Příspěvky uživatele - Zera

Syrová a klasická strava pro psa, 16.11.2010
 Denní dávka pro 10 kg psa je 650g, pro 20kg je 1000g, a pro 50kg je 2000g potravy.Z toho má být 2/3 masa a 1/3 rostlinn.příloh.Ne luštěniny brambory a celá kukuřice a nadýmavá zelenina.Určitě se prodává nějaký vitamínový doplněk... celý příspěvek >
Papriky - co s nadúrodou?, 10.11.2010
Já rozmixuju papriky, zbylá rajčata, cukety,jablka, cibuli,pár stroužků česneku, nějakou feferonku(poměr zeleniny záleží na tom ,kolik čeho mám).Rozvařím, ochutím jako kečup někdy přidám nějaký želírovací prášek.Horké nalplním do menších sklenic... celý příspěvek >
Jak casto krmite ryby?, 7.7.2010
My máme jezírko poměrně menší, máme asi 15 karasů,4 koi (něco se tam ještě před týdnem vylího).Rybky krmíme když přijdou vnučky, což je zhruba 5krát týdně- granulema.Většinou je překrmí, tak jim ty dny bez krmení nezbývá nic jiného než vysbírat... celý příspěvek >
Feramol proti slimákům, 19.6.2010
Libovala jsem si, že mám na zahradě ježky, užovky a žabky.Užovka sežrala žabky i nějakou tu rybu z jezírka(nemám ji sice vyfocenou ale jak zápasí s žábou i rybou jsem viděla na vlastní oči).No a ježek sežral včera užovku.Tak mám zase jen ty... celý příspěvek >
Živý plot ze smrků, 19.4.2010
Nechci Vám kazit radost ale právě takový plot kácíme.Je starý 23 let.I když jsme seřezávali na výšku 3m, stříhali po stranách, od spoda prořídly a tu funkci, jakou jsme od nich očekávali, neplní.Takže souhlasím s radou pana P.P.Pokud chcete... celý příspěvek >
Černý bez a výrobky z něj, 13.3.2010
Tomu lektvaru se u nás doma říkalo "dryják",však taky tak chutnal.Byly to jen rozvařené bezinky i se zrníčky, ty mají dost velký účinek proti horečce.Babička tam přihazovala trochu cukru, abysme to my děti líp pozřely.Je to trpké,... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 5.3.2010
U nás je taktéž bílo-Jičínsko-mráz a opět hladoví kosáci.Přípravu na jaro jsem dnes vzala od základů.Pospravila jsem manželovi všechny modráky, aby se nevykrucoval, že nemá co na sebe, až bude potřeba přehazovat kompost.Opět jsem nakoupila semínka,... celý příspěvek >
Sousedka klepna, 5.3.2010
Taky máme dost zvědavou sousedku.Prakticky dělá to samé.V momentě kdy si přineseme kafe dozadu na zahrádku, má spoustu práce u plotu.Až je jí člověku líto, že se pro tu svoji zvědavost na tom parným sluníčku štˇourá i dvě hodiny v jednom... celý příspěvek >
Pes štěká, 20.2.2010
A zase jsme u toho.Trestáme psa antištěkačema, obojkama proti štěkání, nabádáme k trávení špekáčkama ale prakticky netrestáme majitele.Ruší-li pes noční klid, měl by být trestán majitel.Stále více lidí si psa pořizuje jako doplněk.Naprosto ho... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 4.2.2010
Při vynášení odpadků jsem si na chodníku zkoušela dvojitého Salchova.Naštěstí jsem dopadla na své lepší tváře mezi ty odpadky z roztrženého pytlíku a na hlavě mi přistála slupka od banánu.Bohužel mě nikdo nenatočil, tak mám o jeden úsměvný zážitek... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 2.2.2010
Odklízím sníh a u toho si broukám Ladovskou zimu od Nohavici.Kosáků tu mám asi patnáct, sojku a sýkorky, denně je to osm rohlíků a kilo jablek.Na druhou zahradu nemůžu, město si udělalo před vraty skládku sněhu, snad jedině kdybych si pořídila... celý příspěvek >
Pes štěká, 28.12.2009
Kolik času ji věnujete?Vypadá to že tak trochu štěká z nudy a steskem.Jak popisujete příchod domů a štěkání-má radost že jste doma a všem to dává vědět.Ale to štěkání u plotu, v noci možná by to chtělo ji víc utahat, dlouhý procházky, být s ní víc v... celý příspěvek >
Vybírám nové stromky - prosím o Váš názor, 4.11.2009
Bohužel já nejsem odborník abych poznala jaké odrůdy to jsou. Spolehlivě poznám jenom Muškatelku, hlavně po chuti.Pokud by Vás zajímalo kde to je- tak z Poděbrad přes Pátek směrem na Senice.Je tam těch alejí víc i jabka, bývaly tam i... celý příspěvek >
Fenka dělá loužičky, 26.10.2009
Právě proto, že se za ty loužičky styděla, jsem to naši čubinu naučila dělat na hadr nebo na ty podložky.Stačí, když ji v momentě kdy čůrá řeknete "fuj" a přendáte na hadr(pokud je malá a unesete ji)nebo ten hadr dát vedle, ukázt ji na... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 20.10.2009
Určitě záleží na podmínkách ve kterých se daná odrůda pěstuje.Koupila jsem Idared jako plnič sklepa.Zřejmě mu místo svědčí, protože chuť těch jablek mě opravdu překvapila.Nejenom že jsou fakt dobrý, ale i v únoru šťavnatý.Nejchutnější u nás,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika