Plodové myrobalány



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.120 (?)
18.7.2018 17:13

Mohu poprosit s identifikací?

V tuto dobu u nás zraje Malvazinka, před 30 lety dost populární.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 15.7.2018 11:24, zobrazeno: 6986x

Přichází doba zrání velkoplodých myrobalánů a asijských slivoní. Nevím, jaký je mezi nimi rozdíl, přijdou mi všechny chuťově podobné a upřímně řečeno, nic moc.
   Kometa - zaujme vysokou plodností, ne však chutí. Ta je taková typická myrobalánová.
   Gauota - plody veliké, ale dužina - takové sladké bláto.
    Otmar - asi růstově nejbujnější. Může konkurovat planým myrobalánům. Stálo by za to zkusit pravokořený
    Fortuna - něco pozdnější, chuťově trochu lepší, ale ne tak plodná.
    Obilnaja - klasika. Vysoká plodnost, jinak z řady nevybočuje
Podtrženo, sečteno: jako plnič úrod dobré, pěstitelské nároky nevelké, jinak ale kam se hrabou na zlaté dobré švestky.

Kometa
Kometa
Gauota
Gauota
Otmar
Otmar
Fortuna
Fortuna
Obilnaja
Obilnaja
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
TomNR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (356) - 1.58 (?), 18.7.2018 12:40
Pan Vyslouzil, v teplej polohe budu tiez "nic moc"?...alebo mam radsej doplnit sad skorych sliviek kvalitou typu opal, juna, kalypso? Dakujem, Tom, nr
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 18.7.2018 13:16

Jsem přesvědčen, že ani teplá poloha jim mnoho nepomůže. Soudím tak podle toho, že plody chutnají prakticky stejně každý rok, zatímco u náročnějšího ovoce jsou zřetelné rozdíly. 
   Myrobalány jsou jinak po pěstitelské stránce vděčné ovoce, úrody jsou značně, plody dost velké, sladké, chorobami příliš netrpí.Své zastánce si jistě najdou, sud s nimi naplníte raz dva.. Ale dužina je taková řídká, bez větší dochuti či aromatu. 
   Jak by chutnal čistý destilát, to nevím. Pokud si někdo pochvaluje pálenku z planých myrobalánů, tak tady bych očekával lepší výsledek. Na koláče, knedlíky, marmeládu či povidla budou jednoznačně lepší klasické švestky. Vzhledem k velikosti, řídkosti dužiny a šťavnatosti by to mohla být surovina pro výrobce švestkového vína, o tom se tu taky psalo.
    

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 37.177 (?), 18.7.2018 14:35

Sto lidí, sto chutí, ale víno ze švestek mě vůbec neoslovilo.
Podobně jako pálenka z myrobalánů.
*
Jedině při nižších nárocích, na víno by snad vhodné byly. Jiné jejich využití mě nenapadá.
(Dělal jsem ho sice jen jednou a navíc na vojně v primitivních podmínkách - v deseti mlékárenských konvích, ale pít se dalo. Původně bylo určeno k destilaci, ale nějak jsme to do září, do odchodu do civilu nestihli...).
*
Už jsem to tady několikrát psal - varuji všechny před tím aby si takové sfinstfo zatáhli do extenzivního velkého sadu. Takový mi zdivočel nejen z podnoží, ale hlavně z pecek. Vyrostli nejrůznější mutanti, nejrůznějších barev, velikosti apod. Některé dokonce i beztrnné a i se slušnou cukernatostí. Pořád jsem si myslel, že z toho něco časem vyselektuji, použiji jako podnože, ale roste to tak divoce a rychle a je to tak ničemu, že jak slyším slovo myrobalán, tak se mi okamžitě zvedne tlak.
*
Ale na okrasu, živý plot, nějaké remízky na mezích jsou dobré.
A co jsem si všimnul, tak ani polní a lesní zvěř o ně nemá moc zájem. Nevím jestli kvůli trnům, množství nebo tomu, že vyrůstaly celkem skrytě v rybízovně.
*
Celkem trefně to vyjádřili mi známí majitelé lesů slovy:
"Máš to lepší než my. Tobě roste topivo skoro před okny a my ho musíme svážet z takové dálky..."
Zajímavé taky je, že jak jsem kdekomu nabízel ať si to obere, třeba i pokácené na zemi, nikdo neměl zájem...

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (364) - 147.222 (?), 18.7.2018 15:11
Mohu poprosit s identifikací? Strom cca 30 let, sadil můj děda (už nežije). Kvetl slabě každým rokem. Do zralosti došlo jen několik plodů, ale letos kolem 30kg Sklizeny v pondělí tento týden, slupka tuhá, chuť polosladká, výrazná kyselinka (slupka). Barva žluto-fialová, u přezrálých plodů fialová.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 37.177 (?), 18.7.2018 15:24

Ještě doplnění:
Ty myrobalány, jejích pecky, jsou mimořádně klíčivé a vitální.
Oproti švestkám. Jejích semenáčky jsem taky nechal vyrůst, ale je jich poměrně k těm myrobalánům naprosté minimum. A letos už budou mít první plody tak uvidím jak se to samovolně pokřížilo).
(V minulých létech květy zmrzly...).

No, jo..., komu není rady..., furt to zkouším. Jen nevím kdo to po mě bude kácet...

Rafael.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.120 (?), 18.7.2018 17:21

Pane Rafaeli, o podnožových myrobalánech si myslím totéž, co Vy, včetně nedůvěry k nim coby palírenské surovině. Ovšem ty plodové myrobalány, co uvádím v záhlaví vlákna, je fakt něco úplně jiného.  Jednak po stránce růstu - jako invazní dřevina by se rozhodně neprosadily, rostou podstatně slaběji. Velký rozdíl je v plodech, zatímco ty plané jsou malé, s vysokým podílem pecky (proto tak dobrá klíčivost), dužina je spíš sušší, cukernatost nízká. Jistě, jsou rozdíly ve sladkosti, velikosti, barvě slupky, šťavnatosti dužiny, ale ne zásadní. Ty šlechtěné jsou fakt o hodně sladší, šťavnatější velikostí překonávající běžné ryngle. Jen ta chuť mi přijde fádní, bez švestkového aroma a kyselinky, brzy se zprotiví. Ale jaký by byl destilát - Bůh ví? Ono plody oskeruše taky nejsou žádná pochoutka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 22.85 (?), 19.7.2018 13:50

No, já jsem dlouhou dobu dával šanci těm nejrůznějším křížencům z pecek.
Dokonce jsem měl v úmyslu naroubovat na jednu podnož všechny "vyšlechtěné" barvy. Někam k polní cestě pro pobavení kolemjdoucích.
Ale už dávněji mě to přešlo. Dnes je přece tolik odrůd švestek, rynglí, mirabelek...
*
Jinak v žádném případě jsem nechtěl a nechci nikoho odrazovat od toho aby si vysadil nějaký stromeček vyšlechtěné odrůdy. Já jen trpím nějakou stihomanskou averzi vůči tomu ovoci.
(Snad to po mých špatných zkušenostech pochopíte).
*
Ale jen tak pro zajímavost, bylo by dobré to vědět, pane Vysloužile, nebo ostatní pěstitelé, prosím změřte a zveřejněte cukernatost jednotlivých odrůd.
Těch velkoplodých myrobalánů přip. všelijakých těch asiatů. Pro palírníky je to dost důležitý údaj protože chuťová sladkost je v mnoha případech způsobena jen nedostatkem kyselin.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.120 (?), 18.7.2018 17:13

Mohu poprosit s identifikací?

V tuto dobu u nás zraje Malvazinka, před 30 lety dost populární.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (364) - 147.222 (?), 18.7.2018 21:33
Děkuji pane vyslouzil, bude to patrně Malvazinka. Pročítal jsem vlákno o Malvazince a sedí to. Jen mě mrzí, že jsem na podzim vysadil v druhé zahradě novou Malvazinku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika