Kde sehnat RODEX



host - 88.108 (?)
30.1.2007 18:49
Hryzce se nelze úplně zbavit, pouze ho "tlumit". Koncem zimy(brzy zjara), když se objeví díry, sypte do nich NORAT ATG. Často dosypávat(méně a častěji), sby se dostalo na co nejvíce jedinců. Jakmile má dostatek rostliné potravy, ztratí o granule zájem
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
            
host - 64.236 (?), 1.5.2009 23:04
Souhlasím. Vyhozené peníze. Krtkům ani hryzcům to nevadilo, ale já nemohla ani spát. Ten pískot je nesnesitelnej. Mirča
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 240.248 (?), 4.10.2007 16:35
Včera t.j. 3.10.2007 jsem  zakoupil solární odpuzovač krtků za 450 kč a instaloval jsem jej podle návodu.Dnes mi krteček udělal v těsné blízkosti čtyři nové krtince ten největší přímo u plašiče. Myslíte že je to důkaz bezvadné funkce tohoto zařízení? Posmívá se mi nejen krtek ale i manželka.
Děkuji: Ladislav
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 202.130 (?), 30.11.2008 21:24

Já jsem koupila solární plašič a je n astejné úrovni jako tyč a navléknutá plastová láhev, nefunguje to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 155.202 (?), 25.3.2011 17:22
Vážení spolutrpitelé! Bojuji s krtky už od nepaměti a stále neúspěšně!!Vyzkoušel jsem vše možné, marně.Naposledy"zázračný plašič "který zaručeně vyžene krtky ze zahrady a nejbližšího okolí, protože prý imituje zemětřesení!!To není vtip, to je v přiloženém návodu k použití.Tento přístroj jsem zakoupil v TVshopu za "pouhých"asi 350,-Výsledek asi předpokládáte.Krtci ryjí vesele dál, dokonce ho jeden přímo podryl a vyvrátil ze země.Proto radím nenechte se napálit jako já.Jediný zaručený prostředek je odchyt, pokud má člověk dostatek trpělivosti a bez milosti zabití.Přemístění prý je pro krtka šok, po kterém stejně uhyne!?To je výsledek výzkumu tzv.ochránců zvířat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 88.108 (?), 30.1.2007 18:49
Hryzce se nelze úplně zbavit, pouze ho "tlumit". Koncem zimy(brzy zjara), když se objeví díry, sypte do nich NORAT ATG. Často dosypávat(méně a častěji), sby se dostalo na co nejvíce jedinců. Jakmile má dostatek rostliné potravy, ztratí o granule zájem
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 199.169 (?), 15.7.2007 13:27
Norat atg používám i v červenci. Je to super, není to podvod.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 104.78 (?), 12.4.2007 18:54
Preparaty Phostoxin, Delicia Gastoxin (fosfid hlinity), nebo Polytanol (fosfid vapenaty), klade se ca. 1 - 3 g pripravku (granuli, tablet) do kazde nory, resp. v davce 5 - 10 g/m². Pri styku s pudni vlhkosti uvolnuji vysoce toxicky plyn fosfan (fosforovodik), ktery je tezsi nez vzduch a klesa v norach az do hnizd, kde usmrti vsechny skudce. Nema odpuzujici zapach, pusobi behem nekolika hodin, s polcasem mene nez den se meni na nejedovate latky (fosfaty), ktere nezanechavaji v pude zadne skodlive zvysky. Zel, preparaty fosfidu na plynovani jsou dostupne jen profesionalum, nakolik se jedna o vysoce toxicke latky (T+), v nekterych krajinach lze zakoupit pro pouziti v zahrade male baleni (10 g) pripravku. Pri manipulaci s fosfidy je nutna nejen ochrana rukou (rukaice), ale i ochrana dychacich cest (respirator, ochranna maska).
Je to jedina metoda, ktera ma 100%ni ucinnost a to kterokoli rocni dobou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 10.34 (?), 30.4.2007 14:20
všechno je marnost nad marnost
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 235.12 (?), 3.5.2007 9:31
Do chodeb krtka i myší občas dávám petardy a mám od tý havěti pokoj, když po několika týdnech klidu vznikne nový krtinec dám mu petardu za 0,50 Kč a je zase klid u myších chodeb na zahrádce to funguje taky, zahrnu ji hlínou,aby rána i zápach šly jejich chodbou a je to. Za 50 Kč 100 kusů petard a na celej rok je vystaráno. Hlavně at vám to nebouchne v ruce a dětem to taky nedávejte, ikdyž to má asi 5 sekund zpoždění výbuchu po zapálení...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 48.105 (?), 22.5.2007 21:44
jo ty petardy docela funguji.muze mi nekdo z vas rict co delaji hrabosi z hlinou?krtci ji vytlaci ven ale po hrabosich zustavaji diry a hlina nikde.zatim mi na to nikdo neumel odpovedet.hanys
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika