Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?



host - 34.163 (?)
24.2.2016 7:17

Takovou sobeckou nanu jako sousedku bych chtěl mít. Postavil bych k plotu boudu s brojlerovym kohoutem, ktery za plotem nema ze psa zadny strach a pockam si v brzkem letnim nedelnim ranu pred patou hodinou, jak vylitnete s klackem, sutry a rovnymi zadami. Nafotim vas a nepujdu na MU, ale rovnou na policii. Nastesti novy obcansky zakonik pocita i s novinkami takovychto "sebevedomych" obcanu co si mysli, ze ostatni se jim budou podrizovat. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
      
host - 34.163 (?), 24.2.2016 7:17

Takovou sobeckou nanu jako sousedku bych chtěl mít. Postavil bych k plotu boudu s brojlerovym kohoutem, ktery za plotem nema ze psa zadny strach a pockam si v brzkem letnim nedelnim ranu pred patou hodinou, jak vylitnete s klackem, sutry a rovnymi zadami. Nafotim vas a nepujdu na MU, ale rovnou na policii. Nastesti novy obcansky zakonik pocita i s novinkami takovychto "sebevedomych" obcanu co si mysli, ze ostatni se jim budou podrizovat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 128.198 (?), 26.2.2016 19:54

Nemáte právo jakoli štěkotem psa obtěžovat souseda, nevíte vůbec co třeba kvůli jinému bezohlednému psovi, který ho v minulosti terorizoval prožil on nebo někdo z jeho blízkých,.Každý může chovat jakékoli zvíře ale nesmí tím obtěžovat kohokoli jiného, to co se Vám zdá jako že nemůže vadit tak Váš soused to cítí jinak a nemáte právo mu vnucovat svůj pohled na věc. Štěká - štěká tak není co řešit, buď si ho vychovejte nebo dejte pryč. Myslím, že máte velmi tolerantnéího souseda.já osobně když by nebyla domluva účinná tak by jsem umístil k plotu 5 včelstev které by jsem několikrát denně dráždil, aby jste se nemohla pohybovat na zahradě , dále by jsme di pořídil štěkač ten by jsme Vám pustil od 6.00 do 22.00 hod (stěžujte si - oční klid neruim a tak mi polibte), potom taková muzika heavy metal, taky udělá svoje zkrátka dokud by jste nepochopila, že   pokud budete rušit můj klid tak já budu rušit ten Váš a můžete si jít stěžovat v dnešní době s Vámi úřady prostě nehnou, ale ani s Vámi a tak taky by nehly se mnou, tresty v podstatě neexistují a můžete se všem smát do ksichtu. V tomto směru je nutno vzít spravedlnost do svých rukou .Lidi jsou dnes strašně bezohlední, pořídí si zvíře a myslí si, že všichni v okolí musí začít respektovat potřeby zvířete, ale tak to není, nejdříve by si každý měl rozmyslet jaký to může mít pro okolí důsledek než si takové zvíře pořídí. Stát se bohužel občanu kteří chtěji klid nezastane a jsou z toho potom veřejné tragédie, hádky sousedů na život a na smrt. Nikdo nemá právo určovat druhému kde je jeho hranice která pro může být už nesnesitelná. Zkuste se poradit s odborníkem na výcvik aby Vám poradil aby pes na každého neňafal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 214.22 (?), 26.2.2016 23:10

128.198 napsal jste to pěkně. Děkuji. Taky mám jednoho takového arogantního parchanta souseda. Někdy mám takové nervy, že bych majitele i jeho psa roztrhal na cucky. Několikrát jsem mu říkal, že když se mu štěkot jeho psa líbí, tak nech si ho vezme do obývaku a poslouchá ho celý den. Nikdy to neudělal haj_l! Druhá sousedka má krásného pejska, který štěká jen na cizi lidi, nebo když se blíží zvěř. Jinak je v klidu a radostně vítá všechny známé lidi. Takových sousedů a pejsků klidně 20.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika