Příspěvky uživatele - 186.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bazény Bestway - životnost, 31.7.2015
Není v rovině, lítalo tam možná 10cm, tak jsem to dosypal pískem, ale trochu to pořád padá, zase na jinou stranu. Když se vyfoukne (zajímavé, že vždy přes noc:-), vyteče tak 1/3, maximálně 2/5 vody.
Lejuna, Lerosa, Lemeda, Lenova, Kompakta, 30.7.2015 Obsahuje fotku
Mě letos Ledana zaplodila famózně, na 4 letém stromu asi 50kg menších, ale chuťově velmi dobrých plodů. A to jsem provedl asi 1/3 probírku. Nyní čekáme na Bergeron, který teprve žloutne, nečekal jsem, že mezi posledními plody na Ledaně a prvními na... celý příspěvek >
Bazény Bestway - životnost, 30.7.2015
Milý pane PP, límec je téměř prázdný! Takto se zvětšil měsíčním pobytem na sluníčku. Kdybych jej nafoukl více, záplaty by nevydržely. Vy ale víte vše i z fotky, již jsem si všiml.
Bazény Bestway - životnost, 30.7.2015 Obsahuje fotku
Loni jsme měli z Mountf. tuším Intex a límec byl tak málo pogumovaný, že ho bylo nutné foukat i 2x denně. Reklamaci uznali a dostali jsme Bestway. Po měsíci provozování máme tento výsledek: 2x z poloviny vytekl, jednou dírka asi od kočky, pak se... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 24.7.2015
Vy máte 2000 palic česneku, které potřebujete uchovat "co nejdéle"?
Oranžový lesklý brouk, 21.7.2015
Vrbař?
Odhlučnění malé zahrádky, 15.7.2015
na plot psí víno, před plot tůje
Šednutí tůje, 13.7.2015
to mě nenapadlo, zkusím na to vzít lupu, ale zase bych čekal. že napadnou celou rostlinu a ne jednu ostře ohraničenou část
Šednutí tůje, 13.7.2015 Obsahuje fotku
Netušíte, co by to mohlo být - na obrázcích to možná nebude úplně patrné, ale část rostlin je dostala namísto sytě zelené barvy jakoby našedlý, zaprášený vzhled. Napadl mě zásah našeho vyšinutého souseda, ale to by asi nebylo takto ohraničené?!"
Který 4T křovinořez, 18.6.2015
Ano, autorizovaný prodejce. Na druhé straně jsem letos slyšel od celníků, že zabavili velké množství padělaných pil, mám pocit, že se jednalo hlavně o HQ
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
Nechci slabší - naopak hledám výkon ať to odsejpá i ve vysoké nebo polehlé trávě. Slabší OM se nám dusil a člověk musel šmrdlat jedno místo vícekrát. Právě se mi zdá, že 2T pořád vyrábějí s vyšším výkonem než 4T
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
O těch 4T Dolmarech jsem uvažoval (mám už pilu a až na horší studené starty a občasné kolísání otáček s ní nebyly problémy přes značnou zátěž). Ale někde jsem tady vyslechl kritiku Dolmarů, že křovináky neumí, špatný popruh, namotávání trávy atd. a... celý příspěvek >
Který 4T křovinořez, 17.6.2015
Protože stojím také před rozhodnutím jaký křoviňák na chalupu na 2000 m2 vysoké přerostlé trávy, prokousal jsem se diskuzí, ale mnoho jsem nezmoudřel. Krom spousty hádek a teoretických úvah jsem nalezl jen pramálo příspěvků s praktickým srovnáním 4T... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 25.5.2015
Cenný materiál! Mne zaujalo, že chlorpyrifos je v jakékoliv formě v tabulce zakázaných, ale v Reldanu chlorpyrifos - methyl je OK dokonce do 1. dekády července?!? Použití mědnatých a sirných přípravků v pozdějších fázích vegetace je, myslím,... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 22.5.2015
děkuji všem za přínosné rady.D
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika