Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Moc Vás nepotěším. Moje zkušenost je taková, že pokud daná odrůda není dost odolná, padlí nad postřiky vždy časem zvítězí.

 Mám růžičku, přesně nevím odrůdu, možná Super Dorothy, tu jsem našla nejvíc podobnou(drobné sytě růžové hrozny kvítků). Mám ji asi šestý rok a stále válčím Je na volném prostoru, na slunci, stříkám a stále padlí vítězí. Letos uhnil starý kmen na kterém se pnula, tak jsem ji vzala až na pařez, postříkala Ridomilem a dala jí poslední šanci. Zatím se drží a krásně obrůstá zdravá. Kus dál v zaradě rostou další růže a ty o padlí ani neví.

 Pikantní je, že mi v mých zahradnických začátcích prodal tuto růži zahradník, když jsem sháněla New Daun, prý je skoro stejná, jen trochu tmavší... New daun už mám dávno odjinud a dělá mi jen radost.

 Zdravím Vlaďka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika