Změny ve fóru +++



host - 168.53 (?)
17.7.2023 18:55

Čtu už léta obě fóra. Ale na tom novém je mnohem přívětivější atmosféra (samozřejmě až na pár trollích příspěvků). Zde na zahrada.cz někteří "ostří" hoši dokázali, či i nyní dokážou pěkně zkalit náladu. Zejména pokud někdo oponuje jejich názorům, či chce "potrestat" některé bývalé hlavní zdejší přispěvatele, kteří odešli na nové fórum. Jejich odbornost vůbec nezpochybňuji, dalo by se říci i v mnohém obdivuji. A abych nebyl nekonkrétní, tak to byl dříve pan Palo, později např. pánové Mičurin a Petr z Pardubic. Kritika jiných názorů může být ostrá, ale i slušná a taktní.

Lucas

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
      
host - 60.149 (?), 17.7.2023 15:24

"Když se tu otevře blogovací platforma, tak taky opatrně, aby si sem každý nepsal, co by chtěl".

To si myslíte nebo Vám bylo něco odepřeno. Já mám zkušenost úplně jinou. Co jsem napsal tak to tam je.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 168.53 (?), 17.7.2023 18:55

Čtu už léta obě fóra. Ale na tom novém je mnohem přívětivější atmosféra (samozřejmě až na pár trollích příspěvků). Zde na zahrada.cz někteří "ostří" hoši dokázali, či i nyní dokážou pěkně zkalit náladu. Zejména pokud někdo oponuje jejich názorům, či chce "potrestat" některé bývalé hlavní zdejší přispěvatele, kteří odešli na nové fórum. Jejich odbornost vůbec nezpochybňuji, dalo by se říci i v mnohém obdivuji. A abych nebyl nekonkrétní, tak to byl dříve pan Palo, později např. pánové Mičurin a Petr z Pardubic. Kritika jiných názorů může být ostrá, ale i slušná a taktní.

Lucas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Lysenko - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (180) - 238.28 (?), 17.7.2023 21:10
Ahoj Vláďo, Otevřený systém vypadá tak, že se člověk sám zaregistruje a začne dle uvážení. Pokud to tak nefunguje, člověk musí někam psát, že by rád začal a o čem by psal - to je to "Opatrně, aby si tady každý nepsal, co chce". Mně tady nikdo nic neupřel, protože mě taková kontrolovaná aktivita neláká. Zrovna tvého psaní tady si vážím. Tím víc mě dráždí, že tady na titulce hned vedle tvých příspěvků visí blábol "vysaďte si olivy". Jak říkám, jsem poslední roky málo aktivní v diskusi, ale když agoru mého kmene obsadí blázni a třeští tam, aspoň se ozvu. Vašek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 60.149 (?), 17.7.2023 22:25

Já s tím psaním nemám žádný problém. Ano, zaregistroval jsem se, zeptali se mně co chci o sobě uvést, už si nepamatuji jestli tam bylo celé mé jméno (jméno i příjmení), asi ano protože jinak se podepisuji jen jako Vladimír. Téma článků si vybírám sám, článek napíši a pošlu ho do redakce. Nikdo nezasahuje do textu ani posloupnosti obrázků. Jsem rád, že nemusím ten článek z mého wordu převádět na jiný formát, že to udělá redakce. Většinou než to zavěsí na stránku to trvá jeden nebo dva dny, ale třeba poslední článek jsem poslal a za dvě hodiny mně redaktor oznámil, že už je to na stránce. Momentálně mám rozdělané dva články, oba se týkají mého oblíbeného tématu- rajčat. Jen ty diskuze v tomto vlákně mě docela štvou a ruší mne. Stejně se to nikam nepohne, jen někteří z toho mají radost. Ahoj a opatruj se. Třeba někdy něco napiš o bramborách a česneku. Rád jsem četl tvé výzkumy.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Lysenko - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (180) - 238.28 (?), 17.7.2023 23:19
Děkuju, psát o čem by bylo. Ale už ne tolik dostávat pořád dokola nesmyslné odpovědi, které mi vysvětlují, proč nejde to, co jde. Máme malou skupinu nadšenců na FB, objevujeme slepé cesty, i ty, které, zdá se, vedou kupředu. Dohromady v našich sbírkách držíme cca 100 odrůd česneku. Loni měl jeden kolega malou úrodu semen. Jako se vším aspoň trochu novým, je v tom kousek dobrodružství a nejistoty. Třeba nakonec vysadím podle místního návodu místo česneku ty olivy. Snad přijde druhý díl, abych věděl, jak na to.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 60.149 (?), 18.7.2023 5:56

Tak ať se Ti daří.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 247.56 (?), 28.7.2023 14:09
Dobře rozumím, že radíte se sázením oliv počkat, až to jižní horké a suché podnebí bude u nás naplno, nejen v náznacích a trendu?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 113.213 (?), 7.8.2023 17:08

Zajímalo by mě kdo si "hrál", že se fórum pomalu načítá...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 7.8.2023 18:24

Nepodléhejte panice, u mně to lítá jak utrženej papír v průjezdu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 112.143 (?), 7.8.2023 22:52

Pepé, ještě před pár dny to bývalo rychlejší, to mi nevymluvíte. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika