Série Top



Milan Boštička - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (165) - 119.49 (?)
25.1.2011 9:34

Pře někoílika měsíci jsem zde položil otázku, jak se Vám letos vydařila odrůda Toptaste (přesnou citaci nebudu hledat.).Bohužel, bez odezvy. Touto otázkou jsem sledoval výkyv této odrůdy v jednotlivých sezonách. Ke sklizni této odrůdy v roce 2010 mohu napsat toto: sklidil jsem cca 50 kg plodů. Chuť velice dobrá, velmi sladká, velikost dobrá, monilioza žádná. (Na rozdíl od jiných odrůd.) Tuto absenci monilie si však vysvětluji tím, že odrůda nerodí ve shlucích, jednotlivé plody se nedotýkají, nebo velmi výjimečně. Co však právě v tomto roce lze odrůdě vytknout je to, že plody byly absolutně neodlučitelné od pecky. Zrání až po prvé polovině října. Nutno říci, že rok 2010 byl v naší oblasti pro peckoviny velmi nepříznivý, např. odrůda Tophit chuťově absolutně fádní, nesladká, nedobrá. Odrůda President naprosto neudržitelná na moniliozu. Obdobně jako Toptaste byla chuťově dobrá odrůda Presenta, ačkoliv se neprojevilo v chuti její aroma. Do dnešního dne nedovedu posoudit odrůdu Jojo, a Hanitu, neboť u těchto dvou odrůd zaznamenávám každoročně obrovské chuťové výkyvy. Postrádám sladkost a hlavně u odrůdy Hanita aroma. Vždy jsem pohrdal (možná je to příliš silné slovo) odrůdami Durancie, Wangenheimova, a dalšími známými které se pěstovaly v době mého mládí. Měli jsme na zahradě 4 švestky. Nepamatuji se, jaké to byly odrůdy. Mohu však řídi, že úroda byla každoroční, chuťově stálá, nepamatuji, že by se dalo říci o některé sklizni že jsou plody chuťově nedobré, atd. Toto zamyšlení mne vede k závěru, že moderní odrůdy slivoní jsou na tom obdobně jako moderní odrůdy jabloní typu FUJI, JONAGOLD, atd. S chuťovými výkyvy se zřejmě musíme smířit a starým odrůdám odolným na šarku se zřejmě omluvit. (alespoň z mé strany) Kde jsou ty časy kdy švestka rostla na každé mezi, v jakémkoli prostředí a často bez jakékoliv péče člověka.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 189.17 (?), 27.4.2010 23:03

Minuly rok na jar som vysadil slivku Toptaste, už vtedy bola 3 ročná... vrastom dosahuje viac ako dva metre, hoci ma riedku korunu... Toho roku nahodila nespočetné množstvo kvetov. Mrazy nehrozia, opeľovačov dostatok... Myslíte, že zarodí toho roku? Nebolo by lepsie kvety pretrhat, kým s auplne rozvinu? dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.38 (?), 14.11.2010 20:33

No jakou chuť teda opravdu má Topteista.Víme to?Co už víme je, že bude asi opravdu sladká 22-30 BRIXu.Ale jestli je taky aromatická, chuťová, ne jenom cukernatá-to považuji za néméně duležitou informaci.Ještě mi nerodila, s napětím čekám úrodu až za dva roky.

Taky neznám intenzitu růstu.Někde píši, že je málo vzrůstná, jinde zase, že je bujně rostoucí i na zakrslé podnoži.Tak nevím.

rostislavik

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.70 (?), 17.1.2011 18:00

Mám je na myrobalánu, rostou velmi dobře zhruba 80 cm za rok. V roce 2009 pár plodů ale loni zhruba 1 kg na stromek. Chuťově výborné, sladké asi jako Durancie. Dost mně překvapila monilioza na dřevě ale na plodech téměř nic.    PaR

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 122.249 (?), 24.1.2011 17:54

Na podzim jsem měl možnost odrůdu švestek Toptaste ochutnat a musím napsat že mi chuťově docela seděla k švestce domácí, ale ne samozřejmě stoptrocentně. Odrůda je křížená s pološvestkou Valor a Domácí velkoplodou, dozrává stejně jako odrůda Stanley v druhé polovině září. Stromy byly vysazeny na podnoži St. Julien v roce 2005, i přes velmi nepřiznivé počasí se z jednoho stromu podařilo sklidit cca 25 kg, cukernatost byla 28 brixu v těžkých valašských podmínkach. Takže neváhejte a saďte, vřele doporučuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan Boštička - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (165) - 119.49 (?), 25.1.2011 9:34

Pře někoílika měsíci jsem zde položil otázku, jak se Vám letos vydařila odrůda Toptaste (přesnou citaci nebudu hledat.).Bohužel, bez odezvy. Touto otázkou jsem sledoval výkyv této odrůdy v jednotlivých sezonách. Ke sklizni této odrůdy v roce 2010 mohu napsat toto: sklidil jsem cca 50 kg plodů. Chuť velice dobrá, velmi sladká, velikost dobrá, monilioza žádná. (Na rozdíl od jiných odrůd.) Tuto absenci monilie si však vysvětluji tím, že odrůda nerodí ve shlucích, jednotlivé plody se nedotýkají, nebo velmi výjimečně. Co však právě v tomto roce lze odrůdě vytknout je to, že plody byly absolutně neodlučitelné od pecky. Zrání až po prvé polovině října. Nutno říci, že rok 2010 byl v naší oblasti pro peckoviny velmi nepříznivý, např. odrůda Tophit chuťově absolutně fádní, nesladká, nedobrá. Odrůda President naprosto neudržitelná na moniliozu. Obdobně jako Toptaste byla chuťově dobrá odrůda Presenta, ačkoliv se neprojevilo v chuti její aroma. Do dnešního dne nedovedu posoudit odrůdu Jojo, a Hanitu, neboť u těchto dvou odrůd zaznamenávám každoročně obrovské chuťové výkyvy. Postrádám sladkost a hlavně u odrůdy Hanita aroma. Vždy jsem pohrdal (možná je to příliš silné slovo) odrůdami Durancie, Wangenheimova, a dalšími známými které se pěstovaly v době mého mládí. Měli jsme na zahradě 4 švestky. Nepamatuji se, jaké to byly odrůdy. Mohu však řídi, že úroda byla každoroční, chuťově stálá, nepamatuji, že by se dalo říci o některé sklizni že jsou plody chuťově nedobré, atd. Toto zamyšlení mne vede k závěru, že moderní odrůdy slivoní jsou na tom obdobně jako moderní odrůdy jabloní typu FUJI, JONAGOLD, atd. S chuťovými výkyvy se zřejmě musíme smířit a starým odrůdám odolným na šarku se zřejmě omluvit. (alespoň z mé strany) Kde jsou ty časy kdy švestka rostla na každé mezi, v jakémkoli prostředí a často bez jakékoliv péče člověka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.140 (?), 25.1.2011 20:43

Velice zajímavé, mohu po delší zkušenosti potvrdit, že i v podmínkách Stč. kraje, 260m n.n.m, rovinatý pozemek mám též odzkoušenou řadu odrůd, lonský rok byl dost vlhký, projevila se dost monilia v plodech ale i namrznutí v pupenech po zimě. Po zkušenostech cca 6 let určitě nebudu fanda odrůd Jojo- sice dost plodí, ale není zrovna chuťovka, někdy i drží na pecce, nedobrá, fádní, President- namrzá, sice dost plodí, ale dužnina bez aromatu, nic moc, Elena- pozdní, drobnější, jsou lepší odrůdy, Hanita- rovněž nic moc v chuti, náchylná na dírkovitost, Verity- v chuti dost špatná, neplodila tolik. Za rozhodně vhodnější považuji Valor, Topking, i osvědčenou Lepotici, Čačanskou rodnou- sice tolerantní, ale nejdou na ní tolik mšice, Gabrovskou- musí být dobrý opylovač, a samozřejmě klasiku -kde není takový tlak šarky- Hamanovu, Domácí. Stanley je taky dobrá, ale musí dobře vyzrát. Musím říci, že z oslavovaných německých odrůd jsem poněkud zklamán.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 26.1.2011 8:20

Mám podobné zkušenosti.  Každý rok byla některá z odrůd hodnocena nejvýš - chutí, aromatem, sladkostí. V dalším roce mě obvykle čekalo zklamání. Před 4 roky to byla Tulu gras, před 3 lety byla skvělá Gabrovská, před 2 roky zabodovala Valjevka. Loni mě nepřesvedčila žádná z uvedených.
Tophit - velké plody i úroda, chuť a sladkost špatné, Jojo i Empress totéž. Elena - drobné sladší plody někdy hůř od pecky,  President spíš na jídlo. Těchobuzická málo plodila, Durancie byly drobné. Příjemně překvapila Čačanská rodna a zejména Presenta - sladké plody ještě v tvrdém stavu. Vcelku nezklamaly Chrudimská, Vee blue,  Bluefre a Haganta.  Ještě že je tu Wangheimova - jistota horších roků. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.227 (?), 26.1.2011 9:00
Odrůdy Top jsou německé.Většina zahradnických časopisů u nás je bohužel německých majitelů a přebírají příspěvky ze svých mateřských časopisů.Nelze se tedy divit, že se tyto odrůdy propagují v Německu a tím zároveň i u nás a čtenáři by to tak měli bráti.P
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 26.1.2011 10:05

Myslím, že otázka Topů je podobná vzestupné spirále, jak ji hlásali marxisté nebo vlnám popularity, jak ji prodělaly třeba rezistentní odrůdy jablek. Podobné to bylo s jugoslávskými (balkánskými) švestkami. Vzpomínám, jaká vzácnost bylo sehnat kdysi roub "bosenské švestky". Jejich velikost a chuť byly vynášeny do nebe. Násladovalo jejich zatracování - málo plodí, jsou nechutné. Dnes se dá mluvit o jakési střízlivé renesanci. Třeba Čačanská rodna či Gabrovská jsou opravdu dobré, bohužel asi nejméně tolerantní a ne každý rok
   Soudím, že podobné to bude s Topy.  Nicméně reklama zafungovala. Údaje o velikosti, plodnosti toleranci i cukernatosti byly tak přesvědčivé, že kdo nevysadil Topy, jakoby nebyl. Vlastní zkušenosti zde uvedené, bez pekuniálních zájmů, jsou o to užitečnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jacktenrek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (452) - 218.17 (?), 26.1.2011 10:25
mam Tophit- chutove sladke, dobré, velke - trocha strupovitosti zatim jen par plodu letos očekavam vetší urodu uvidíme.. vysadil jsem Valjevku a Stanley tak čekam zázraky ;)))
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika