Příspěvky uživatele - 186.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň Bohemica, 29.9.2015 Obsahuje fotku
Koupil jsem "Bohemicu" před dvěma lety v Příboře, označenou sadbu UKZUSem. A tohle mi na ní letos vyrostlo - podle všeho Williamska, ranná odrůda, už v září opadaly přezrálé plody. Je to docela k vzteku, ranné hrušně včetně Williamsek mám 4 a nutně... celý příspěvek >
Tújka zasažená Roundupem, 29.9.2015 Obsahuje fotku
po 3 týdnech
Hrušeň Dicolor, 25.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, je na fotkách hrušen Dicolor? Podle pomologie Richtera má plod baňkovitý tvar a na fotkách má skutečně hrušky víceméně kulovité...
Tújka zasažená Roundupem, 15.9.2015
Naopak že nebylo, ale bohužel znám našeho souseda. A zrovna minulý týden stříkal poblíž moruše trávník v chodníku, tak to zjevně přibral. Kdysi nám rostly maliny typicky s deformovanými listy po glyfosátu. Pak taky přišla sousedka, že ho viděla přes... celý příspěvek >
Tújka zasažená Roundupem, 14.9.2015 Obsahuje fotku
Myslíte, že tahle moruše se svinutými listy byla postříkána glyfosátem? Než jsem odjel na dovolenou, rostla zcela parádně, bohužel zde asi zasáhl náš milující soused... Nevím s čím jiným by svinuté listy mohly souviset, vody měla dost.
Jabloň Winesap, 19.8.2015
Přivezl jsem si ji kdysi od Bolzana na velmi slabé podnoži s tím, že by měla mít velmi zajímavou chuť. Ale byl jsem varován a oprávněně, že vyžaduje teplo. Zasadil jsem ji v 520 mnm pod Beskydy a bez chemické ochrany na ní nikdy nevyrostlo... celý příspěvek >
Pochvala pro zahradnictví Sieberz, s.r.o, 18.8.2015
Upřímně řečeno při těch cenách by to pro ně neměl být problém...
Oleandr, 13.8.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem přesadil a hned se jim to zalíbilo... jen ten jeden květináč mohl být ještě větší
Fíkovník Brown Turkey, 13.8.2015 Obsahuje fotku
Brown Turkey letos zač. srpna již pár plodů sklizeno
Minimální závlaha?, 12.8.2015
S tím mulčováním a zalitím opatrrně - já takhle loni zničil švestku - kamarád mi namulčoval 30 cm vysoko ke kmínku, já to zalil, tráva se zapařila a kmínek se doslova uvařil. Dnes si dávám pozor, aby mulč nezakrýval kmen...
Zalívka stromu, má smysl?, 7.8.2015
Myslím, že když pomineme letos vysazené stromky, kde může mít absence zálivky i fatální následky, smysl má. Stačí se podívat na ovocnářské oblasti v Tirolsku, kde jsou pod závlahou jak ovocné stromy, tak vinice a výrazně to zvyšuje úrodu. Smysl má... celý příspěvek >
Nemoc paprik?, 4.8.2015
Může tam být i kombinace více faktorů, ale zdá se mi, že tam jsou svilušky. Pokud již má plody a nechce použít chemii (např. Vertimec), může zkusit rozmíchat stolní olej+vodu+jar na emulzi a rostliny důkladně postříkat.
Bifteková rajčata, 4.8.2015
Já letos poprvé zkouším Yellow Gazzi Ribbed, už týden zrají ve velkém množství. Plody průměrně tak 150-170g (mám letos obecně menší rajčata, moc jsem nehnojil). Plody jsou hodně měkké, poměrně sladké, na salát dobré, na skladování určo nebudou.... celý příspěvek >
Bazény Bestway - životnost, 3.8.2015
Pane PP, jako cyklista jsem v životě neviděl duši, kterou by stačilo nafouknout na začátku sezony a vydržela by do konce léta a to ani butylovou, ani latexovou a dokonce ani bezdušový plášť. U aut jsme už někde jinde s ohledem na tloušťku materiálu.... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s identifikací kaktusu, 3.8.2015
Austrocylindropuntia subulata f. monstrosa nejspíš a jak správně říká Lída - nemučte ji ve tmě, ale dejte ji do slunného okna nebo ven (ale pokud ven, tak opatrně na sluníčko zvykat v polostínu)
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika