Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 16.9.2018 Obsahuje fotku
Ano a právě ten zmiňovaný Golden má tady nahoře i poměrně zajímavější chuť, než stejný pěstovaný o 250m níže. Walter
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 14.9.2018 Obsahuje fotku
Dovolím si poslat foto jablek, která sklízím v 640mnm na jihozápadním svahu. I Golden, pro tuto polohu už nevhodný, má letos při absenci strupovitosti velmi slušnou úrodu. Zprava: Matčino, Rubín, Malinové hornokrajské, Croncellské, Blenheimská... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 14.9.2018
Tak to mě ani nenapadlo, že by toho mohlo být tolik. Ale je to první velká úroda od přeroubování před 8mi lety.
Spartan, 13.9.2018
Nu, ano. Mám Spartana naroubovaného na vysokokmenu společně s Rubínem a Matčiným. Dnes jsem všechno sklidil a Spartan měl oproti ostatním odrůdám plody zhruba poloviční. Walter
Slivoň do vyšší polohy, 13.9.2018 Obsahuje fotku
v neděli otrhaný Stanley měl neskutečnou úrodu. Walter
Sklizeň jádrovin 2018, 13.9.2018 Obsahuje fotku
Rubín 650mnm. Walter
Rajčata 2018/2, 13.9.2018 Obsahuje fotku
Bejbino zpočátku trochu zdeformované od zbytků glyfosátu se v průběhu léta vzpamatovalo, začalo plodit, ale od 4. vijanu nebyly plody kulaté, nýbrž datlovité. Walter
Znáte někdo tuto odrůdu jablek?, 13.9.2018 Obsahuje fotku
Také letos dopadl hornokrajský malináč na M9 nad očekávání dobře. Walter
Matčino, 13.9.2018 Obsahuje fotku
Vysokokmen přeroubovaný z Croncellského na Matčino v r. 2016, jihozápadní svah 640mnm. Walter
Už jen rané broskve, 8.7.2018
za sebe mohu říci, že na začátku tohoto týdne jsem sklidil slušnou úrodu z čtyřletého Springcrestu a dnes také poměrně slušnou úrodu asi 20kg z 21leté Earliglo. Walter
Už jen rané broskve, 8.7.2018
já tedy moc nerozumím posledním dvěma řádkům, ale reaguji na titulek, a to zkušeností, že například strupovitost broskvoní před pár lety napadala výhradně pozdní odrůdy, zatímco od loňského roku jsem jí zaznamenal už i na Redhavenu. Na odrůdách... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 13.6.2018
Petr z H: ani já tunely pro květák nedělám. Přesto mi jejich pěstování vychází. Tak bych se chtěl přimluvit, abyste to s květákem ještě jednou příští rok zkusil. Když si vypěstujete včas sadbu raných odrůd, budete mít nyní už po sklizni a vaše... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 13.6.2018
150.170: mě překvapuje, kolik toho všeho vypěstujete na záhonu o velikosti 20x25m. Vždyť vy máte lepší výnosy, než velkovýroba. Tak možná, kdyby se poučili z vašich postupů a přestali užívat chemii a prali tam jen koňský hnůj, tak by pak třeba... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 1.6.2018
naprosto souhlasím. Ta vlna veder způsobila, že ty dvě stovky salátů v meziřádcích mezi košťálovinami jsem musel skoro všechny rozdat. Během jednoho týdne udělaly hlávky a nebylo v moci mé a mých blízkých je všechny zkonzumovat. A nyní už začíná... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 1.6.2018
tak předčasně do květu nešla žádná rostlina. Walter
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika