Příspěvky uživatele - 167.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o pomoc s identifikací odrůdy, 5.9.2017
Asi nejvíce podobné je 2. Wealthy Otázkou je, jestli se u nás dala běžně sehnat v sedmdesátých letech.
Prosím o pomoc s identifikací odrůdy, 5.9.2017
Mohl bych poslat několik kusů poštou k identifikaci, možný by pak bylo jasněji.
Prosím o pomoc s identifikací odrůdy, 4.9.2017
Jak píše p. Vysloužil - Čistecké má líčko víc rozmazané. Ale strupovitost má i ta moje, akorát jsem letos 2x ošetřoval. Navíc je jablek jen na pár větvích, zbytek pomrznul při květu.
Prosím o pomoc s identifikací odrůdy, 4.9.2017
Podle fotek mi to taky jako LL nepřipadá. Slupka je podle fotky jiná. Babička ani děda už nežijí, nemám se tedy koho zeptat. Rád bych tuhle jabloň do budoucna udržel, jablka jsou na přímý konzum a na mošt perfektní. Letos sice pomrzla v květu,... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s identifikací odrůdy, 4.9.2017 Obsahuje fotku
Chtěl bych identifikovat odrůdu staré jabloně.  Vím jen, že je přes 40 let stará, kvete brzy. Jablka dle přiložené fotky. Dozrává v září, chuť sladká hodně šťavnatá. Slupka tenká na osluněné straně červená. Nevím, jestli to může nějak... celý příspěvek >
Odrůda Královna vinic (královna vinohradu), 4.9.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, nemáte někdo informace, zkušenosti s touto odrůdou? Mám ji třetím rokem koupenou u sapara tečka czletos poprvé zarodila jedním střapcem. Bohužel se mi nezdá fit, bobule pořád tvrdé. Co jsem našel fotky na netu, bobulky mají být... celý příspěvek >
BIO ochrana revy, 4.9.2017
Zkušenosti s AQ10 jsou všeobecně špatné, loni jsem ošetřoval tímto přípravkem 2x a bez nějakého efektu. Letos pan Zdeněk V. dělal pokusy na své viničce s tímto přípravkem a závěr byl jednoznačně špatný. Popisuje to na svých stránkách (doporučuji... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 4.9.2017
Dnešní měření: Solaris 25,5°Bx Cabernet cortis 19°Bx Bianca 17°Bx... ta je ale přetížená, hrozny velké, bobule 2-3g. Poraďte co udělat s Biancou, bude toho cca 3-4kg. Sklízet bych chtěl koncem září pokud počasí dovolí, keře jsou bez... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 31.8.2017
Dnešní měření cukru: Solaris 23° Bx Cabernet Cortis 17° Bx Má se ochladit tak přemýšlím co se solarisem, mám jen dva keře po cca 5-ti střapcích.
Co Vaše réva 2017, 30.8.2017
Mám jak "neviditelný obrubník"  a pak jen obryto. vychází to nastejno. Kosím komem obou stejně a občas je třeba vytrhat prorůstající trávu (hlavně pýr plazivý). u malého množství jako mám já se to dá udržet :)
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 22.8.2017 Obsahuje fotku
Zkušenost mám, loni vysazena a letos první hrozen. A už nyní sladký. Cukr změřím koncem týdne. Absolutně bez chorob. Ten prst na fotce je pro porovnání.
BIO ochrana revy, 13.8.2017
Letos jsem zkoušel Prev-B2 + vitisan. Pak ještě polyversum (postřikem). Nevím, kde to pomohlo, ale nakonec jsem na odrůdu Sieger musel použít Melody kombi, peronospora byla silnější než BIO.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 11.8.2017
U mě somerset sedles cukr 15,5 Bx a Solaris 17,5 Bx
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 4.8.2017
Díky Radomíre, provedeno ;) Dnes objevena peronospora na odrůdě Sieger, postříkal jsem Melody combi. Nyní za 3 hodiny ale začalo pršet, pokud to nezabere budu zítra opakovat.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 1.8.2017
Dobře odstraním. Nevíte kolik listů nechat nad hrozny už u zmniňovaného Solarisu?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika