Příspěvky uživatele - 97.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelene prace, 9.7.2009
Vyštipovat zálistky, odstraňovat listy v okolí hroznů a tak za měsíc zakrácení letorostů. Martin
Odrůda nektarinky, 9.7.2009
Jsem na tom stejně, loni výborné, letos mdlé chuti. Momentélně dozrávají (Ostravsko). Máte také problém s praskáním plodů u této odrůdy? Martin
Nemoc, 7.7.2009
Dělá mi to taky u ranné odrůdy Favorita Morettini 3, tak ze 30% popraskané plody plné škvorů a somozřejmě prasklé pecky. Myslím, že se s tím moc dělat nedá.  Martin
Odrůda nektarinky, 7.7.2009
Může to být broskev odrůdy Favorita Morettini 3, alespoň dle krásně zbarveného líčka v tuto dobu. Martin
Uchování hotového kvasu z třešní, 6.7.2009
Váš názor sice respektuji, ale závěry nejsou nejšťastnější. Za dobu, co zakládám kvas se mi už taky občas něco nepovedlo, to nezapírám. Proto na druhé straně jsem schopen rozpoznat výborný výsledek. A věřte, že kvas byl čistý, třešně (250l) byly... celý příspěvek >
Stromy na dvůr ČD nad zasypanou studnou, 5.7.2009
Vrba. Má ráda vodu a dá se bez problému tvarovat. Martin
Plody nektarinky jsou zelené a praskají, 5.7.2009
Vlhké a teplé počasí nahrává monilióze. Teď už toho moc nevymyslíte, pouze bych Vám doporučil odstranit poškozené plody. Martin
Hnijuce plody marhul, 5.7.2009
Takže už radeji nestříkat a očesat to co zůstane na stromě. Doporučuji napadené plody průběžně odstraňovat. Martin
Golfová směs na zahradu, 5.7.2009
Z golfové směsi je opravdu krásný trávník, ale buhužel je velice jemná a má tendenci v létě prosychat. S tím sekáním to není zas tak pravda, jelikož nenarůstá do takové výšky, jako např. hřištní nebo parková směs.  Při pravidelné péči (podzimní... celý příspěvek >
Kolik cukru?, 1.7.2009
Ha, tak to je pěkný oříšek 
Kolik cukru?, 1.7.2009
Nejsem degustátor, ale rozdíl v přidání cukru není jen v množství vypáleného destilátu, ale i kvalitě. Známý sbíral maliny (kam se na to hrabou třešně, že pane Vysloužile) a sám destiloval. Jeden sběr bez cukru, druhý s přidáním cukru 2kg/25l. Postup... celý příspěvek >
Vytékání smuli, 1.7.2009
Pokud je meruňka dva roky stará, tak doporučuji vykopat a na podzim zasadit novou. Nic z toho totiž nebude, protože klejotok postupně dokoná zkázu. Martin
Zakládání a údržba trávníku, 30.6.2009
A ještě já doplním. Pokud je zemina hutná, možno provést zapravení písku. v praxi se to dělá tak, že na plochu trávníku se rozveze vrstva písku o tlošťce cca 2 cm a zapraví se do země pomocí kultivátoru. Martin
Noze, 30.6.2009
Nic složitého to není. Nože sundat a na kotoučové brusce (případně fryčce s osazeným brusným kotoučem) naostřit. Poté do svěráku upnout 1mm plech a nůž přesně na osu na něho "posadit". Pokud se nůž ve své ose bude pohupovat a nespadne je... celý příspěvek >
Čím zahubit pařez černého bezu?, 30.6.2009
No, možný to je . Ale pokud tazatel chcelikvidaci pařezu, tak vyvrtat díry a naočkovat dřevokaznou houbou (Hlíva ústřičná). Zaručeně to funguje a ještě z toho bude užitek. Martin
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika