Příspěvky uživatele - 251.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnědý povlak na kvasu, 26.8.2012
Mam takovy dotaz, becka 120L, asi 80%-9O% je zaplnena mirabelkama, mam nasypano asi 10 dni a navrchu ty nektere mirabelky hniji, cim to je? Viko na sudu je jen volne polozene, asi kazde tri dny nahlednu pod viko, co ty mirabelky delaji a vzdycky... celý příspěvek >
Co je to za slivon?, 15.8.2012
zraly to je, protoze jsem na ten kerik chvili cumel a premyslel co by to mohlo byt a trochu foukl vetrik a padalo to na zem samo:)ja to zkusim pomichat s mirabelkama a treba neco z toho bude, letos palim poprve, protoze nasi pali jen z trnek a... celý příspěvek >
Jak na pařezy?, 16.5.2012
Napadlo někoho vůbec že existuje fréza na pařezy? Jsou i menší ruční (jako malotraktor), sice to není nějaká rychlovka, ale během 15minut bez problémů vymlátíte větší pařez o průměru cca 30cm. Určitě jde půjčit, jen musíte holt shánět, ale když se... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem?, 8.9.2010
Rozhodoval jsem se úplně stejně mezi AL-KO Silver 520 BRV Premium SPEED a Mountfieldu TORO 48 SD ADS. Sekačku Mountfieldu TORO 48 SD ADS jsem měl na jedno sečení půjčenou a tedy vyzkoušenou. S pojezd ADS jsem byl na rovinách a... celý příspěvek >
Křovinořez HQ 235R x Jonsered BC2236, 26.5.2010
Mam uz tretim rokem Jonsered BC2236 a jsem s nim naprosto spokojen. Je to velky pracant, pouzivam ho jak v lese tak na loukach a ve vsech moznych terenech. Co se tyka typu seceni, tak si poradi s travou, ostruzinim, koprivama. Loni jsem prosekal... celý příspěvek >
Elektrický kultivátor, 25.3.2010
Váš nápad mne velmi zaujal, proto jsem na podzim vyrobil kultivátor dle Vašich obrázků, rozměry jsem si odměřil v příslušném měřítku. První zkoušky jsem provedl na podzim (ještě bez bočních koleček). Bylo hodně sucho a proto jsem před zkouškou plochu... celý příspěvek >
Jak zničit chrousta, 13.6.2008
Moc vám děkuji za uklidnění, snad to i naše zahrádka ustojí.
Jak zničit chrousta, 13.6.2008
Od pondělí se nám rojí na zahrádce každý večer spousta chroustků. Prosím o radu, jak proti nim postupovat. Máme strach, že nám vše zničí. Děkuji Jana
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika