Mravenci na zahrade



host - 168.26 (?)
24.6.2010 18:43

Na zahrade mam tiez zopar mravenisk, ale to neriesim. Invaziu v dome mam kazdy rok na jar, sa mi snazia dobit a osidlit v nom ale pomoze ich včasna likvidácia a potom na cesticky kadial vchádzaju nasypem sol a uz viac nepridu, to sa mi celkom osvedcilo tak mozno to pomoze aj inym.

zdravim Eva z LM.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
         
host - 6.16 (?), 17.6.2010 11:58

Můžete tuto metodu blíže rozvést? Pepík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 168.26 (?), 24.6.2010 18:43

Na zahrade mam tiez zopar mravenisk, ale to neriesim. Invaziu v dome mam kazdy rok na jar, sa mi snazia dobit a osidlit v nom ale pomoze ich včasna likvidácia a potom na cesticky kadial vchádzaju nasypem sol a uz viac nepridu, to sa mi celkom osvedcilo tak mozno to pomoze aj inym.

zdravim Eva z LM.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jasněnka - (3) - 100.250 (?), 8.7.2010 22:49

Také mám na zahradě hodně mravenců. Pod každým kamenem, pod každým drnem hlíny jsou. Drn vezmu za trávu nahoře a hodím do ohně po občasném opékání buřtů.Ve staré knize jsem vyčetla, že jim vadí vůně levandule. Vysázela jsem tedy levandule-fialové i bílé a do cca metru od nově vysázené levandule se jim nechce. Metr od ní mi ale vesele ožírají jahody. Pak jsem se také dočetla, že prý jim vadí vůně konopí-to zkoušet nebudu:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Lilliana - (2) - 240.11 (?), 13.6.2011 19:48

Pěkný den. Mnozí tu píšete, že Vám mravenci neškodí. Pokud si budou jen tak špacírovat po zahradě, je mi to fuk, ale poslední dva roky, co se snažíme místo záhonků s cibulí vybudovat sklalky mě vyloženě s... Mám pocit, že kamkoli položím 2 kameny k sobě, tam se vytvoří mraveniště. A nejvíc mi vadí, že mi ti zmetci zahrabávají skalničky. Včera jsem pochovala i šuškardu, která byla loni už nádherně veliká a kvetla. Letos si kolem ní vystavěli ti zrzaví mraveniště a milá šuškarda šla do kytek. Sakra at si žijou, ale ať mi nezabíjejí květiny!!! Co s tím? Vyrvat skalničky, rozebrat šutry a zavraždit královny?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.161 (?), 13.6.2011 20:10

když jsem včera viděl co udělají s mšicemi na brosvi, tak je normálně likviduju- benzín, prohrabat zem at shoří co nejvíc těch potvor... jinak- v obchodě lze koupit nějaké spešl přípravky... je to hrozná verbež, at si žije, ale ne na moji zahradě...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 86.254 (?), 8.5.2013 14:19

Dobrý den, také potřebuji poradit... vživotě jsem to neviděla, že by mi mravenci zlikvidovali celou zeleninovou zahradku,  zežerou na počkání celé kedlubky- visí na nich koule mravenců a od stonku je uplne zežerou, ožírají okurky a rajčata... jed jich pár zabil... ale zbytek zvesela dál likviduje... hnizdo neumím najít protože jsou asi pod celou zadradkou... prosím nemáte někdo nějakou zkušenost...???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 177.97 (?), 28.5.2013 20:26

Netusite co je tohle za potvory a proc mne lezou po mate? Je cela ozrana - ze by mravenci zrali matu? Jsou teda i na joste - msice nikde nejsou, tak to mne fakt hlava nebere.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 224.112 (?), 28.5.2013 23:04

Mojito-párty? wink

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika