Příspěvky uživatele - Saffronia

Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 20.4.2015
A k čemu je vám správně zvolená odrůda stromku zabalená tak nešťastně, že se cestou poláme? Na kvalitě balení snad při přepravě záleží, nebo žijete někde mimo gravitaci a další fyzikální limity?
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 30.3.2015
Aha, toto se mi naštěstí zatím nestalo u žádného zásilkového zahradnictví. A doufám, že nestane. Mně zatím nejvíc naštvala zásilka přemokřených chcípáčků z jednoho zahradnictví s nadstandardně vysokými cenami - předpokládala jsem, že vzhledem k ceně... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 30.3.2015
Zde se jednalo čistě o selhání pošty, sledovala jsem zásilku online, z bodu A do bodu B (20 km) ji převáželi přes mezipoštu v bodě C (78 km od bodu A), kde ležela dva dny bez hnutí. Já byla pološílená, chtěla jsem podat stížnost, ale ve finále to... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 27.3.2015
Chci a musím se zastat zahradnictví Na Zázvorce. Loni jsem od nich objednávala několik ovocných keřů, několik kvetoucích keřů a několik rostlin. Zásilka přišla zcela vpořádku, rostliny životaschopné, kvalitně zastřižené, rozvětvené. Co mě příjemně... celý příspěvek >
Amarylis stále nekvete, 23.2.2015
Asi me nebudete mit rada, ale prave mi jeden nakveta. Babi je ma vyskladane v predsini ja okne, kde se pres zimu netopilo, cili lehce nad nulou, ale hodne svetla z jizniho slunce. Malem jsme je zlikvidovali, zkratka jednou vysusene, pak naopak... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 10.2.2015
Je fajn si zkušenosti s e-shopy zaktualizovat, většina zdejších příspěvků je z let 2008 - 2010 Já letos objednávala z Lukon Bulbs, Na Zázvorce, zahradnictví Aronie, zahradnictví Petro a SemenaOnline. Ze Zázvorky již podruhé a poprvé jsem byla... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 9.12.2014
Vygooglete si bezplenkování. Nedává se nic, Děti se vyměšují v cca pravidelných rytmech, takže maminka pár dní sleduje, a pak pravidelně miminko dává vyčůrat (kamkoli dle technických možností a schopností, jde o zabránění počůrání oblečení). Čili to,... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 8.12.2014
Zkuste bezplenkovat a ušetříte peníze za pleny a ještě uděláte něco pro životní prostředí i zdraví pokožky vašeho mimina. Ale to jsme opět OT.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 7.12.2014
Přiznám se, že mě docela překvapuje, že mnozí z vás nad dokonce i kupováním moči či výkalů hospodářských zvířat nemrknou okem, ale to stejné z vlastního těla se jim ekluje. U nás tedy hospodářská zvířata, která svoji přirozenou stravu a slunce za... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 7.12.2014
Pane J. R., váš příspěvek má víc bodů k zamyšlení, ale v první řadě se skutečně musím ohradit vůči myšlence, že budu moč vlastních zdravýcm miminek nedopovaných hormony, antibiotiky, ani ničím podobným, vylévat do záchoda, a v obchodě budu posléze... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 7.12.2014
Tak jsem hledala v životopisech Palackého a TGM, kam chodili na záchod, a zda jeho obsah dále nějak zpracovávali, ale nic jsem nenašla
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 6.12.2014
Víte, pane J. R., v debatě, která zahrádkáře dovede k úvahám nad větry ovlivňující spodní (nebo horní?) proudy, je asi dobré brát příspěvky s nadhledem. Ve vší vážnosti se opravdu nedomnívám, že si na záchod přomontuji mobilní kadibudku, ale ráda... celý příspěvek >
Vysazení třešně, 6.12.2014
Byl to poslední z asi tří kousků na Ptáčnici. Roub, koruna znamená, že jdou z kmene dvě vidlice do véčka, toť vše Kaštánka má nádherně asi pět nebo šest větví kolem dokola té hlavní, v různých patrech, moc hezká, i ten kořenový systém mi přišel... celý příspěvek >
Vysazení třešně, 6.12.2014
Ano, je to úžasný člověk, proto jsem si ho také vybrala, děkuji :-) Když jsme zasazovali tu Kaštánku, jel kolem na kole jeden místní dědeček a povídal, že si říkal, kdo to tu vykopal takovou jámu (dva dny tam ležela odkrytá), a že prý je to dobrá... celý příspěvek >
Vysazení třešně, 6.12.2014
Obě jsou na ptáčnici, chtěla jsem co největší korunu a zároveň strom s co nejdelší životností. Dále jsem dle výběru postupovala s ohledem na vzájemné opylení a ranost kvůli červivosti, která v naší vsi napadá komplet celou alej. Z toho důvodu jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika