Příspěvky uživatele - 37.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plodové myrobalány, 18.7.2018
Ještě doplnění: Ty myrobalány, jejích pecky, jsou mimořádně klíčivé a vitální. Oproti švestkám. Jejích semenáčky jsem taky nechal vyrůst, ale je jich poměrně k těm myrobalánům naprosté minimum. A letos už budou mít první plody tak uvidím jak se... celý příspěvek >
Plodové myrobalány, 18.7.2018
Sto lidí, sto chutí, ale víno ze švestek mě vůbec neoslovilo. Podobně jako pálenka z myrobalánů. * Jedině při nižších nárocích, na víno by snad vhodné byly. Jiné jejich využití mě nenapadá. (Dělal jsem ho sice jen jednou a navíc na vojně v... celý příspěvek >
Velikost patizonu, 8.8.2011 Obsahuje fotku
Zkoušel jste někdo takovéhle mrňousky zavařit jako okurky? Já to zkouším prvně, ještě nevím jak budou chutnat. Na nějakém fóru o receptech jsem se dočetla, že jsou dobré. Napiště prosím, kdo to už zkoušel, zda je nebo není na co se těšit.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika