Příspěvky uživatele - 167.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 23.7.2017 Obsahuje fotku
Tak já hodím aspoň moje fotky  a pak mi to můžete okomentovat. Jsem rád, že mi po téhle zimě a následným špatným jarem aspoň něco roste a dokonce i zaplodí.  Na první fotce se Somerset Seedless, sympaťák co mi dělá radost.... celý příspěvek >
Cervene listy, 23.7.2017
Zeptal bych se, kde dáváte na rozbor půdu případně listy. Děkuji katoo
Vybírám novou rotační sekačku, 18.7.2017
Děkuji za pěkné srovnání 
Vybírám novou rotační sekačku, 18.7.2017
Petr z H. : Koukal jsem na starou sekačku a má 25kg, což je prkotina oproti 55kg. To si dobře rozmyslím, nebo pak koupit malé tintítko na dosekávání těch problémových míst. Ale je to další kus do garáže  250.122 : o Alku jsem uvažoval jako... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 18.7.2017
O slevu mi tak moc nejde, spíš si nejsem jistý a nechci litovat zbrklého rozhodnutí. Jednu část zahrady mám rovinu (nějaký výmol se občas vyskytne), tam bych s váhou ani šíří sekačky nepřemýšlel.  Pochybnosti už mám s místy kolem domu,... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 17.7.2017
Pojezd bych už chtěl, přecijen nejsem žádný mladík  Koukám a není skladem v blízkém obchodu, tento týden ale pojedu a kouknu u stigy na to co budou mít skladem. Aspoň nějaký nástřel. Jak je to pak u stigy se zimními slevami? Jsou nějaké?... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 17.7.2017
V extrémních případech jsem kosil část zahrady s přerostlou trávou tou starou sekačkou bez pojezdu, celkem 70 košů pěkně nacpaných. To už byla celkem fuška. Pojezd a větší koš by se šiknul, traktůrek ještě víc, ale zvládnul jsem to. Kolik to... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 17.7.2017
Pěkně mi motáte hlavu, člověk by měl chvilku chuť koupit nějakou levnou a neřešit to. Četl jsem starší příspěvky tady na fóru a psalo se tam, že Stiga se vyrábí na lince spolu s jinými noname značkami a prodává třeba v mountfield, jen v jiných... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 16.7.2017
Děkuji za hezký tip, vypadá parádně, navíc i v recenzi ji chválí. Možná by mi stačil záběr 50cm?
Vybírám novou rotační sekačku, 15.7.2017
Zdravím Vás všechny :) Po 17 nebo více letech mi přestává dobře sloužit stařičká jednoduchá s BS motorem a spousty zážitků osekaná sekačka. Teďkom ale trošku vážněji, mám zahradu (zahrady) o celkové rozloze přes 3000m2. Celé to... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 15.7.2017
U mě to vypadá stejně. Cabernet Cortis ze 7 loňských sazenic a zapěstovaných kmínků jde vše od země. U třech dokonce nějaký ten střapec u země, rostou dost bujně, nyní i přes 2 metry. Solaris vysázený loni úplně stejně, navíc dva nepustily... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 15.7.2017 Obsahuje fotku
Ano pane Pavlíčku, kroupy byly minulý týden a poškodily tady jablka, švestky, dýně, cukety, okurky... Zeptal bych se Vás ještě kolika střapci mohu zatížit dvouletý keř Solarisu? Má 5 letorostů a na čtyřech jsou po dvou střapcích. Děkuji Luboš
Co Vaše réva 2017, 9.7.2017 Obsahuje fotku
Na některých střapcích mi praskají bobule, nevíte čím to může být? Poslední dny tady slušně lilo.
Slivoně 2017, 8.7.2017
Po dnešní vlně bouřek obsahujících i kroupy jsem obhlídl zahradu a mám po náladě. Kroupy poškodily dýně, okurky, cukety, melouny, saláty a taky švestky. Na švestkách je asi 80% plodů s vyteklým klejotokem. Má cenu ještě nějak zasáhnout proti... celý příspěvek >
Prebierka plodov, 26.6.2017
Děkuji pane Hlavatý, zdědil jsem zahradu po dědečkovi. Smiřické tu byly kdysi 2,(perfektní na moštování), bohužel jedna je už pryč. Zvažuji ale ji opět vysadit, viděl jsem ji v zahradnictví. Co se probírky týče, násada je tak velká, že by to... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika