Co Vaše réva 2018?



katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (364) - 167.81 (?)
20.7.2018 20:55

Jako první jsem dnes měřil cukernatost u Solarisu, už nyní má 15°BX

Stoláky jako Galahad, Garold ještě ani neměřím (jsou tvrdé).

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
            
host - 101.32 (?), 19.7.2018 22:38

Lokalitou je severní strana Chřibů, asi 270 m.nm., prakticky rovná plocha ničím nechráněná před povětrnostními podmínkami. Severní okraj Prahy by měl být poněkud teplejší.

Velikost a vůbec stav hroznů je kromě jiných okolností (a nakonec i štěstí v konkrétním roce) ovlivněn v podstatné míře odrůdou. Bohužel je v prodeji sazenic stále většinou vidět odrůdy jako Chrupka, Prim nebo Nero a s těmi se zázraky dělat nedají.

Na snímku odrůda Jelizaveta. Má mít údajně ženský typ květu (nezkoumal jsem), ale na tříletém keři je už solidní ukázka první úrody.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 186.2 (?), 20.7.2018 10:06

Copak vám na uvedených odrůdách vadí? Mám všechny a například Chrupka i Nero jsou stálicemi, které mě za posledních x let v 220 mnm nezklamaly. Téměř netrpí chorobami a chuťově jsou také dobré. Chrupka mi dozrává i na jiném stanovišti v 520 mnm.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 254.170 (?), 20.7.2018 10:19
Tak to my se těšíme na ochutnávku Galahadu loni na podzim zasazeného. Nechal jsem jeden hrozen na zkoušku. Happy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (364) - 167.81 (?), 20.7.2018 20:55

Jako první jsem dnes měřil cukernatost u Solarisu, už nyní má 15°BX

Stoláky jako Galahad, Garold ještě ani neměřím (jsou tvrdé).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mino BA - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 5.55 (?), 20.7.2018 22:00

Kišmiš moldavský, Regal Seedles a Teréz v stave pomerne atraktívneho dozrievania      mino BA

Kišmiš moldavský
Kišmiš moldavský
Regal Seedless
Regal Seedless
Teréz
Teréz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 101.32 (?), 20.7.2018 21:59

Ale nic mi na těchto odrůdách nevadí, jen jsou podle mne překonané. Zkusím analogii na jablkách. Není tomu tak dávno (no, pár desítek let), co byla senzací odrůda Šampion. Byly jí plné prodejny ovocných stromků. Také jsem nějaké koupil. Jenže po nějaké době se ukázalo, že trpí silně strupovitostí, správná chuť a konzistence dužniny dlouho nevydrží a stromy jsou náročné na řez a brzy stárnou. Dnes ji sotva seženete, místo ní jsou prodejny plné Admirálů, Heliodorů, Orionů atd.

Když se vrátím k révě, tam obměna sortimentu ještě neproběhla, což je podle mého názoru škoda. Také jsem Chrupku, Prim a Nero pěstoval a podle mne ve srovnání s novými odrůdami obstojí pouze Chrupka v chuťových vlastnostech (i tam jí nové odrůdy zdatně konkurují). Jinak u mne Chrupka vždy trpěla plísní a ani vzhledově (velikost bobulí a hroznů) to nebylo moc slavné. Nero je proti chorobám odolnější, ovšem nahuštěné silně peckaté bobule nepříliš dobré chuti často hnily. Podotýkám - na tyto odrůdy jsem nepoužíval žádnou chemii.

Pro srovnání - soused má ode mne několik keřů révy, mj. odrůdu Katalonija. Zkouší, co víno vydrží. Na přiloženém snímku je vidět, že víno není na drátěnce, leží volně na zemi. Nejsou dělány zelené práce, samozřejmě žádné postřiky, keřem prorůstá tráva. Prostě od řezu někdy na jaře nulová péče. A na zemi se válejí zcela neporušené hrozny, jen je konzumovat. Rovněž listy vypadjí zdravě. Jak by při takové "péči" dopadly naše odrůdy?

Jinými slovy - mnohé nové odrůdy z východu převyšují u nás standardně nabízené odrůdy vzhledově i odolností (což je vidět na fotografiích), chuťově to chce vyzkoušet.

To neznamená, že bych si nedal vyzrálou Chrupku, stejně jako dobrý Šampion (ten nejlépe koncem září přímo ze stromu).

Pěstitelské postupy souseda nedoporučuji následovat.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 100.59 (?), 20.7.2018 23:16

Nejste od Brna? že vidím tu rozpraskanou suchem půdu? No u nás by mi hrozny takhle na zemi sežrali přinejmenším slimáci...

S tou odolností nemohu posoudit Katalonii, ale obecně je to o řadě faktorů (poloha, mikroklima, hnojení, podnože, řez, zelené práce, infekční tlak atdatd.

Nero patří k odolnějším, udáváno 5-7 bodů na padlí i perenosporu. Přitom u mě trpí na tyto choroby méně než některé novější odrůdy hodnocené 7b odolnosti (Talisman, Aladin...). Vyřadit se chystám zatím jiné kousky, ale kdo ví, třeba na něj řada přijde (Šampion jsem vyřadil už dávnowink, ale chuťově patřil k výborným, jen ta strupovitost)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bred_ik - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (899) - 214.16 (?), 21.7.2018 6:49

Nero v deštivých letech bývá napadáno plísní révovou, zatímco u Talismanu a Aladinnu jsem tuto chorobu nezaznamenal. Bohužel opačně je tomu u padlí, tam podle mých dosavadních zkušeností je Nero odolnější.
Jelikož plíseň neřeším a tudíž proti ní neošetřuji (v letošním suchém létě se stejně u mě nevyskytuje), všechna moje ošetření jsou pouze proti padlí, protože ani u Nera si nejsem jistý, jestli by při větším infekčním tlaku vydrželo bez napadení.
Co se týká kvality hroznů, každý má svou chuť a tudíž oblíbené odrůdy. Nero má sice výbornou chuť, ale protože velikost bobulí je u něj spíše podprůměrná, zatímco semena jsou relativně velká, nepatří k mým oblíbeným odrůdám. Mám pouze jeden keř spíš z tradice a pro srovnání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marek-TT - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (682) - 182.44 (?), 3.8.2018 9:21

Ja pestujem tiež Nera, ale mám ho na pergole. U mňa je v porovnaní s ostatnými odrodami (Talizman, Kardinal Ustojcivij, Rizamat Ustojcivij a Moldova) najodolnejší proti všetkým chorobám. Ošetrujem systémom integrovanej ochrany tak 4-5x za sezónu, možno by stačilo aj menej. S plesňou aj napriek hustým strapcom problém nemám. Chuťovo mi vyhovuje, trocha mi prekáža väčšie množstvo zrniek. Prikladám foto z minulého týždňa, aktuálne dosahuje cukornatosť okolo 23° CNM.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milaník - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (102) - 248.49 (?), 20.7.2018 23:41

Môžem potvrdiť, že nové odrody z východu sú určite atraktívnejšie, odolnejšie a aj chuťou prekonávajú vyššie spomínané odrody. Na ukážku prikladám aspoň dve, u mňa tohto roku dopestovaté odrody Sláva Ukraine a Zenit. Do úplnej zrelosti im chýba ešte nejaký čas, ale už teraz sú podľa môjho názoru atraktívne.







Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika