Štěpování révy - stratifikace



Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 200.122 (?)
17.12.2013 20:34

Mirku, možná by bylo ještě zajímavé pár štepovanců dát bokem a zkusit je nechat zakořenit a narašit normálně ve vodě při běžné pokojové teplotě. Pro porovnání a možnost sledování rozdílů ve vývoji. Jinak držímyes

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 133.163 (?), 6.9.2013 8:14

Ono zase není tak složité, stačí zadat do vyhledávače S.I.Krasochina v azbuce a pak zaškrtnout video.

Je to krásně detailní a zaujalo mne při tom jak po spojení a omotání páskou začíná proudit míza roubem, nádhera.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
babra - (11) - 73.68 (?), 9.9.2013 23:44

Přesně jak píšete, také jsem měl představu, naštěpovat, zavoskovat a nechat zakořenit. Ono to tak v podstatě je, ale jde o to aby z toho taky něco bylo :-). Zakořenění podnože není problém, záludnost spočívá v roubu ušlechtilé odrůdy, pokud vlivem velké teploty začne očko rašit dříve, než dojde ke srůstání kalusu v místě roubování, vysílí se a zvadne. Možná s nějakou pozdní odrůdou by k tomuto nedocházelo, příští rok vyzkouším. Druhá záludnost je v choulostivosti řízků, které prošly stratifikací,  zhruba týden po "vybalení" z bedny jsou extrémně choulostivé, vadí jim noční chlad i ostré slunce. Příští rok je před zaškolkováním určitě znovu zavoskuji, abych trochu pozdržel opětovné rašení.

Na ty nůžky pozor, nejde jen o jejich výdrž, důležité je přesné vedení nože, jedině to zaručí přesný řez. Pokud má nůž vůli, je problém s trefením řezu doprostřed řízku, nebo alespoň dvakrát do stejného místa, jak na podnoži, tak na roubu, jak jsem psal výše. Není to jen o cviku, jak píše pan Paľo, i když i ten cvik to chce. Bulharské nůžky se zelenými rukojeťmi Vám nedoporučuji, kvalita zpracování je mizerná a přesnost řezu také. Druhý typ nůžek s černými rukojeťmi u nás prodává firma uni-max za 285 Kč, nemít ty bulharské, hned bych si je koupil, věřím, že horší nebudou. Nejvíc mě ale lákají nůžky s oranžovými rukojeťmi, u kterých se nůž pohybuje kolmo vůči rukojetím, podle videí na youtube vypadají robustně a dělají přesný řez.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
babra - (11) - 73.68 (?), 9.9.2013 23:14

Stratifikace mimo jiné výrazně urychluje zakořenění řízků, během 3 týdnů má cca 80% řízků poměrně dlouhé kořínky, ty jsou sice k ničemu, protože se při manipulaci olámou, ale takový řízek když se následně vysadí, okamžitě roste, z kalusu okamžitě vyrůstají kořínky další. Dá se říct, že u pravokořenných sazenic stál výsledek za to. Nechci se někoho dotknout, je tu asi mnoho lidí, kterým se zakořeňování ve vodě daří, ale mně tato metoda připadá jako jakési "vyvolávání duchů", které je ne vždy zakončeno úspěchem. Naproti tomu u stratifikace se dají jasně popsat jednotlivé procesy, věřím, že časem se mi podaří technologii doladit tak, aby byla rozumná výtěžnost i u roubovaných sazenic. Když už jsem si na to postavil zařízení, bylo by škoda jej nevyužít.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 21.10.2013 17:08

Dorazila mi očekávaná zásilka z Malajsie - Omega roubovací kleště.  V ceně necelé pětistovky jsem obdržel jedny kleště a tři nože. Kleště jsou z nějakého plastu, řezné nože samozřejmě kovové, vysekávací profily z tenkého plechu (ocel?), na první pohled vypadají celkem masivně. Zkoušel jsem cvaknout révu a ono to funguje, zvolil jsem tenší letorost révy, vystředění nebylo ideální ale řez celkem čistý (réví nebylo namočené). 







Funguje to, materiálu na zkoušky je dost.
Funguje to, materiálu na zkoušky je dost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 17.12.2013 19:51

Po přípravě všech náležitostí a pomůcek jsem pokusně naštěpoval několik řízků révy a zavoskované uložil do stratifikační bedýnky. Nějaké réví jsem ostřihal včera, jiné jsem měl uloženo v ledničce, část byla naštěpována na podnož, část jen tak vzájemně na sebe. Chci hlavně vyzkoušet zda se bude na prutech vytvářet srůstový kalus. Podrobnosti na snímcích.

Řízky jsem namočil na 24 hodin do vody
Řízky jsem namočil na 24 hodin do vody
Rozehřál jsem parafín ...
Rozehřál jsem parafín ...
Nastříhané štěpy a podnože
Nastříhané štěpy a podnože
Omega řez
Omega řez
Zavoskované štěpy
Zavoskované štěpy
další foto
další foto
A tady zavoskované pruty skončily, ve vlhkých pilinách při teplotě nastavené termostatem na 30°.
A tady zavoskované pruty skončily, ve vlhkých pilinách při teplotě nastavené termostatem na 30°.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 200.122 (?), 17.12.2013 20:34

Mirku, možná by bylo ještě zajímavé pár štepovanců dát bokem a zkusit je nechat zakořenit a narašit normálně ve vodě při běžné pokojové teplotě. Pro porovnání a možnost sledování rozdílů ve vývoji. Jinak držímyes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 17.12.2013 20:43

To si nechám po Vánocích až odeberu další materiál. Letos se mi úspěšně dařily zakořenit řízky se spodním ohřevem, pokud by to fungovalo i se štěpovanými sazenicemi, tak by to bylo jednodušší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 23.12.2013 15:41
Odebral jsem další zkušební materiál a shlédl další instruktážní videa. Tentokrát dám štěpovance do vlhkých pilin se spodním ohřevem, dole by mělo být teplo a v chladné místnosti (cca 15°C) by nemělo dojít k ohřevu horní vrstvy pilin. Podle ukrajinské inspirace jsem omega-spoj zajistil strečovou páskou a až poté zavoskoval, snažil jsem se dodržovat střídání oček na roubu a podnoži, na podnoži jsem všechna očka vyslepil.
Podnož Binova, roub Afuz-Ali (Regina)
Podnož Binova, roub Afuz-Ali (Regina)
Zajištění strečovou páskou
Zajištění strečovou páskou
Zavoskovaná sazenice, na okamžik vosk 65-70° a pak hned do studené vody
Zavoskovaná sazenice, na okamžik vosk 65-70° a pak hned do studené vody
Vosk ve vodní lázni, od toho jsem upustil a ohřívám přímo na el. plotýnce, nachystám štěpovance a jakmile teplota vosku klesne na patřičnou úroveň tak použiji.
Vosk ve vodní lázni, od toho jsem upustil a ohřívám přímo na el. plotýnce, nachystám štěpovance a jakmile teplota vosku klesne na patřičnou úroveň tak použiji.
Štěpovance
Štěpovance
Zavoskované štěpy nachystané do pilin.
Zavoskované štěpy nachystané do pilin.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 39.219 (?), 23.12.2013 16:30

Pane Mirku, parádní práce a pěkně zdokumentovaná. Snad jen - opatrně s těma pilinama, drží se v nich hodně plísní. Z tohoto pohledu je dobře substrát obohatit rašelinou.                    Dobrého vínka    j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 23.12.2013 17:53

Piliny by měly sloužit jen ke stratifikaci a zakořenění, pokud by byl problém tak by snad šel použít i perlit. Tohle vše je jen zkouška pro vychytání vhodné a jednoduché metody pro štěpování v domácích podmínkách. Polystyrenová bedýnka je hotova, vytápím ji 5W úsporkou a prozatím vyskočila teplota na 25°C, uvidím na kolik teplota bez termostatu "vyskočí".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika