Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?



host - 18.94 (?)
19.4.2010 7:29

Tak jsem včera jenom hrabal mech a sbíral jehnědy. To je příšerné, kolik jich letos je. Vítr jenom trochu zafouká a už jsou všude.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
                     
Jiřina7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (883) - 141.24 (?), 16.4.2010 20:35

Asi má pravdu pan prezident, že žádné globální oteplování neexistuje. Poslední půlrok vypadá spíše na nástup Doby ledové. U nás ležel sníh od 15. října do 15. března s malými přestávkami. Teď do toho ještě explodoval vulkán na Islandu, co s počasím udělá sopečný popel v ovzduší? A potom, že Sibila nechybila?? Zima zimu stíhat bude.     J

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 16.4.2010 21:22
Zima, to je sníh a mráz, takovou zimu jaká byla letos, tak takových pamatuji více. Byla to normální zima jen jsme si už odvykli že sněženky si razí cestu sněhem na velikonoce. Jen doufám že léto bude taky "normální", tzn. že bude hic, odpoledne se na chvíli přižene bouřka a bude zase hezky, v noci bude teplo a ne těch utrápených plus deset. Bohužel zatím to tak nevypadá. Mirek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.35 (?), 16.4.2010 21:56

Dobrý večer, v Hradci Králové celý den fičelo, ale večer se vítr uklidnil, tak jsem stříkal jádroviny /jabloně a hrušně/ ve fázi zeleného poupěte proti padlí a strupovitosti přípravkem DISCUS a proti merám a mšicím přípravkem KARATE ZEON. Taky jsem ošetřil angrešt proti padlí přípravkem DISCUS.    VK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.94 (?), 18.4.2010 7:05

Tak se k vám už taky připojím - včera sazena mrkev a ředkvičky. Také jsem stříkal angrešty proti padlím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Brasica1 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 19.216 (?), 18.4.2010 19:57

včera jsem byla na výstavě Narcis v Lysé nad Labem a dnes jsem sázela co jsem nakoupila,(mečíky.malinoostružinu, muškáty aj.

výstav narcis a zahr.
výstav narcis a zahr.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
starling - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (156) - 59.152 (?), 18.4.2010 21:47

Tak já jsem dnes po příchodu z práce byl zkontrolovat jak to roste v zahradě. Cibule, špenát,mrkev, petržel a hrášek už je venku.A když jsem viděl díry v trávníku od krtonožky, tak jsem začal s odchytem. Prvních pět to má za sebou.:-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.94 (?), 19.4.2010 7:29

Tak jsem včera jenom hrabal mech a sbíral jehnědy. To je příšerné, kolik jich letos je. Vítr jenom trochu zafouká a už jsou všude.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.173 (?), 19.4.2010 14:28

Jak je chytáte?Pan Václav Větvička radil slupky z jablek a slupky z brambor pod kýbl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.248 (?), 19.4.2010 19:26

Prosím, poradí mě někdo, jaký postřik a kdy mám použít na ovocné stromy. Z literatury jsme z toho jeleni. Postřiky jsme nedělali, protože v tom množství postřiků se nevyznáme. Já vím, chcete vědět co a proč stříkat. Květy jabloní nám vždycky vyžere nějaká bílá housenka. Jablíčka jsou potom malá a opadají, nebo jsou červivé.  A po jabloních a hrušních lezou mravenci. Dá se stříkat jedním sajrajtem? Děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
starling - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (156) - 59.152 (?), 20.4.2010 22:26

Kapku jaru do díry co jde dolů, zaliji vodou, za chvíli vyleze ven.:-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika