsem si v nedalekem zahradnictvi Zoja a otres, hlavne jednani, uz nikdy vice. Maji i stejny system eshopu a fotky s Bohdalkou. Divna shoda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10078) - 70.240 (?), 6.6.2020 14:21

Proč takhle špatně fungují jen zahradnické e-shopy, to nechápu. Vy ano? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Saffronia - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (65) - 216.216 (?), 27.3.2015 9:21

Chci a musím se zastat zahradnictví Na Zázvorce. Loni jsem od nich objednávala několik ovocných keřů, několik kvetoucích keřů a několik rostlin. Zásilka přišla zcela vpořádku, rostliny životaschopné, kvalitně zastřižené, rozvětvené. Co mě příjemně překvapilo, byla péče, s jakou byly do krabic zabaleny - někdo si dával moc záležet na tom, aby rostlinky a keře v krabicích neměly žádný pohyb a nemohly se bgěhem přepravy poničit.

Na základě této zkušenosti jsem letos objednala znovu, bohužel, balík díky "kvalitě" České pošty, byl v pondělí ráno odeslán a ještě dnes není doručen, čili nevím, v jaké kondici budou rostliny z tého zásilky, ale mohu pro ukázku nafotit, jak jsou zabalené, až krabici přijmu a otevřu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 65.144 (?), 27.3.2015 9:31

O peci pri baleni nejde, problem je zamena odrud. Taky mi dodali neco jineho, nez jsem objednal. Ale mozna tam jeste neco objednam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Saffronia - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (65) - 187.79 (?), 30.3.2015 11:42

Aha, toto se mi naštěstí zatím nestalo u žádného zásilkového zahradnictví. A doufám, že nestane. Mně zatím nejvíc naštvala zásilka přemokřených chcípáčků z jednoho zahradnictví s nadstandardně vysokými cenami - předpokládala jsem, že vzhledem k ceně budou i rostlinky narostlejší a tak vůbec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10078) - 70.240 (?), 27.3.2015 15:18

Na základě této zkušenosti jsem letos objednala znovu, bohužel, balík díky "kvalitě" České pošty, byl v pondělí ráno odeslán a ještě dnes není doručen

Potkalo mě tento týden něco podobného. Po telefonickém dotazu u prodejce, mně bylo zděleno, že se zásilka vrátila zpátky z důvodu neexistující adresy. To se může stát tehdy, když adresu diktujete někomu do telefonu a on jí napíše špatně. Z toho plyne poučení, že je třeba, aby dotyčný adresu do telefonu zopakoval. Co se týče přepravců, tak to není, jak se může zdát. Česká pošta například dodala kontejnerované stromky v lepším stavu, než jiný nejmenovaný přepravce. Česká pošta je dražší, proto jí prodejci nechtějí používat a přecházejí na jiné dodavatelské firmy u kterých není zaručeno lepší zacházení se stromky a také si nelze vyzvednout zásilku ten den odpoledne na poště, jako je tomu u České pošty, když v době dodání zásilky není nikdo doma.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.14 (?), 27.3.2015 15:32

hmm setkal jsem se s tím, že ČP opakovaně vracela zásilku z důvodu neexistující adresy, a pak se omlouvala, že pošťák byl líný jít o vchod dál, protože následující vchod do paneláku byl "už rajónem kolegy". Takže pošta zaplatila mimosoudně 5kilo a jak na tom byl doručovatel nevím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 28.28 (?), 28.3.2015 8:36

Osobne mam s Ceskou postou mnohem lepsi zkusenosti nez s jinymi dopravci. Bachorky pana Standy jsou opravdu neuveritelne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika