Mravenci na zahrade



host - 6.16 (?)
17.6.2010 11:58

Můžete tuto metodu blíže rozvést? Pepík

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
         
host - 6.16 (?), 17.6.2010 11:58

Můžete tuto metodu blíže rozvést? Pepík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 168.26 (?), 24.6.2010 18:43

Na zahrade mam tiez zopar mravenisk, ale to neriesim. Invaziu v dome mam kazdy rok na jar, sa mi snazia dobit a osidlit v nom ale pomoze ich včasna likvidácia a potom na cesticky kadial vchádzaju nasypem sol a uz viac nepridu, to sa mi celkom osvedcilo tak mozno to pomoze aj inym.

zdravim Eva z LM.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jasněnka - (3) - 100.250 (?), 8.7.2010 22:49

Také mám na zahradě hodně mravenců. Pod každým kamenem, pod každým drnem hlíny jsou. Drn vezmu za trávu nahoře a hodím do ohně po občasném opékání buřtů.Ve staré knize jsem vyčetla, že jim vadí vůně levandule. Vysázela jsem tedy levandule-fialové i bílé a do cca metru od nově vysázené levandule se jim nechce. Metr od ní mi ale vesele ožírají jahody. Pak jsem se také dočetla, že prý jim vadí vůně konopí-to zkoušet nebudu:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Lilliana - (2) - 240.11 (?), 13.6.2011 19:48

Pěkný den. Mnozí tu píšete, že Vám mravenci neškodí. Pokud si budou jen tak špacírovat po zahradě, je mi to fuk, ale poslední dva roky, co se snažíme místo záhonků s cibulí vybudovat sklalky mě vyloženě s... Mám pocit, že kamkoli položím 2 kameny k sobě, tam se vytvoří mraveniště. A nejvíc mi vadí, že mi ti zmetci zahrabávají skalničky. Včera jsem pochovala i šuškardu, která byla loni už nádherně veliká a kvetla. Letos si kolem ní vystavěli ti zrzaví mraveniště a milá šuškarda šla do kytek. Sakra at si žijou, ale ať mi nezabíjejí květiny!!! Co s tím? Vyrvat skalničky, rozebrat šutry a zavraždit královny?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.161 (?), 13.6.2011 20:10

když jsem včera viděl co udělají s mšicemi na brosvi, tak je normálně likviduju- benzín, prohrabat zem at shoří co nejvíc těch potvor... jinak- v obchodě lze koupit nějaké spešl přípravky... je to hrozná verbež, at si žije, ale ne na moji zahradě...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 86.254 (?), 8.5.2013 14:19

Dobrý den, také potřebuji poradit... vživotě jsem to neviděla, že by mi mravenci zlikvidovali celou zeleninovou zahradku,  zežerou na počkání celé kedlubky- visí na nich koule mravenců a od stonku je uplne zežerou, ožírají okurky a rajčata... jed jich pár zabil... ale zbytek zvesela dál likviduje... hnizdo neumím najít protože jsou asi pod celou zadradkou... prosím nemáte někdo nějakou zkušenost...???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 177.97 (?), 28.5.2013 20:26

Netusite co je tohle za potvory a proc mne lezou po mate? Je cela ozrana - ze by mravenci zrali matu? Jsou teda i na joste - msice nikde nejsou, tak to mne fakt hlava nebere.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 224.112 (?), 28.5.2013 23:04

Mojito-párty? wink

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika