Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?



host - 159.24 (?)
5.3.2010 16:54

2.3. jsem zasázela do skleníku první sazenice salátu, dnes vymýšlím, čím to přihradím, aby mi to nezmrzlo. Přikryla jsem to čtyřmi vrstvami netkané textilie. Sice již tam nepůjde skoro žádné světlo, ale snad to mráz kolem -10C vydrží.  Jiřina

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
Danny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (195) - 176.71 (?), 5.3.2010 15:28

Mezi Brnem a Prostějovem na dálnici v poledne vánice, na silnici ještě nic, teplota taky asi -2, já chtěla dnes zabetonovávat opory pro růže, tak zas nic. Ale stejně se půjdu podívat, co píší na pytli od směsi, co kdyby přece jen třeba zítra. Tak pikýruju a vymýšlím, kam bych to zase dala na světlo. Všechna semínka klíčila mnohem víc, než jsem myslela a je mi pokaždé líto případné zbytky vyhodit .Ve skleníku 12 st.C, tak jsem tam dala vyvenčit jen sazenice salátu a kedloubků. Zdravím D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kšely - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (216) - 214.135 (?), 5.3.2010 15:51
U Chrudimi to také není na plavky.Jinak celý týden truchlím nad zdevastovanými kanadskými borůvkami od zajíce.Sousedi okolo mají velice okousané stromky. Podle pozůstatků tam byl /nebo byli/ dlouho, asi díra v plotě.Ten už volal po novém pletivu pár let, ale toto je cena dost vysoká.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 159.24 (?), 5.3.2010 16:54

2.3. jsem zasázela do skleníku první sazenice salátu, dnes vymýšlím, čím to přihradím, aby mi to nezmrzlo. Přikryla jsem to čtyřmi vrstvami netkané textilie. Sice již tam nepůjde skoro žádné světlo, ale snad to mráz kolem -10C vydrží.  Jiřina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.44 (?), 5.3.2010 17:11

Po týdením jaru se zima vrátila i na ostravsko, chumelí... Poslední záchvěv zimy - doufám...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.18 (?), 5.3.2010 17:28

Tak v HK zase už chumelilo... Horší je, že teď píšou, že má být takhle (a v noci dost pod nulou) ještě čtrnáct dní... Už aby to šlo se hrabat v zemi, tak se na to těším...           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.235 (?), 5.3.2010 18:40

Ledárna přišla i na jižní Moravu, vinaři už začali se střihem vinné révy.Jsou hodně zvědaví, jak dalece letorosty vymrzly.Shrábnul jsem a spálil strupovité listí hrušní a čekám, kdy "ledárna" přejde, abych mohl pokračovat v ošetření ohryznutých jabloní od zajíců.Srnci letos nepřišli.Koupil jsem sadbovou Agátu brambor a dal ji naklíčit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kšely - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (216) - 214.135 (?), 5.3.2010 17:38
Zapalte tam ještě, jestli máte, hřbitovní kelímky- pro jistotu 2, které hoří 24 hod. Nám se osvědčují.Hlásí mráz velký, radši bych neriskovala.MH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 5.3.2010 19:46

tak dnes jsem odstartoval vysevy plodovych zelenin, zacal jsem artycoky a zitra budou na poradi papriky, feferonky, lilky a okra :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zera - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 73.236 (?), 5.3.2010 20:15

U nás je taktéž bílo-Jičínsko-mráz a opět hladoví kosáci.Přípravu na jaro jsem dnes vzala od základů.Pospravila jsem manželovi všechny modráky, aby se nevykrucoval, že nemá co na sebe, až bude potřeba přehazovat kompost.Opět jsem nakoupila semínka, nějaké okrasné fazole, astry a můj milavaný hrachor.Prohlédla jsem hlízy jiřinek a vypadá to, že asi nepřežily.Ještě se uvidí.Mečíky jsem zapoměla v kůlně, ty jsou pryč určitě, tak jsem si pro jistotu koupila nějaké ty cibulky a pár těch jiřinek taky.Kdyby to věděl manžel, bylo by to jako vždycky s komentářem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 240.223 (?), 2.2.2013 6:25

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kde se dají pásky s dravými roztoči sehnat a kolik stojí. Děkuji Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika