Příspěvky uživatele - 167.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 1.8.2017 Obsahuje fotku
Všiml jsem si, že mi odrůda Solaris začala znovu nasazovat na květ a to na letorostech po osečkování.  Co s tím radíte udělat? Odstranit hned nebo až po odkvětu? Je to častý jev?
Prev-B2, 27.7.2017
Chtěl bych oživit toto téma. Zatím jsem zkoušel jen 50ml balení a přemýšlím nad 1L. Máte nějaké nové zkušenosti s účinky? katoo
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 27.7.2017
Pěkné to tam máte, jistě to dá hodně práce. Můžete se trochu víc rozepsat jaké odrůdy pěstujete? Děkuji katoo
Jaké smáčedlo?, 27.7.2017
Pokud připravek smáčedlo obsahuje, mělo by to být v příbalovém letáku napsáno. Jinak by riskovali popálení mladých listů... dle mého názoru.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 26.7.2017 Obsahuje fotku
Potřeboval bych poradit s rozborem listů. Na odrůdě Solaris se mi na spodních listech letorostů oběvily opět jako loni fleky, které postupně zasýchají. Možná padlí, ale proti tomu jsem letos 2x ošetřoval Dynali a Vivando. Děkuji Katoo
Jaké smáčedlo?, 26.7.2017
Přesně takové pochybnosti jak píše p. Vysloužil jsem měl.  Když jsem loni hledal po zahradnictvích smáčedlo (nakonec jsem ho nesehnal ani v OBI), narážel jsem na totální neinformovanost. Tam kde věděli o co jde mi doporučovali onen Jar,... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 24.7.2017
Taky se přidám  Podobně jako Martin jsem část zahrady zdědil, část jsem už měl zakoupenou společně se starým domem. Po rekonstrukci domu a splození druhého potomka se ukázala otázka co s tak velkým pozemkem, sekání mi připadalo... celý příspěvek >
Dýně - zaštípnout?, 24.7.2017
Já jedině na kompot  zato manželka asi ty bubáky. Zahradu mam tak velkou že než stačím spravit jedno tak mi dalších 10 věcí uteče, holt když podědíte tak se z toho někdy až po... 
Dýně - zaštípnout?, 24.7.2017
Je tedy nějaké pravidlo kolik na jednu rostlinu, odrudu, atd...?
Dýně - zaštípnout?, 24.7.2017 Obsahuje fotku
Děkuji za názory, místa mám dost. Spíš jsem myslel to zaštípnutí z důvodu omezení množství plodů. A hlavně aby plody dozrály, když jich bude víc.
Dýně - zaštípnout?, 24.7.2017
Děkuji za informaci.
Dýně - zaštípnout?, 24.7.2017
Zdravím Vás pěstitelé. Mám dotaz ohledně dýně. Letos jsme vysadili několik dýní ke kompostu a viditelně jim to letos svědčí. Rozrostly se do několika metrů, můj dotaz je tedy jak moc je nechat a kde je popřípadě zaštípnout, aby nám... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 24.7.2017
Netuším co ty červené listy mohou být. U mě se to projevuje hlavně na spodních, nejstarších listech. Letos je to ale lepší, loni toho bylo mnohem víc. Letos přihnojuji na list a taky ošetřuji proti padlí. Minulý týden jsem ještě přidal Polyversum... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 23.7.2017
Napíšu, občas dám i fotku. S tou Biancou nevím kolik nechat celkově střapců.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 23.7.2017 Obsahuje fotku
Ještě dokončím minulý příspěvek, byl jsem po slejváku zkontrolovat stav zahrady a dofotit ještě nějaké zbytky. Jako poslední plodící je Bianca, loni na čtyřech tažních po jednom střapci. Letos je to šílenost, má 7 tažňů a na každém 2-4... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika