Prodej sazenic - Krausovi Mělník



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                  
host - 254.113 (?) 
31.12.2009 8:55

Doporučuji Vinná réva-Knížek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 254.113 (?), 31.12.2009 10:00 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 31.12.2009 18:06

U Knížka jsem po NETu nakupoval začátkem roku a byl jsem spokojen. Na podzim jsem osobně nakupoval na Slovensku - Kvety Klívia a spokojenost byla velká.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zyjan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (512) - 222.23 (?), 31.12.2009 18:24

Ludvík Osička z Bílovic stejně jako Knížek jsou dobří, poctiví prodejci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 1.1.2010 9:11
Našel jsem si na Gůglu adresu pana Osičky L. a poloha jeho domu odpovídá místu kde jsem nakupoval stolní odrůdy (veliký bílý). Po třech letech jsem zjistil, že jsem byl podveden, bohužel.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.150 (?), 26.6.2013 12:56

Vinařství Kraus na Mělníku - výborná zkušenost s nákupem sazenic! V listopadu 2012 zakoupeno a osobně odebráno 40 sazenic odrůdy Hibernal na podnoži 5 BB Kober, v krátké době byly ručně zasazeny, všechny se ujaly a v současné době již délka některých výhonů dosahuje 50 cm ( vinařská oblast Čechy, podoblast mělnická ).

PN

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 26.6.2013 13:51
Vloni jsem zjistil že jsem byl podveden i u Klivie, minimálně u odrůdy Vostorg, letos, tzn. po třech letech, budu zjišťovat jak moc jsem byl podveden u ostatních stolních odrůd. Ve stolních odrůdách bude o hodně větší binec než v moštových, tam by asi zaplakali nad výdělkem kdyby vydávali něco za bůhví co, nám malým prodají kde co. Chyba ovšem může být již i u výrobce a překupník je v tom nevině, v každém případě to však odskáče zákazník.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 171.192 (?), 26.6.2013 20:07

Také se připojím k diskuzi.Loni na jaře ke konci května, když už bylo jasné, že některé sazenice nepřežily kruté holomrazy, jsem vyhledal na netu tel.na p.Krause, jelikož je nedaleko a oslovil ho, jestli nemá ještě nějaké sazenice.Nabídl mi Saphiru, což je kříženec RR a RB.Některé narostly přez 2 m, některé méně.Z 60 sazenic na podnoži SO 4 se všechny ujaly.Při koupi sazenic mi slíbil, až pojede kolem, že se podívá, kde je problém.Potvrdil, že zmrzly.Takže samá chvála.Letos již mají krásné květenství a je vidět jak jsou vitální.Doufám, že udělám alespoň nějaký burčák. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zyjan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (512) - 151.93 (?), 13.7.2013 15:06

Ono je zajímavé, že "dobrou zkušenost" mají pouze anonymové, hosté...

Co si o tom má pak člověk myslet?   wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 31.12.2009 18:02
Bohužel již nevím u koho jsem v Bílovicích nakupoval (Osička je tam každý třetí :-)). Nevím jak si stojí s moštovýma odrůdama, tam si určitě záměny dovolit nemůže, ale stolní odrůdu mají snad jen jednu - "veliký bílý".
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika