Příspěvky uživatele - 97.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí pálení už nebude trestný čin, 10.11.2009
Počítal bych s doživotím... Ne, i když to již nebude trestný čin, ale pouze přestupek, tak je to porušení zákona, že? Ale lid český přeci není zvyklý dodržovat zákony, nebo se pletu? Tím pádem se toho zase tak moc nezmění... Martin
Sklenik misto podkrovi, 10.11.2009
Nápad je to tak trochu bláznivý, na střeše Vám asi nevznikne to pravé mikoklima, jako ve skleníku. Pokud ano, tak je to zhouba pro samotné konstrukce Vašeho domu.  Martin
Jílovitá půda, 10.11.2009
"jílovina, uježděná do kamenného podkladu" - tomu moc nerozumím, ale ideální je sehnat z nějaké stavby pár fůr ornice, která se rozveze rovnoměrně po pozemku. Potom je vhodné zvolit vhodnou výsatbu, která "vypije" část vody. Pokud... celý příspěvek >
Kdy přesadit broskvoň, 1.11.2009
U meruňek je určitě vhodnější podzimní termín výsatby, broskvoň si "zaslouží" zase jarní... Sám jsem se spálil, kdy i přes zálivku broskvoň přes zimu "odešla". Martin
Jak zachránit trávník, 29.10.2009
Hlíněné "kupičky" mají na svědomí pravděpodobně dešťovky. Při 5 cm ornice z trávníku asi nikdy neuděláte golfový green, nicméně vertikulaci a dodáváním kompostu do trávníku se dá jeho stav podpořit k lepšímu. Martin
Sázení vinné révy, 29.10.2009
Ranné odrůdy se dle mého názoru nehodí k výsatbě k pergole, jelikož silně přitahují bodavý hmyz... Osobní zkušenost. Martin
Dočasný chodník, 29.10.2009
Zámková dlažba vyžaduje, stejně jako jiné povrchy, dokonale zhutněný podklad. Letos udělejte skrývku zeminy v místě chodníku (35 cm pod úroveň budoucí dlažby) s přesahem 15 cm na každou stranu za hranu budoucího chodníku a vysypejte vrstvou kameniva... celý příspěvek >
Síťka na kořenovém balu thují, 28.10.2009
Já měl bal obalený nějakou řídkou jutou, která se v zemi rozpadne.  Martin
Postřik švestek, 28.10.2009
Já osobně preferuji pouze jarní postřik proti pilatce v době květu. Martin
Zastřihnout švestky nasazené letos na jaře?, 28.10.2009
Teď už nestříhat, počkat až na období vegetace. První střih by měl být výchovný - tvarování korunky. Martin
Uskladnenie koreňovej zeleniny v starej mrazničke alebo chladničke, 28.10.2009
??? Proč si to dávat do nefunkčního mražáku??? Martin
Síťka na kořenovém balu thují, 28.10.2009
Sama se rozpadne. Martin
Jáma pro výsadbu nové meruňky na místě po staré, 28.10.2009
Letos jsem řešil stejný problém, kdy mi na jaře na úžeh odešla Bergeronka. Před týdnem jsem na stejné místo vysadil nový stromek, před tím jsem vyměnil cca 0,5m3 zeminy... Do jámy jsem dal kompost a dvě lopatky dřevěného uhlí. Snad jsem to... celý příspěvek >
Kam uložit kvas?, 23.10.2009
S ohledem na stálou teplotu je určitě lepší garáž. I těch 10°C je po dokvašení prakticky ideální. Mráz Vám kvas nepoškodí, horší je to s výkyvy teplot. Martin
Slivovice - kvas, 21.10.2009
Nezbývá než souhlasit s p. Vysloužilem. Martin
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika