Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 10.3.2018
Přečetl jsem si celé pojednání od ing. Jakubeka a zjistil jsem, že pan 37.86 opomněl hned první odstavec, kde ing. Jakubek popisuje jako zcela normální klasický způsob likvidace kadeřavosti chemií včetně uvedení chemických přípravků. Dále pak ing.... celý příspěvek >
Výsev kedlubny, 10.3.2018 Obsahuje fotku
menší množství semen raných košťálovin a salátu jsem vysel přesně před měsícem do truhlíku, po vzejití uloženo u okna při teplotě +15°. Pravda, rostliny nic moc, ale použitelné jsou.
Vysev paprik, 9.3.2018
no, mě na fotce to připadá jako vzklíčené zrno pšenice. Takže to vypadá, že panu tazateli prostě ta odrůda papriky nevzklíčila. Semena v půdě hledá marně, protože za 18 dní v zemi už nejspíš shnila. Koneckonců to, že někomu nějaká semena nevzklíčí,... celý příspěvek >
Přikrývání stromků, 28.2.2018
Když nebudete chtít při -7°zachraňovat před zmrznutím meruňky, ale jen broskve, tak byste měl být úspěšný. Já jsem vloni měl při zemi -4° a ve 2m -2.4°. Pod meruňkou jsem okolo kmene udělal ze zakrývacích plachet nasvislo pověšených na větvích... celý příspěvek >
Přikrývání stromků, 26.2.2018
každopádně s vloni vysazeným tomelem už jsem se rozloučil
Přikrývání stromků, 26.2.2018
uvěřil bych, že když při větrném počasí v mrazech vnímá člověk pocitově teploty nižší, než ve skutečnosti jsou, že na návětrné straně stromků mohou po takovém počasí být mrazová poškození větší a že pak by třeba obalení papírem alespoň kmene mohlo... celý příspěvek >
Přikrývání stromků, 26.2.2018
ve většině regionů se pohybovala kolem -10 až -15. Asi nebydlím ve většině, tak např. dnes ráno v Č.B. -16°,Veselí n.L. -17°, Č. Krumlov -17°,Třeboň -18°, Byňov -19°(nadm. v. 475 m). Vzhledem k tomu, že nejnižší teploty mají být až pozítří, nebyl... celý příspěvek >
Calypso 480 SC - účinná náhrada, 26.2.2018
jedovatý bude určitě stále.
Výsev kedlubny, 22.2.2018
Jak nám sdělují meteorologové, tuhé mrazy v tuto dobu nikdo neočekával. Já také ne. Takže letos bude sadba košťálovin trochu později.
Předpěstování košťálovin, 17.2.2018
Tak letos zatím počasí předpěstování košťálovin venku pod sklem moc nepřeje. Ani předpověď do konce února není moc příznivá. Chybí sluneční svit, který by půdu v pařeništi prohřál.
Co zasázet k bramborům, je to nutné?, 13.2.2018
tak ona ta pšenice mimo jiné pomáhala potlačit růst plevelů, nechat pole ležet rok jen ladem znamená podle mého nechat si pozemek zaplevelit, přimlouval bych se tedy ke klasickému pěstování zeleniny na části pozemku a na zbytku alespoň k zelenému... celý příspěvek >
Vysev paprik, 9.2.2018
každý to asi dělá jinak, já nechám všechna semínka naklíčit na vlhké vrstvě toaletního papíru položeného v plastové podmisce. Podmisku mám uloženou u zdroje tepla, shora překrytou talířkem, aby nedošlo k vyschnutí a uvnitř u semínek mám čidlo z... celý příspěvek >
Ruční čerpadlo na vypouštění sudů, 31.1.2018
asi mám malý palec, když mi coulovou hadici neucpe. Ale jinak s vámi souhlasím, dělám to také tak. Na druhé straně ale jsou i jiné možnosti.
Ruční čerpadlo na vypouštění sudů, 31.1.2018
mě se to taky ekluje, zvlášť, když voda v sudu není pitná. Takže paní Jájo, zadejte si do vyhledávače "rotační ruční čerpadlo" a vybírejte, nabídka je vcelku pestrá, sice se užívají obvykle na ruční čerpání paliv, ale vodu s tím čerpat, doufám,... celý příspěvek >
Výsev kedlubny, 21.1.2018
Zdravím Vás, z velmi raných kedlubnů v posledních letech už nepěstuji nic. Dříve jsem pěstoval Moravii a Azur. Z velmi raných odrůd košťálovin seji v únoru jen květák, zelí a kapustu. Z hlávkových salátů mám dobrou zkušenost s odrůdou Safír a Král... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika