Příspěvky uživatele - 186.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 22.5.2015
a lze namíchat se Zatem i Syllit? Nebo raději běžet shánět Talent?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 22.5.2015
Dnes nebo zítra bych v případě dostatečné dešťové přestávky také rád postříkal. Zatím jsem použil v intervalech 10-14dní prostředky v tomto pořadí: měď, Syllit, Talent, Score+Dithane. Nyní mám připraveno Zato a chci se zeptat na doporučení co k němu.... celý příspěvek >
Problémy s plodností morušovníku, 14.5.2015 Obsahuje fotku
Já si loni bohužel nevšiml u své údajně bílé moruše že má pouze samčí květy (pokud se nejdná o dvoudomou Morus rubra?) a na přesazení už by byl potřeba bagr. Tak zvažuji příští rok přeroubovat. Poradí někdo, zda lze roubovat klasicky na jaře za kůru?... celý příspěvek >
Jak zachránit včely které se usídlili ve vykopané jámě, 11.5.2015
Premistit to sice pani muze zkusit, ale beztak je tim vsechny zahubi. Larvy jsou velmi citlive, jde i o mikroklima a vlhkost, jakmile se v tom zacneme stourat, larvy na 99% nemaji sanci prezit. Takze bud vykopak diru vedle, nebo jeste par tydnu s... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 30.4.2015
Letos také žádný květopas, což je s ohledem na mírnou zimu zvláštní. Na druhou stranu za posledních 20 let pamatuji asi jen 2 případy, kdy by květopas u nás negativně ovlivnil úrodu zničením většiny květů. Zpravidla je pro mne pomocníkem, který... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 29.4.2015
...a ještě mě napadl dotaz na chemické experty jak s postřiky na padlí a strupovitost nyní, když jabloně u nás rozkvétají?
Kdy sazenice do skleníku a kdy na záhon?, 24.4.2015 Obsahuje fotku
Já mám ve skleníku přehuštěno - prostě je malý. Ředkvička sklizeny, salát už se chystá, rajčata zapichuji mezi saláty. skleník sklo zateplené zevnitř dvouvrstvou bublinkovou fólií.
K jakému postřikovači lze použít prodlužující nástavec?, 23.4.2015
Mám již řadu let postřikovač Prima 5l... To máte štěstí, že ho máte řadu let! Já jej koupil v Hornbachu právě kvůli té prodlužovací trubce a po necelém roce mi praskla hadice v ohybu. Jak už to bývá, účet jsem ztratil a náhradní díly nemají,... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 15.4.2015
Vzhledem k pátečnímu předpovídanému ochlazení a srážkám plánuji další postřik. Před květem jsem dával Horizon+Zato+Champion. Doporučili byste nyní co? Zvažuji Kumulus (že bych stříknul i angrešty a event. jádroviny). Nebo mám ještě Horizon+Zato(?),... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 2.4.2015
Rád bych věděl, jaký smysl má postřik proti monilii před otevřením květů, pokud monilia proniká přes blizny?A má-li smysl postřik při nízkých teplotách, případně který fungicid je pro tak nízké teploty nejvhodnější. Také jsem nikde nevyčetl, jak je... celý příspěvek >
Návod na výsadbu větrolamu, 9.3.2015
Do ceskeho vetrolamu cpat japonske topoly, americke cyprise... chudak ceska priroda :-/
Vyhřívání výsevů papriky, 11.2.2015
Já klíčím v pekárně na chleba, je v ní jeden program, kde lze nastavit teplotu v rozmezí 22-50 st. Klíčím na 26, do týdně jsou semena venku.
Jak se zbavit břečťanu na zemi, 10.2.2015
Nejdriv jednoznacne aplikujte totalni herbicid. A pokud chcete mit hezky travnik, tak po zavadnuti brectanu nezbude nic jinyho nez nechat zorat/preryt, zkultivovat a muzete vysadit novy travnik. Ja jsem likvidoval brectan v extenzivni casti zahrady a... celý příspěvek >
Houbová či bakteriální choroba?, 6.2.2015
Sklep=spodní patro domu=180m2 (garáže a technické místnosti). Sucho.
Houbová či bakteriální choroba?, 6.2.2015
Kdepak pane KUKY, zaléváno jen pár kapek za měsíc a agave vůbec. Nad truhlíky je okno a vánoční hvězdy byly normálně v obýváku na okně. Tohle je choroba, nejspíš bakteriální (páč fungicidy nefungují) a zatraceně nakažlivá...
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika