Příspěvky uživatele - 168.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škodlivý brouk, 31.5.2018 Obsahuje fotku
Listokaz zahradní na okusu. Walter
Škodlivý brouk, 31.5.2018 Obsahuje fotku
kdopak se mi pase na jabloni?
Očkování / roubování broskvoní, 31.5.2018
A za tento, myslím si, úspěch chci poděkovat pánům Mimmo a JJK s jejich radami.
Starý strom, 30.5.2018
a oproti mladým meruňkám má tu výhodu, že takový mohutný stromu kvete delší dobu a má tak větší naději, že aspoň část květů nebo plůdků unikne jarním mrazíkům a zajistí slušnou úrodu.
Vosy a sršni na hrušních, 21.5.2018
okusují dřevní hmotu na výstavbu hnízda
Žloutnou a opadávají ještě malé plody - jaký je problém, 12.5.2018
přičítal bych to kombinaci nadměrné násady plůdků a nedostatku vláhy v době těsně po odkvětu. Z fotky je bohužel patrné i napadení pilatkou.
Rolondo, Rolonda, Rolanda - je to to samé?, 5.5.2018
Mně chutná. Přirovnal bych jí k chuti Industrie. Za asi 15 let let, co jsem si pořídil první, jsem jich ještě pár přikoupil a zhruba 10 narouboval. Doporučil jsem jí jako padlí odolnou odrůdu všem svým přátelům, kteří se potýkali s padlím na... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 4.5.2018 Obsahuje fotku
Vontum: vypadá to, že v Olomouci letos zmrzlí nebudou.
Doba postřiku proti pilatce, 4.5.2018
Včera k večeru v JČ notně sprchlo a okvětní lístky konečně opadaly, takže dnes večer jsem konečně mohl ošetřit posledních 30 stromků ve vyšší poloze proti pilatce. Kvůli suchu byly švestky neskutečně dlouho v květu, za normálních okolností odkvétaly... celý příspěvek >
Hlávkový salát, 30.4.2018
Taky vy je máte nádherné. S ohledem na průběh letošní zimy, kdy byly až do konce března zejména v noci poměrně nízké teploty, takže ani ve skleníku to moc nerostlo, můžu být rád, že už mohu něco sklidit. A to jsem se ještě letos musel dělit s hejnem... celý příspěvek >
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 30.4.2018
samozřejmě, že různé odrůdy trpí kadeřavostí více, či méně. Míval jsem kdysi bělomasou Redwin. Plody sice ne tak chutné, jako žlutomasé odrůdy, zato kadeřavostí trpěla málo. Když mi časem uhynula, nevážil jsem si toho a zůstal jsem u žlutomasých... celý příspěvek >
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 29.4.2018
když vydrží sucho a teplo, nebude s kadeřavostí problém. Ochladí-li se a začne pršet (což bych si ze srdce přál, protože sucho je u nás katastrofální), určitě se ještě v květnu nebo červnu objeví.
Plodomorka hrušková (Contarinia pyrivora), 29.4.2018
Taky mi jí chemie loni stoprocentně nezlikvidovala. Snažil jsem se ale posbírat všechny zbylé napadené plody pod stromy, tak snad to trochu pomohlo.
Doba postřiku proti pilatce, 20.4.2018
tak přirozeně lze předpokládat, že v roce následujícím po roce, kdy květy nebo plůdky zničil mráz, bude úroda poměrně slušná i bez postřiku, protože pilatka se nemohla dostatečně rozmnožit
Nakup Calypso 480 SC, 21.3.2018
Otevřel jsem si stránky agromanuálu a hned na titulní straně je článek od rostlinolékaře Ing. Galla s titulkem Aktuální přehled ochrany zahrad, sadů a vinic-březen a duben 2018. Zajímavý článek od odborníka, který léta pracoval v státní... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika