Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Keříkové zelené fazolky, 18.1.2018
zmíněnou krmnou řepu a červenou řepu vysévám až po uvolnění záhonů po raných odrůdách zeleniny, tedy v půli července. V tuto dobu bývá takové horko a sucho, že semena z volného výsevu těžko vzcházejí a velká část jich obvykle zaschne. Osvědčil se mi... celý příspěvek >
Přírodní lednice - jáma, 17.1.2018
nejspíš to přes léto fungovat nebude, tedy s ohledem na to, že do sudu budete chtít něco uložit a tím pádem bude víko asi ve výšce terénu. Skoro všechny stanice Chmi měří teploty také pod povrchem půdy, v 10,20,50 a 100cm. Nejvyšší dosahované teploty... celý příspěvek >
Keříkové zelené fazolky, 17.1.2018
máte pravdu a naprosto s vámi souhlasím.  Také já předpěstovávám, co se dá: celer, salát, květák, zelí, kapustu, slunečnici, pekingské zelí, květiny, dokonce i krmnou a červenou řepu nebo kukuřici. Plodovou zeleninu jsem uvedl jen jako příklad... celý příspěvek >
Keříkové zelené fazolky, 17.1.2018
Nějak nechápu, proč byste je měla předpěstovávat, když je chcete pěstovat uprostřed léta. Předpěstovávání rostlin, např. plodových, děláme zpravidla proto, že na jaře v době výsevu a předpěstování ještě nejsou ve volné půdě přijatelné podmínky pro... celý příspěvek >
Keříkové zelené fazolky, 17.1.2018
zelené nebo žluté keříčkové fazolky lze bez problémů vysévat až do poloviny července. Vegetační doba se u nich pohybuje okolo2,5 měsíce. Naopak, pozdější výsev má výhodu v lepším a rychlejším vzcházení fazolí. Píšu zde z vlastní zkušenosti, kdy... celý příspěvek >
Chroupání ve dřevě, 4.1.2018
larvy tesaříka krovového
Očkování / roubování broskvoní, 3.1.2018
ještě jednou díky za pomoc. To zabalení naštěpovaného místa je zajímavé, v podstatě stejný postup jako při roubování citroníku. Co takhle zkusit kromě kopulace i roubování do rozštěpu například při silnější podnoži?
Očkování / roubování broskvoní, 3.1.2018
Pro hosta 70.35: i když roubování se v praxi neužívá, skutečnost, že se to některým daří, beru jako výzvu k tomu, abych to zkusil také a ani váš příspěvek mě od mého úmyslu neodradí. Koneckonců všechno je jednou poprvé a je mi líto lidí, kteří raději... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 3.1.2018
To lze obejít asi jedině tak, že si dotyčný semena zakoupí v USA přímo v kamenném obchodě nebo koupí semena od firmy v Evropě, která dotyčná semena dováží.
Aloe kaktus, 3.1.2018
zřejmě jste zalila příliš, zkuste omezit zálivku a nechat zeminu trochu proschnout
Očkování / roubování broskvoní, 3.1.2018
Děkuji Vám za radu. I když se všeobecně broskvoně rozmnožují očkováním, přeci jen je tu několik pěstitelů, kterým se roubování povedlo, tak hledám cestu k tomuto úspěchu s vyvarováním se možných chyb.
Očkování / roubování broskvoní, 3.1.2018
zkusím se ještě zeptat, zda by nešlo uložit rouby broskvoní odebrané v tuto dobu do prostředí s teplotou pod bodem mrazu. Jinými slovy je možné zajistit nenarašení roubů skladováním při teplotě pod nulou? S ohledem na to, že v přírodě je odolnost... celý příspěvek >
Fólie versus mulč, 2.1.2018
A teď do mne Hmm, tak vy si o to přímo říkáte. Já nemám nic proti vašim zkušenostem, každý máme nějaké. Neužívám geotextílii celých 12 měsíců v roce, ale jen v době nedostatku srážek a vysokých teplot. Prohlášení, že nevíme, co vše(asi... celý příspěvek >
Fólie versus mulč, 2.1.2018
tedy k tomu dotazu o udržení vláhy, levnější a na zahradě po většinu roku dostupný je jednoznačně mulč. Účinnější je geotextílie. Pod bílou geotextílií se navíc ani na přímém celodenním slunci povrch půdy nepřehřeje, což dále omezí již tak malý... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 10.12.2017
Tyjo! A to jim do všeho sype? To aby si toho pořídil na zimu pár metráků. A v zimě tam pak ptákům musí dělat řídícího létání, aby nedošlo ke srážce. No ale jinak někdo nemá nic, někdo jich má víc.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika