Příspěvky uživatele - 167.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré slivky - záchrana, 17.4.2018
O tom řezání do kmene mi říkal jeden zahrádkář ale s úplně jiným výsledkem. Údajně se tím má omezit růst nových vlků a směřuje to strom ke tvorbě květních pupenů. Nějak jsem k takovým technikám skeptický a neprováděl jsem to, raději jsem začal... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 14.4.2018
Myslím, že se nemáte čeho obávat. Slzení je i u mé révy 😉
Malvazinka a Bellamira - střih po výsadbě, 14.4.2018 Obsahuje fotku
Přidávám ještě detailnější fotky, bohužel ta jedna se mi nedaří otočit.
Malvazinka a Bellamira - střih po výsadbě, 12.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit kdy a jak sestřihnout ryngli Malvazinku a mirabelku Bellamiru. Obě jsou na podnoži myrobalan. Vysázeny na podzim 2017. Moc děkuji, Luboš
Moon Privilege - Nový přípravek proti monilové vadnutí meruněk, 29.3.2018
Zdravím,  při dnešním brouzdání po webu eagri jsem narazil na nový přípravek proti monilové vadnutí meruněk. Nařízení Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského o rozšíření povolení na menšinová použití
Skleník od firmy Korbel, 27.3.2018
Chci nyní objednat skleník oblouk od fy korbel, nyní už české skleníky. Rozměry 2,5x5m nyní je sleva 10% a jedno manuální střešní okno k tomu. Jen váhám, jestli vybrat posuvné dveře nebo klasické. Tady výše se psalo o nevýhodách otevíracích... celý příspěvek >
Kmínek révy, 22.3.2018
V knihách se píše nechat věšák a ten odstranit až další rok. Bohužel nemám s tímto zatím zkušenost.
Typhlodromus pyri, 9.3.2018
Minulý rok jsem tuto otázku položil panu Psotovi z BIOCONTu. Odpověď: sulka skutečně populace dravého roztoče potlačuje. Z našich sledování víme, že po jednom ošetření může populace dravého roztoče klesnout v rozmezí 11 – 50 %. Ve vašem... celý příspěvek >
Odvažování postřiků - rady, 9.3.2018
Zbytečně si děláte problémy, kupte si 0,1g váhu třeba z aukra a nebudete litovat a řešit takovéto "prkotiny". Píšu vlastní zkušenost
Typhlodromus pyri, 9.3.2018
Sulka je síra a ta hubí i dravého roztoče. Biocont doporučuje první rok po aplikaci neaplikovat jarní postřik sulkou. Na webu biocontu jsou ke stažení dva seznamy, kde se uvádí vhodnost jednotlivých postřiků.
Meruňky a podnože, 5.3.2018
Bohužel asi sklamání bude. Jablunkovsko 360 mnm, půda je tady těžká, cca 25cm ornice a pak jílovitá, těžká půda. Mám tady odrůdy meruněk: Goldrich/Myrobalán, výsadba podzim 2017 Bergeval/Wavit, výsadba podzim... celý příspěvek >
Calypso 480 SC - účinná náhrada, 26.2.2018
Použít jde Spintor, na pilatku švestkovou jsem jej zatím nepoužil (měl jsem zásobu Calypsa z jednoho eshopu). Aplikace na švestku je po opadu 80% okvětních lístků. S dalšími přípravky zkušenost nemám, ale použít se asi dá i Mospolan 20 SP, Decis,... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 22.2.2018
Těch -20°C klidně může být, loňi tady bylo myslím -24°C a réva to celkem přežila, poničily ji až následné jarní mrazíky. Ale uvidíme, ještě není konec zimy 
Roubovance révy a mráz, 22.2.2018
Hodně záleží na odrůdě, některé zvládnou málo, zase třeba americké odrůdy udávají i přes -30°C. Dalším faktorem je stáří révového keře, čím starší tím odolnější. Osobně bych se snažil nahrnout velkou hromadu hlíny, aspoň 30cm. Včera jsem některé... celý příspěvek >
Zahradní traktor Karsit 13/92 H, 13.2.2018
Taky po Karsitu pokukuji. Jsou tu nějací majitelé, aby se podělili o zkušenosti? Děkuji
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika