Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
minerva - (10) - 119.244 (?) 
25.2.2010 9:41

hezký den! tak já taky doufám, že už nebude moc mrznout. Začala jsem stříhat trávy a uklízet všechny ty polámané větvičky... přes víkend se chystám prořezávat stromky. Sníh už leze viditelně dolů (Valašsko) a klubou se sněženky. Nasela jsem lobelky, levandule, isotomu, verbeny... už se mi to za oknem pěkně zelená... Všem krásný sluníčkový den m.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 44.166 (?), 25.2.2010 10:22

Slovácko- včera, tj. 24.2.2010 jsem zkusila přípravu záhonku na jarní česnek - paráda, oschlá zem, vůbec jsem neměla boty olepené od hlíny, tak je česnek v zemi. Dnes budu pokračovat s cibulkou, hráškem, mrkví, petrželkou... Přeji všem hodně zdaru a hodně sluníčkových jarních dní. Věra 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 25.2.2010 11:22
Tak ja jsem dneska chystala jmenovky na jablone nove, co jsem si loni koupila a dala jsem je na rychlovku do zeme jednu vedle druhe a nez je na jare vysazim kazdou vzlast, tak dostanou svou jmenovku... ty orginalni papirky se rychle roztecou-- posilam jen na ukazku.to pak zalaminuje-
jen pro mou hezkou orientaci mezi stromky
jen pro mou hezkou orientaci mezi stromky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.242 (?), 25.2.2010 16:33

Vy se máte, u nás (Brno) zbytky sněhu, jinak blatíčko, postříkala jsem broskve Kuprikolem, obešla trochu zahradu a trochu se děsím. Na podzim jsem nestihla porýt (má to teď smysl?), zasadit česnek - dá se teď na jaře sázet ozimý? Papriky jsem sela před 10 dny, nelezou. No to to dobře začíná. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
nerglova - (22) - 174.216 (?), 25.2.2010 17:33

Také jsem dnes byla okouknout zahradu. Sníh už povoluje. Jestli bude hezky tak jako dnes, tak je do soboty pryč. Opatrně jsem kousek odhrábla ze záhonku a pod ním krásné zelené macešky - jako by ani nebyly zapadané.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 39.105 (?), 25.2.2010 19:15

Dnes jsem zamazával okusy od zajíce. Koupil jsem nějaký přípravek. Docela malý kelímek zaplněný do 2/3 jeho obsahu za 77 Kč.  "Cenová bomba, příště použiji kravinec s jílem."  Česnek můžete klidně sázet na jaře. Já jsem zkusil zasadit na podzim česnek z minulého roku a vyrazil dříve než sklizený a zasazený v témže roce. Záleží v jakém je stavu, aby nebyl zcela uschlý. Jinak jsem na jaře sázel s tím výsledkem, že měl prodlouženou vegetaci a tím i trvanlivost. Narostou jen o trochu menší cibule, protože plně nevyužije jarní vláhu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.29 (?), 25.2.2010 22:16

Tak to vám závidím, taky bych už chtěla mít suché boty, ale bohužel, ještě si musím počkat, takhle to vypadá u nás na Kladensku, zdraví E

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 25.2.2010 22:29
Tak u nas to dneska vypadalo, ze to by mohlo byt uz jaro. prikladam fotky. a muj zahonek novy vyfotim zitra,
za plotem
za plotem
zahradka
zahradka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.35 (?), 26.2.2010 5:02

No to se máte. V HK je místy ještě dvacet centimetrů sněhu. Na setí si musím počkat. Přesazoval jsem muškáty.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 156.247 (?), 26.2.2010 20:22

Nastříhala jsem si na zahradě nějaké keře, které chci zkusit namnožit. Mám je dané v lednici, než se budou moct píchnout na záhon. Letos si udělám záložní záhonek, kde budou rostlinky do doby, než se trochu rozrostou. A budu množit a množit způsobem pokus - omyl. Třeba se mě něco zadaří. Já už bych se tak ráda hrabala v hlíně...

Ivana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika