Příspěvky uživatele - 162.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co teď s kadeřavostí?, 19.3.2009
sklalice modra je siran mednaty. Stary sadar asi moc neresil koncentraci a tak je docela pravděpodobné, že dával daleko více mědi než kolik si tam dáte když použujete Kupricol (to je taky na bazi medi). Takže kadeřavost se mu zřejmě vyhla obloukem.
Neplodící josta, 15.3.2009
My mame jednu jostu, par keru cerneho a cerveneho rybizu, a josta plodi spolehlive.
Úvahy před řezem i po něm, 9.2.2009
Zlatá reneta... jsem moc ráda že jste o ní napsali, je to jedna z mála orůd co si pamatuji z dětství, měla ji kamarádka na zahradě a já coby panelákové dítě jsem jí tu jablon jablíčka záviděla. Ty jablka byly výborný, jen jsem teď po 30ti letech... celý příspěvek >
ekonomické využití zahrady, 5.2.2009
Z ekonomiky - vsadila bych na rybíz, třešně, hrášek, český česnek. Tyhle plodiny bud v obchodě neseženete vůbec, nebou jsou dost drahé (loni u nás rybíz 250g za 40 Kč, třešně italské = 80Kč/kg, česnek pouze čínský. Z rybízu uděláte fantastický sirup... celý příspěvek >
odrůda rajčete k sušení, 27.1.2009
rozkrojím na polovinu, ty velká rajčata na třetiny. Dám na mřížku, posypu tymianem, spetku soli, strčím do trouby, zapnu na cca 80-90 stupnu. Obcas trochu "vyvetram", obvykle to poustim vecer a nebo pres noc, tak 4-8 hodin, jak kdy, to si casem... celý příspěvek >
Cherry a hrušková rajčátka, 26.1.2009
Ivo, pro vás je nejlepší si koupit už napěstované sazenice. Oběhněte si v březnu zahradnictví v okolí a zeptejte se, jestli budou prodávat sazenice. Sazenice bývají v prodeji tak v dubnu a stojí cca 15-30 Kč. Kupte si velké kvetináče, a začátkem... celý příspěvek >
odrůda rajčete k sušení, 26.1.2009
já suším prakticky všechny červené odrůdy, které mi na zahradě rostou (Tornado, Start, Stupické polní, Toro atd.). Snad jen když jsou moc velké plody, tak je sušení zdlouhavější, protože mají hodně dužiny, a mám pocit že i chuťově jsou ty... celý příspěvek >
Budoucí zahrada - jak na to, 24.1.2009
take je dobre se rozmyslet, jestli chcete zavlahovku, a pripadne studnu a udelat je na zacatku. pri vlastni tvorbe zahrady jsme nejdrive sazeli velke stromy, ktere potrebuji nekolik let nez dorostou do krasy, a zamulcovali budouci kerove vysadby, do... celý příspěvek >
zahraniční zásilkové služby, 29.11.2008
My jsme ji meli kdysi od komercni banky, byla to myslim VISA, ale neslo nam s tim zaplatit na zahranicnich webech, chteli jsme tenkrat koupit nejaky software, a platbu tou virtualni kartou to porad odmitalo. Zkuste platit pres PayPal, tam by to nemel... celý příspěvek >
Co to je?, 29.11.2008
mám tu samou, dostala jsem ji před 10ti lety, tenkrát mi vykvetla, a bylo to poprvé a naposledy. Nevím, jak ji donutit aby vykvetla znovu. POřád odnožuje nové rostliny, je jich plný květiáč, ale ani zálivka s hnojivem na kvetení ji nedonutila... celý příspěvek >
závlaha svépomocí, 14.11.2008
spíš si myslím že to je filozofií firem. Ty co dělají systémy pro profesionály dbají na školení instalačních firem, na kvalitu provedeného projektu, na podporu a servis. Mají velké realizace (golfová hřiště) a nechtějí si zkazit pověst zkaženou... celý příspěvek >
závlaha svépomocí, 14.11.2008
pokud si zajdete primo na zastoupeni Hunter, a vezmete s sebou planek zahrady, tak vam nakresli schema osazeni a vyberou vhodne typy postrikovacu, jejich umisteni i odpovidajici ridici jednotku. Svepomoc neni spatna vec (vykopani der na polozeni... celý příspěvek >
strom pro zahradni sezeni, 14.11.2008
Katalpa vam vyroste rychle. Za 5 let budete mít velkou korunu. Má jedinou nevýhodu, raší až jako úplně poslední strom na konci května, a opadá jako první v půlce října. Ale mezitím vypadá nádherně.
Projekt na zahradu - kolik stojí?, 3.11.2008
já bych naopak na malé zahradě trávník úplně vynechala, Usnadníte si značně život a taky nemusíte kupovat sekačku. S keříky a trvalkami je práce jen občas, s trávníkem pořád. Užitkovou část umístěte na místo, kde svítí nejvíc sluníčko,... celý příspěvek >
Piliny k jahodám?, 3.11.2008
plevelu to asi moc nezabrani, ale splní to hlavní účel, proč se kolem jahod mulčuje, a to, že pak jahůdky nejsou zabahněné (neleží na zemi). Za pokus nic nedáte, když těch pilin máte dost. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika