Co je to za slivon?



rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 151.38 (?)
16.8.2012 21:16

Moc pěkné-gratuluji.Když tak kouknu na své holé stromy, chce se mi zrak odvracet.Zkusím dát svůj typ.Před deseti lety mohl být na trhu už Valor.Charakterizuje ho lesklý list, výborná chuť, ale po dozrání údajně rychleji měkne, a ztrácí na kvalitě.Barva bordo.Když nepřeplodí,jsou plody větší.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
adoks.doks@seznam.cz - (2) - 3.25 (?), 15.8.2012 10:13, zobrazeno: 15315x

Hezky den, rad bych se zeptal, co je to za slivone, vypada to jako tresen, akorad je to zluty a o neco mensi nez mirabelka. Muzu to hodit do kvasu? Jinak na strome je toho strasne moc. dik za odpoved. Prikladam fotky.

Slivon??
Slivon??


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 15.8.2012 10:53

Nejspíš to bude žlutý myrobalán.  Je to ale víc keř než strom. Poznalo by se to přesněji, kdybyste přidal fotku větvičky s listy a plody. Do kvasu se to samozřejmě přidat dá. V Boskovicích -  Šmelcovně z něj vyrábějí kultovní destilát myrošmel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 3.25 (?), 15.8.2012 12:17

fotku prikladam zde, nasel jsem ji zde na foru, zatim jsem nasbiral jen zluty, ale vedle rostou i cerveny a urcite vypadal ten kerik, jak je na fotce. tak ja to zkusim pridat do kvasu z mirabelek, v mezich tech myrobalanu roste habadej...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 43.70 (?), 15.8.2012 15:58

Je to žlutý Myrobalán, když je dobře zralý krásně voní, jako špoendíky. Sám jsem z toho dělal pálenku a vůbec nebyla špatná. Jen jsem si myslel, že destilát bude více vonět po špendlících.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 251.254 (?), 15.8.2012 20:54

zraly to je, protoze jsem na ten kerik chvili cumel a premyslel co by to mohlo byt a trochu foukl vetrik a padalo to na zem samo:)ja to zkusim pomichat s mirabelkama a treba neco z toho bude, letos palim poprve, protoze nasi pali jen z trnek a durancii a kousek za dedinou jsou keriky mirabelek a tech myrobalanu. Je to skoda nechat tam:))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 43.70 (?), 16.8.2012 17:57

Sudy s kvasem dejte pod kvasnou zátku a do 100 l kvasu přidejte 1 kg cukru, nic s tím neskazíte i když někteří odborníci se mnou nebudou souhlasit. Ať se Vám to vydaří a přeji dobrý první košt.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 179.203 (?), 17.8.2012 13:17

Přidat do kvasu k mirabelkám nebo švestká to jde, protože myrobalán neovlivní chuť ani vůni. Ale právě proto je škoda myrobalán míchat. Pokud máte nervy na sklízení velkého množství myrobalánů, udělejte si pálenku čistou, myrobalánovou. Budete mile překvapen, to vám garantuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
HONZAD - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (497) - 176.214 (?), 15.8.2012 21:59

Dovolím si využít toto vlákno se svým dotazem na určení odrůdy švestky - pološvestky? Stromek byl zakoupen v zahradnictví asi před deseti lety. Plody se už dají nyní (15.8., JM) jíst, ale nejsou ještě příliš sladké, odhaduji že budou zralé na konci srpna. Snad si odborníci tady na fóru s touto hádankou poradí. Já opravdu nevím, co by to mohlo být za švestku.





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
HONZAD - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (497) - 176.214 (?), 16.8.2012 20:58

Že by nikdo neměl ani tip? Ani takoví odborníci jako pan Vysloužil nebo Petr z Pardubic?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 151.38 (?), 16.8.2012 21:16

Moc pěkné-gratuluji.Když tak kouknu na své holé stromy, chce se mi zrak odvracet.Zkusím dát svůj typ.Před deseti lety mohl být na trhu už Valor.Charakterizuje ho lesklý list, výborná chuť, ale po dozrání údajně rychleji měkne, a ztrácí na kvalitě.Barva bordo.Když nepřeplodí,jsou plody větší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika