Příspěvky uživatele - 61.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Akane - perla podzimu, 3.9.2018 Obsahuje fotku
Myslím, že Akane není zcela opomíjená odrůda. Např. zde je zpráva a fotka Ovocné školky a sadů Střílky: "3. 9. 2018 začneme prodávat jablka ze dvora. Zatím odrůda Akane, ale postupně budou přibývat další."
Čierna rajčina, 30.8.2018 Obsahuje fotku
Soukromý detektiv Phil Marlowe by řekl asi tohle: Ani nevím, proč jsem to rajče vysel. Asi proto, že jsem to nevěděl já sám. Indigo Rose - marně jsem přemýšlel komu a za co, se šlechtitel této odrůdy chtěl pomstít. Barva toho rajčete by sklíčila i... celý příspěvek >
Určení ordůdy pozdně letní jabloně, 27.8.2018
Původně raně zimní odrůda Karmen, podle vybarvení a šedého ojínění. Předčasné zrání je způsobeno částečně červivostí a hlavně letošním velmi teplým jarem a létem. Zdraví Jiří II
Bosenská švestka, 26.8.2018
U Najbolji je uváděna hmotnost od 35 g do 60 g. Tato slíva má hmotnost od 70g do 90 g; přestože ohnuté větve byly doslova obalené plody od začátku až do konce - a to mi nesedí. Nesedí ani podle různých vyobrazení i když jsem si vědom toho, že fotky... celý příspěvek >
Bosenská švestka, 26.8.2018 Obsahuje fotku
Letos jsem si všiml na zahradě u jednoho mého známého obrovských slív. Podle něho se jedná o slívu z bývalé Jugoslavie jejíž název nezná. Stromek dostal nejméně před 40 roky od předsedy zahrádkářů, který jej měl dostat běhen nějaké družební akce... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 25.8.2018
Máte krásné papriky. Pro mne je Rubika nejchutnější paprika, jakou jsem kdy poznal. Je velice chutná i v zeleném stavu.
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 24.8.2018
Celočervená mutace odrůdy Rubín, tzn. Bohemia nebo Dark Rubín.
Rajčata podlouhlá, 20.8.2018 Obsahuje fotku
Letos jsem poprvé vysel semena ze zakoupených plodů typu San Marzano Nano nebo Mini. Byla to taková větvička s malými plody, pravidelně rozmístěnými po obou stranách, na bílém polystyrénovém tácku, zabalená smršťovací fólií, země původu... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 18.8.2018
Až budete příště dělat ořechovku, tak si vzpomeňte, že ořechy se mají trhat v období letního slunovratu.
Desert, 16.8.2018 Obsahuje fotku
U mne vytvořil Desert podobně efektní zbarvení, jako má odrůda Karneval. Základní žlutooranžová barva napovídá, že sklizňová zralost se blíží a bude se ochutnávat
Svatojánský fazol, 14.8.2018
Fotky nemám, ale náhodně jsem před chvílí našel stejnou nebo podobnou odrůdu zde.
Svatojánský fazol, 14.8.2018 Obsahuje fotku
Loňského roku jsem získal od jednoho zahrádkáře zrno tkzv. Svatojánského fazolu. Údajně se má jednat o velmi starou odrůdu, která se v jeho rodině dědí z generace na generaci. Je to keříčková odrůda a u mne docela zabodovala zdravým růstem a výbornou... celý příspěvek >
Brambory 2018, 12.8.2018 Obsahuje fotku
"A nakonec, těmahle rukama, sám si vykopám plody té nejkrásnější květiny na světě,” ...jak jsem napsal minule. Ale dnes mě spíš napadá tato říkanka: "Straší nás sedláci straší, že budou brambory dražší. Neboj se můj milej synu, máme jich na... celý příspěvek >
Desert, 10.8.2018
Zdravím přítele Mičurina II a omlouvám se mu za tu ironii. Střížovickým šlechtitelům opravdu fandím. Zde na fóru často pročítám témata o zkušenostech zahrádkářských pěstitelů s jejich odrůdami a na základě toho se rozhoduji, kterou z nich budu... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 5.8.2018
Také zdravím pane Hlavatý, o sklizni a zejména o degustaci určitě napíšu. Co se týká odůdy Luna, tak u ní je uváděno opačné rodičovské křížení Topaz x Golden Delicious, takže se nejedná o sourozence, ale spíše o sestřenici.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika