Příspěvky uživatele - 97.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dava se voda pri kvasu?, 6.9.2009
Já jsem nikdy vodu nepřidával, letos poprvé dva litry... Ono při kvašení si ovoce pustí samo šťávu. Martin
Dava se voda pri kvasu?, 6.9.2009
Když jsem letos zakládal kvas, tak na doporučení souseda jsem přidal do sudu 2l vody - prý pro lepší start kvašení. Dnes je po čtrnácti dnech v sudu cca polovina šťávy a vrchchní polovina ovoce. Martin
Prasknutý kmen meruňky, 6.9.2009
Mě na severní moravě hezky jede Veecot, pravidelně rodí a vypadá zdravě.  Martin
Slivovice - kvas, 6.9.2009
A pro Tebe taky asi novinka - napsat, nikoli na psat....
Lečo, 5.9.2009
Dle mého jste trošku chytlavý, ekonomika je jedna věc, druhá věc je ta, že hrnec našel své uplatnění v domácnosti a je hojně využíván. V tom asi pisatelka viděla zásadní výhodu... Aneb, člověk za svůj život nazhromáždí spoustu drahých a nepotřebných... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 5.9.2009
Když jsem letos připravoval kvas z odrudy Stanley, tak jsem postivě vypeckoval všechny slívy, načež jsem přidal do každého sudu tak 30 jader z rozbitých pecek.  Sám si myslím, že Váš kvas nebude špatný, když píšete, že jste jen občas... celý příspěvek >
Společný kvas švestky s broskvoní?, 4.9.2009
Tak problém se vyřešil jaksi taksi sám, otec mi nabídl švestky, tak jsem naložil pouze švestkový kvas. Broskve jsme zavařili a část rozdali.  Martin
S jakými rostlinami kombinovat levandulový záhon?, 4.9.2009
Já mám u levandule tymián a rozmarýn.  Martin
Správné uskladnění jablek, 3.9.2009
Snad je to tak správně, my uskladňujeme jablka stopkou dolů a nepřekrýváme papírem. Jablka jsou v bedně uložena tak ve čtyřech vrstvách.  Jinač nejlepší uskladnění veliké úrody jablek je v 200 l sudech, později v demižónech... Martin
Jaké nové ovocné stromky?, 19.8.2009
Meruňky na ostravsku jsou opravdu trochu loterie, ale moje Vecotka a Bergeronka zatím pěkně jedou... Pro náš kraj bude také možná vhodná odruda Pinkot, která postupně nakvétá. Souhlasím s výše uvedeným příspěvkem, že školka v Bruzovicích je... celý příspěvek >
Fiskars neboli jak je to už u tématu Není sekera jako sekera, 18.8.2009
Nechci komentovat nůžky Fiskars, jelikož je nevlastním. Mohu posoudit sekyry Fiskars a určitě bych neměnil za nic jiného. Na sekyře už jasanové poleno nechci v životě vidět... Martin
Jak a kdy ořezat meruňku - rada úplnému začátečníkovi, 16.8.2009
Když budete chtít za každou cenu řezat ještě letos, tak nechte nad pupenem směřujícím ven (viz příspěvek výče) čípek 1cm. Jinak Vám očko nepojede. Při řezu prosím ctěte "někdy méně znamená více". Martin
Jak a kdy ořezat broskvoň, 16.8.2009
Střih broskvoně bych nechal na jaro v době květu broskvoní nebo těsně po odkvětu. Broskev vyžaduje speciální řez, trochu se vymyká jiným ovocným stromkům, protože plodí výhradně na letorostech. Takže pro bohatou úrodu v každém dalším roce musíte... celý příspěvek >
Jak a kdy ořezat meruňku - rada úplnému začátečníkovi, 16.8.2009
Pěkný vitální stromek. Teď můžete zaštipovat letorosty, střih bych nechal až na duben, květen. Korunka stromku je vytvořená, spíše bych z jara vyřízl větve, které jdou do koruny, nebo překážejí. Martin
Společný kvas švestky s broskvoní?, 15.8.2009
Vážení pěstitelé, řeším dilema na téma založení společného kvasu slivoní Stanley a broskvoně Red Haven. Jsem bohužel odkázán na omezené množství švestek a broskvoní, dohromady mi to dá nějakých 120 l, což mi již v pálenici vemou... Otázka zní,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika