Příspěvky uživatele - 97.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zákaz kácení, 21.9.2009
Tak, tak. Myslím, že je nutno mít povolení u stromů, které ve výšce 130 mají po obvodu více jak 80 cm. Kácení topolů nebude pak žádný problém, není to trvanlivá a hodnotná dřevina... Martin
Vertikulační hrábě od gardeny, 16.9.2009
No ne že by plocha 180m2 byla nějak veliká, ale práce s hráběmi se trochu míjí účinkem. Určitě Vám nepřinese kýžený efekt tahání hrabiček na kolečkách, práce pouze s vertikulačními hráběmi je pak zase velmi namáhavá. Půjčte si motorový vertikutátor... celý příspěvek >
Tráva zasetá 3 měsíce - kde je chyba?, 16.9.2009
Do nového trávníku bych mechanicky nezasahoval, počkal bych s tím na příští rok.  Myslím, že problém začíná při samotném založení trávníku. Chtělo to přidat a pak zapracovat do ornice kompost, který hezky provzdušní těžkou půdu, dodá živiny a v... celý příspěvek >
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 15.9.2009
Jo, jo. U nás na ostravsku je nutné plot v jílovité zemi zakládat minimálně 80 cm. Jinač po třech zimách začne "tancovat". A natahovat pletivo (napínací dráty) druhý den po betonáži, to mi nepřipadá moudré. Beton po 24 hodinách je... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 13.9.2009
Zajímavý názor. Sám dám přednost meruňkovici před slivovicí. Dokonce taková dobrá třešňovice nebo hruškovice je v mém rejstříku oblíbeností na vyšším místě než slivovice.  Martin
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 13.9.2009
Samozřejmě máte všichni pravdu, každý mechanismus a stroj má něco do sebe a je nutno ctít bezpečnostní opatření, předepsané výrobcem a hlavně pak používat selský rozum. Ale neříkejte, že i při dodržování všech bezp. pokynů a používání ochranných... celý příspěvek >
Lze dávat sušené švestky do kvasu?, 12.9.2009
U švestek to nevadí, opak platí u rychle kazících se kvasů (hrušky, třešně, maliny...) Martin
Sláma jako mulč, 10.9.2009
Já jsem se hojně setkal se slámovým mulčem v Anglii, kde se používal mezi řádky jahod. Důvodu pro to bylo několik, největší určitě byl ten, že sláma se tak rychle nerozloží jako například travní mulč. Martin
Vodní gril, 10.9.2009
Nejsem sice Alí, ani fyzik, ale vodní gril opravdu neslouží jako papiňák. Těžko tam bude teplota nad 100°C. Martin
Lze dávat sušené švestky do kvasu?, 9.9.2009
Pokud je to klasická švestka domácí (uherka) tak bych si s tím nedělal starosti. Z popadaných švestek bych založil kvas, do kterého bych postupně přidával další a další padavky. Nic se nezkazí - vyzkoušeno. Pokud to je to pološvestka (nižší... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 9.9.2009
Ale v pohodě, já taky hospodařím na 8 arech a stromků mám dle své ženy víc než dost... Martin
Chci se napást na zahradě, 9.9.2009
Taková malá zahrádka, že? Martin
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 8.9.2009
Beton tvrdne 28 dní a zraje sto let... Nicméně na natažení pletiva bych si troufnul po desíti dnech. Martin
Odrůdy meruněk, 8.9.2009
Ale kajtéž, dozraje. Měl jsem ji na Ostarvsku do letošního jara (320mnm) a pokud by mi ji nezničila po květu spála, tak ji mám dodnes. Plodila každoročně, dozrávala na konci srpna. Martin
Nevím si rady s meruňkou, 7.9.2009
Já v zimě do sněhu kolem meruňky sypu dřevěný popel z krbu a evidentně to meruňkám prospívá. Martin
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika