Příspěvky uživatele - 3.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Octové kvašení, 2.9.2012
jedna se o mirabelky, a viko neni poradne dotazene, ale jen polozene, aby odchazel CO2,mirabelky jsou nasypane cca 14dni. Bohuzel na viku (120L) neni kvasna zatka a cetl jsem zde na foru, ze ve 120 becce kvasna zatka nemusi byt. Nekteri to viko maji... celý příspěvek >
Octové kvašení, 2.9.2012
zdravim, mam pocit, ze jedna becka jde citit octem - octové kvašení? Co s tím?
Co je to za slivon?, 15.8.2012 Obsahuje fotku
fotku prikladam zde, nasel jsem ji zde na foru, zatim jsem nasbiral jen zluty, ale vedle rostou i cerveny a urcite vypadal ten kerik, jak je na fotce. tak ja to zkusim pridat do kvasu z mirabelek, v mezich tech myrobalanu roste habadej...
Co je to za slivon?, 15.8.2012 Obsahuje fotku
Hezky den, rad bych se zeptal, co je to za slivone, vypada to jako tresen, akorad je to zluty a o neco mensi nez mirabelka. Muzu to hodit do kvasu? Jinak na strome je toho strasne moc. dik za odpoved. Prikladam fotky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika