Příspěvky uživatele - 186.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka Bhart, řez po výsadbě, 4.4.2014
Merunka poroste v mantinelech, jaky ji urcite svymi zasahy :-). Proste uz pri vysadbe si musite hlavne rici, v jake vysce budete chtit korunku a jaky tvar stromku budete chtit dat. Osobne bych ten spodni obrost odstranil, ale videl jsem i takto nizko... celý příspěvek >
Rubín, 5.12.2013
musím se pochlubit, že na staré přeroubované jabloni Rubínem mi vyrostla větev s celočervenými plody k nerozeznání od Bohemie
Spoľahlivá farmárka, 5.12.2013
Ano, je to tento test, spletl jsem si dtest s itestem. Nicméně posuzovat pilu podle uřezaných 50 špalků je jen otázka momentálního nastavení, výkonu, řetězu ap... Co s pilou bude za 5 let častého používání už je otázka trvanlivosti, spolehlivosti a... celý příspěvek >
Tvar koruny - štíhlé vřeteno, 6.11.2013
Na té první fotce v popředí se mi zdá, že je zdvojený terminál, jinak u stromků v pozadí může být problém ve slabém spodním patru v porovnání s horním. Síla se vždy tlačí nahoru, takže i horní letorosty ohýbat více než spodní. Co se týká kolmo... celý příspěvek >
Jak vyhlíží úroda 2013, 1.10.2013
Ten Idared je pěkný, bez chemie u nás asi nemožný. Kvůli chuti, ale hlavně strupovitosti jsme ho dávno zrušili. čučím na ten Granny Smith - ten jsem si nikdy netroufal, je to určitě chuťově netradiční odrůda, vydrží do jara, ale v Tirolsku mě... celý příspěvek >
Jak moc hrozí vyvrácení ořešáku, 2.9.2013
Velmi zalezi na stavu korenu. Nicmene pokud by mel oresak spadnout, tak uz davno spadne, beton nebeton. Takhle na dalku vam nikdo neporadi, pokud chcete mit jistotu, nezbude nez zavolat si na posudek dendrologa ci arboristu. Nicmene zadarmo to... celý příspěvek >
Jezírko a krtci, 19.8.2013
Tak to bohuzel budu asi vyjimka, ale mne hrabosi jezirko prokousali (1 mm folii). Na jednom miste, v zahybu prelozene folie, udelali asi 2 cm diru. Bylo to nastesti v melke casti, ale i tak to nastvalo. Bylo to ale moje prvni jezirko, nemel jsem tam... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 19.8.2013
U nás je situace rozdílná dle lokalit - v Podbeskydí letos pozdně jarní deště úrodu v podstatě zničily - strupovitost je i na rezistentech, hrůza (z důvodu sporadických návštěv a rozměrů stromů nic neaplikuji) - loni tam byla jablka i bez chemické... celý příspěvek >
Ledana, Lerosa, Veecot, 14.8.2013 Obsahuje fotku
My měli na Ledaně na ostravsku prvních pár plodů a chuťově nás v plné zralosti nadchla
Bergeron je nejlepší, 14.8.2013
ten Bergeron ještě na hmotnosti nabere, myslím. Vážil jsem Ledanu - na začátku zrání (už se daly jíst, ale plody byly ještě tvrdší) měly v prům 30g a v plné zralosti prům 50g. Tedy se zráním se do plodu dostává voda a ještě trochu roste.
Bergeron je nejlepší, 12.8.2013
nj, pokud máte takovou násadu a neuděláte probírku plodů, tak snad ani větší být nemohou. Doporučuje se tak 1 plod na 5cm, pokud mě paměť slouží
Kalná voda v nové studni, 12.8.2013
studnu vrtanou nesmíte vyčerpávat do dna nebo příliš intenzivně
Kalná voda v nové studni, 9.8.2013
 Hloubka vrtu je dána hloubkou, mocností a vydatností kolektoru, typem podloží atd., které jsou v každém hydrogeologickém prostředí jiné. Pod kolektorem (zvodnělou vrstvou - nejčastěji štěrkopísčitou) se nachází izolátor (nejčastěji neogenní... celý příspěvek >
Turkestánský brest, 9.8.2013 Obsahuje fotku
Zkusím přidat své zkušenosti co možná objektivně, snad to někomu pomůže: Na jaře 2010 jsem chtěl vysadit mezi cestou a domem živý plot a protože kolem vedou veřejné inženýrské sítě a není jistá jeho dlouhodobá perspektiva, snažil jsem se do plotu... celý příspěvek >
Šarka?, 8.8.2013
No právě, že na listech kroužky nejsou. Závlahu nějakou dostaly, protože v letošním červenci nám na ostravsku usychají i některé kaktusy, a trochu hnojení na list taky. Ale za 3 roky, co švestku se zahradou vlastníme a co přesto, že jsem ji 2x... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika