Příspěvky uživatele - 186.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houbová či bakteriální choroba?, 6.2.2015 Obsahuje fotku
Od doby, kdy jsme se přestěhovali do domku mi likviduje některé přezimující rostliny hniloba. V paneláku jsem se s ničím podobným nesetkal. Přes zimu zlikviduje prakticky veškeré muškáty a napadá i některé sukulenty (agave, epiphyllum aj.) a zcela... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2015
Koupil jsem v Hornbachu žlutý postřikovač s modrým nápisem (jméno nepamatuji) -  má mosazné trubky a prodávají metrový i myslím 1,5m nástavec, takže bez žebříku dosáhnu do 3,5-4m a jsem dostatečně daleko.
Jak zlepšit těžkou půdu?, 15.10.2014
Já myslím, že vás by nepřesvědčila ani rakovina. Tak si nechejte udělat rozbor vašeho popela a obraťte se na ÚKZÚS jak je to s jeho aplikací na ornou půdu. Pak nás poučte.
Jak zlepšit těžkou půdu?, 14.10.2014
Složení uhlí je dáno jeho původem, ale pro složení popela je rozhodující hoření, které je v domácích podmínkách nedokonalé. Upravit strukturu půdy lze různě a sám vím, jak je to v jílovité půdě obtížné a ani každoroční přidávání rašeliny, písku,... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 14.10.2014
Popel z uhlí v žádném případě do záhonu nepatří! Je to především otázka pH a nežádoucích látek. Neměl byste takové věci doporučovat a to, že jím hnojil dědeček a že mu něco vyrostlo (s obsahem bůhví čeho) na tom nic nemění. Stačí zagooglit na... celý příspěvek >
Švestka v klinické smrti?, 14.8.2014
Také bych tomu nevěřil, mulčuji pravidelně a dosud bez následků, ale asi se sešly okolnosti a když se podíváte na fotku, kmínek je zúžený a tmavý zhruba do výšky, kam byla nasypána tráva a v místě, kde jsem nehtem seškrábl kůru není zelený, ale... celý příspěvek >
Pozná někdo druhy kaktusů?, 12.8.2014
Husi má pravdu
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 11.8.2014
Výborné jsou řecké tzatziki (nastouhat okurku, vymačkat, vymačkané okurky smíchat s vykapaným hustým tučným jogurtem, třeným česnek, solí, olivovým olejem a kopem, vychladit). V létě jíme skoro každý den, takže spotřeba okurek opravdu velká. Dále... celý příspěvek >
Co to je za kytku?, 6.8.2014
Kosou budu sekat az budu v duchodu a nebudu vecne nekam chvatat. Pokud nechce clovek travit cely vikend jen sekanim, tak hold musi vzit krovinak, co vezme i nalety a nemusi se vecne naklepavat. Ekolog nemusi byt nutne i proti pokroku :-). A kdybych... celý příspěvek >
Co to je za kytku?, 6.8.2014
Dobry den, mel bych trochu neobvykly dotaz. Cast zahrady jako spravny ekolog secu pouze dvakrat, trikrat rocne krovinakem. Bohuzel mi na zahrade roste nejaka rostlina, ktera mi pri sekani vzdy popali predlokti (tj. popali me drobne casti rostliny... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 25.7.2014
Nechci startovat zase nějaký flame, ale není ze zdravotního hlediska lepší Spintor nebo aspoň Mospilan či Calypso? chlorpyrifos je poslední dobou označován mj. za původce Alzheimera a autismu např. Za autismus dětí mohou pesticidy, prokázala studie... celý příspěvek >
Rododendron - hnědnutí listů, 10.7.2014
Souhlasil bych, rododendrony mají mělký kořenový systém a vyžadují trvalou přiměřenou vláhu. V květináči trpí kolísáním a přesycháním a na nedostatek vody reaguje zmenšením listové plochy. Já je zalévám i ve volné půdě.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 1.7.2014
Na listech strupovitost je (jaro jsem úplně neuhlídal), otázka je, jestli je živá, neboť přeléčeno i Syllitem a Zatem. Na druhou str bych chtěl chemii minimalizovat.S obalečem tedy počkám až dle AMSETu nebo po nějaké tropické noci?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 1.7.2014
Má ještě smysl stříkat proti strupovitosti a padlí, pokud bude teplo a vlhko (Topas?)? Spojil bych to s Wuxalem Ca a pomalu vyhlížím, zda budou podmínky na obaleče (Spintor)?
Smrk sivý - postupné zasychání, 25.6.2014
Jo a ve Vašem případě bych tipoval svilušky (i když nemusí být vidět) podle zdravých koncových přírůstků, takže bych aspoň 1x týdně se je snažil spláchnout proudem vody.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika