Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?



   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
                     
host - 149.181 (?) 
15.4.2010 15:43

ve sklepě 15čisel vody ve skleniku 10 a jak řikal pan Kemr chčije a chčije

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.44 (?), 15.4.2010 17:30

Koukám z okna a to je tak vše, co můžu pro zahradu udělat. Je to tady taky jak "Na samotě u lesa"...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 16.4.2010 10:04

tak ja marodim a koukam z okna ...ale az tak me to nestve..kdyby bylo krasne, tak bych uz i marod letela ven jak to obvykle delam... ale porad uz nekolik dni prsi a nekdy az leje ...tak si ctu diskuzi, hraju s dcerkou nebo ctu knihy..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 80.18 (?), 16.4.2010 8:59

Dnes jsem sázel cibuli sazečku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kšely - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (216) - 214.135 (?), 16.4.2010 9:05
Já si zoufám.Už jsem celá zoufalá. MH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 16.16 (?), 16.4.2010 9:28

já jsem v týdnu přesadil loni vysetou víceletou rukolu na lepší místo (na bylinkový záhon) a byl jsem dost zaskočen poměrně obrovskými kořeny

pak do skleníku zasazen další ledový salát, kedlubny a polníček (vše musí být sklizeno než tam půjdou papriky)

do záhonu pod textílii šla brokolice, květák, zelí a salát dubáček

zasazeny též letos nově dvakrát plodící brusinky a taky mi přivezli 2 tuny písku na založení nového trávníku, ten jsem musel kolečkem ručně převozit na dolní zahradu (tam se náklaďák nedostal), aby ho nikdo neodvezl místo mne

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Danny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (195) - 176.71 (?), 16.4.2010 9:35

Nebuďte, paní Marie, já už do včerejška byla taky, ale dnes od rána sluníčko, bezvětří, konečně jsem mohla postříkat jabloně a je mi zas jako rybě ve vodě , sazeničky jsem mohla dát otužovat ven, za chvilku budu přesazovat papriky, mokrá půda na jaře rychleji vysychá (než na podzim), určitě bude fajn!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kšely - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (216) - 214.135 (?), 16.4.2010 9:57
Dobrý den. To já jen trošku přeháním, aby řeč nestála. Ale otrávená už jsem. Přísada nás vytlačuje z bytu a při trošce nepohody zcela nekompromisně dává najevo, kdo je tady pánem: "když jsi hamižná, trp! ". Normálně už bývá na zahrádce, počítala jsem, že dnes tam odvezeme už všechno. Jenže má být zase v noci hodně zima, já v neděli odjíždím na týden k rodičům, tak aby mi manžel vůbec vydržel ten nápor starostí!! Tady ve Slatiňanech je nyní osm stupňů C, pošmourno a zatím nevypadá, že dnes bude výrazně lépe. No, týden to nějak vydrží. MH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiřina7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (883) - 141.24 (?), 16.4.2010 15:41

Po prolistování několika stránek s předpovědí počasí jsem se rozhodla. Dnes půjdu zasadit papriky na volná místa ve skleníku / tam kde není salát a ředkvičky/. Dále zasadím dvě svoje roubované okurky do skleníku. Potom posbírám větve ořezané ze stromů, aby v trávníku zcela nezarostly. Tráva roste jako "blbá", na záhonech je to horší. Lezou mi ředkvičky a hrášek.  Jiřina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 16.4.2010 16:33
Dnes se zrána udělalo hezky a tak jsem si vzal dovolenou ať něco podělám. Dal jsem přísadu rajčat ven na sluníčko, zajel do půjčovny pro vertikulátor, trochu jsem ním pohonil trávník a jel na zahradu udělat posuvné dveře na foliák. Teď sedím doma a nadávám jak špaček protože přišla bouřka a samozřejmě to odnesla nejvíce přísada. Teď musím splašit 120 kusů nějakých tyček a rajčata vyvázat. Je to s tím počasím už na pos... ní. Přísada, místo aby se otužovala, tak musí být doma protože venku klepe kosu nebo dojde bouřka nebo dojde vichr a nebo vše naráz. Tím samozřejmě zabírá místo které potřebuji pro roubování melounů a okurek. Mirek
ani to není pod tím křížkem vidět a tak moc mne to nas...lo
ani to není pod tím křížkem vidět a tak moc mne to nas...lo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika