Příspěvky uživatele - Mikeš13

Slivoň neznámá?, 6.8.2019 Obsahuje fotku
V souvislosti s touto neznámou teď řeším jednu záhadu: roub výše uvedené jsem před těmi pár lety odebral, uložil a na jaře narouboval na švestkový odkopek. Letos se objevily první plody, ale naprosto odlišné od té parkové švestky - přitom rouby byly... celý příspěvek >
Herman, 5.8.2019 Obsahuje fotku
Ale jó, Herman je první a také mně chutná. Letos plody na švestkovém odkopku standardní velikosti na mladém stromku na myrobalánu jak větší třešně. To samé u Katinky.
Srpnové, 5.8.2019
Pane Hasmane, jsou známy rodičovské odrůdy Srpnového?
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 5.8.2019
Jak se vám jeví výnosy Hanity na různých podnožích? Mám ji na dvou stanovištích na myrobalánu, kde se mi zdá plodnost slabší. Na švestkovém odkopku ještě neplodila.
Bergarouge, 31.7.2019
A když by jste ho porovnal s mateřským Bergeronem?
Hanita, Haganta, Katinka, Gabrovská, Wangenheim, 31.7.2019
pán morvai: Na jakých podnožích uvedené odrůdy máte?
Velmi rané broskve, 27.7.2019
Pane Lubo, kolem 235 m n. m.
Velmi rané broskve, 26.7.2019
Luna chuťově vácuje vše, co se zatím urodilo v širokém okolí. Intenzivní chuťové aroma, šťavnatost. Hluboká poklona pane Čejko.
Tegera - zkušenosti, 26.7.2019
Tegera - podle mě první "opravdová" švestka sezóny. Povedená odrůda.
Odrůda Katinka, 23.7.2019
Katinku jsem sklidil v sobotu - ze dvou stromů. Zatímco ze stromu na myrobalánu, který je na slunném stanovišti jsou plody menší (12 g), méně šťavnaté, ale aromatické, plody ze stromku - podnož švestkový (zavirovaný) odkopek na stinném stanovišti -... celý příspěvek >
Velkopavlovická, 23.7.2019
"V akej nadmorskej výške máte zasadené marhule?  Nie ste moc vysoko v horách?" Nadmořská výška je kolem 235 m.
Odolnost ovocných dřevin vůči přísušku, 22.7.2019
Na severním vlhkém jílovitém svahu jsem kdysi začal vše štěpovat na St. Jul. a ZR. Bohužel poslední roky, kdy z pozemku voda zmizela se ukazuje, že tyto podmínky výše uvedeným podnožím nevyhovují - slabý růst, malé přírůstky a i vadnutí a usychání... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 22.7.2019 Obsahuje fotku
Praskání pecek jsem zatím u FM3 nezaznamenal. V sobotu šla část plodů ze stromku.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 16.7.2019
Hmm, zajímavý. Tady v teplé oblasti jsme podle e-agri teprve na 95% ve fázi počátku letu motýlů.
Herman, 15.7.2019
Na 800 m moc pěkný! Díky za report a ať se Vám to tam daří.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika