Příspěvky uživatele - 97.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulč přes zimu?, 18.10.2009
Bez debat, taky jsem zastáncem mulčování. Na zimu však mulč odstraňuji společně s listím a nemám pak problém s hryzci v zimním období. Martin
Mulč přes zimu?, 17.10.2009
Pokud jsou díry od hryzců, tak potencionální nebezpečí hrozí. Je lepší mulč na zimu odstranit. Martin
Odvětrání slivovice, 17.10.2009
Odvětráváme celou zimu ve skleněných demižónech, které jsou opatřeny místo zátky punčochou. Poté teprve ředíme výpalek vodou. Odvětrání probíhá ve sklepě (temno, 10°C). Martin
Uskladnění usušeného ovoce, 14.10.2009
Sušené ovoce uskladňuji v uzaviratelných sklenicích (hrušky, jablka), pouze švestky a vlašské ořechy zavařuji. Zavaření je jednoduché, sušené ovoce se naskládá do sklenice, zavře se víčko a bez přidání vody se zavaří při teplotě 80°C na 15... celý příspěvek >
Jak a kdy prořezat ovocné stromy?, 5.10.2009
Ořech je pravda zdatný strom, ale řez nesnáší bůhvijak dobře. Platí, čím méně, tím lépe. Martin
Jak na kuny, 4.10.2009
Použiji terminologii Ivana Mládka - tento vtip se mi vůbec nelíbí, ale já Vám ho teda řeknu... V časopise včelařství byl jeden recept na likvidaci (doslova) kun. Stačí nalít do plechovky fridex a umístit na místo, kde se kuny vyskytují. Jen pozor,... celý příspěvek >
Opěrná zeď, 3.10.2009
Pokud máte rozumné sousedy, stavební úřad bych vzal oklikou. Otráví Vám to totiž život na tři měsíce... Martin
Zkušenosti s odrůdou Svatava, 3.10.2009
Uhýbám od tématu, ale letos bída se šampiónem... Nedobarvený, přitom loni se blížil Rubínu... Ale na mošt a na křížaly je super. Martin
Kedy sadit, 1.10.2009
Pouze na jaře. Martin
Kvas - horní vrstva začíná mít takový divný povlak (asi plíseň), 29.9.2009
Myslím, že probíhá klasický kvasný proces, povlak na povrchu je standartní záležitost. Martin
Dočasný sklípek, 29.9.2009
Dočasný sklípek - to samo o sobě zní tak trochu divně, ne? Pokud to má být pod zemí, což sklípky často bývají, tak bez betonu se neobejdete. A to pak už asi nebude dočasný sklípek, že? Jablka zmoštujte a brambory hoďte do garáže a na jaře po vyřízení... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 28.9.2009
Tak jsem se minulý týden konečně pustil do stavby grilu s udírnou a jak jsem psal v minulosti na tomto vlákně - ctím koncepci stavby pana Petra Balatky. Zatím mám zabetonované základy, hydroizolaci a první šár cihel. Uvidím, kolik toho do zimy... celý příspěvek >
Zákaz kácení, 22.9.2009
Jisto jistě vím. Ale o tom jsem ve svém příspěvku nepsal . A rozpor tam opravdu necítím... Martin
Přesázení jabloně, 22.9.2009
Až opadne listí. Martin
Pokazil jsem kvas?, 21.9.2009
Tož teta, postup je dobrý. Důležité je, že švestky jsou v sudě. V drogérii koupíte za dvě stovky cukroměr a tím budete měřit obsah cukru v kvasu. Když cukr klesne pod 2%, tak volat do pálenice, chlapi si s tím už poradí... Martin
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika